İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu cafe 46 ya bendw gitmiştim.Hiç tavsiye etmiyorum kilolu sarışın bir bayan bktı bana 100 tl mi aldı.Ama hikaye önce surekli kendini ovuyor devamli google yorumlarini gosteriyor filan.Büyü var olaylarina girip arkasindan hemen kursun dokuyorum sanada dokelim filan paraniza yazik derim.Birde anladigim kadariyla iki cafe 46 arasinda rekabet var.Birbirlerinin isimlerini taklit ediyorlar
dediği hiçbir şey çıkmadı mı peki? :KK43:( hani tamam zaten her şey tutmaz ama sonuç sıfır mı? Çok net tarih ve bilgi verdiğini söyleyende var? off kafam karıştı :KK43:

İkisi de fos.Biri büyü der.Kurşun derler.Dolandırmaya (kandırmaya! deyip yumuşatalım) çalışırlar.
bu kurşun işini de çözemedim zaten. kaç kere döktürdüm halen aynı şeyler devam ahahah..anlamadım ki millet yaptırınca yok işte rahatladım o değişti bu değişti diyor çözemiyorum

Yoruma harfi harfine katılıyorum. Bir arkadaşımın çok fazla övmesi üzerine Gidip baktırdım. Parama yazık başka da birşey söyleyemeyeceğim... bu arada oradaki kıvırcık saçlı bayanın adı ne bilmiyorum ama ona baktıran herkes kat be kat daha mutluydu bu mavi gözlü çocuğun ismi de Ares
O kıvırcık olanın adı Deniz ben de hep ona gidiyorm tavsiye ederim. Bı de baba vanga Emre'yi tavsiye ederim kizlar

perihan ablayi sormus biri kizlar.büyükcekmecede evinde bakti bana.cok uzun bakti 1 saat sürfü.o bakimdan hosuma gitti.babamla ilgili saglik durumunu bildi yani gelecekle ilgili soylediklerinden biri cikti.aşkla ilgili beklemedeyim henüz cikmadi.ama anlik ve kisi tahlilinde cok basarili ama dedigim gibi aşk beklemede cikarsa o da mutlaka yazicam ve tavsiye edicem.

perihan ablayi sormus biri kizlar.büyükcekmecede evinde bakti bana.cok uzun bakti 1 saat sürfü.o bakimdan hosuma gitti.babamla ilgili saglik durumunu bildi yani gelecekle ilgili soylediklerinden biri cikti.aşkla ilgili beklemedeyim henüz cikmadi.ama anlik ve kisi tahlilinde cok basarili ama dedigim gibi aşk beklemede cikarsa o da mutlaka yazicam ve tavsiye edicem.
Numarasını verebilir misin

Telefon numarasını verir misin ?

dedigi ciktiysa neden iyi diyemiyosun
SaDece birsey çıktı. Sadece bir ayrıntı onun dışında birsey yok. Harika falan diyemiorum. Bi de kocası çok kaba. Eşini bole dedi diorum bırak sen eşimi beni dinle sana hoca getirtiricem ama 5 bini alır hazırla dedi bende yok o kadar diyince bağırdı cagirdi. Ben bir daha oraya gitmem.

Kızlar,

Damlalar kafe tuğba ve majestik kafede sanırım hakan var. Baktırdınız mı hiç? Nedir yorumlarınız? Ona göre gideceğim
Ben Tuğba’ya baktırdım, bence gitme. 5 dakika sürüyor sürmüyor, ne dediği zaten hızlı konuşmasından anlaşılmıyor. Gizli ses kaydı almıştım, 5 dakikayı 5 saatte çözebilmiştik arkadaşlarımla. Dedikleri de olmadı.

Katılıyorum çok nadir tutuyor. Bakın gulistan a 500 tl verdim ama dediği hala olmadı haziran da bitti is le ilgiliydi. Sadece tutku tuttu.
Şenay’ı ben sordum bana çok net konuştu ama bilmiyorum çıkarsa yazacam birde orda biri daha varmış sanırım onu da merak ediyorum forumda adı geçiyordu bulamazsam eskilerle idare edecem

ben baktirdiklarim ve memnun kaldiklarimi yaziyorum:güneş:bayagi iyi anda ve gecmiste kimsenin bilemeyecegi detaylar yakaladi ve boş vaadler vermedi,begendim. şehriban edirne:kişi tahlili guzel,denenebilir,ama gelecek beklemede.isim falan soyluyor. adana aslı:begenmedim ama belki de istemedigim seyleri spyşedigi icin ama dedikleri de henuz cikmadi. adana melekler kahvesi hicran:adanaya ugrarsaniz filan mutlaka gidin enerjisi guzel,bence guzel de bakti,cikar mi cikmaz mi su an belli degil.ramek:ben cok tatmin olamadim.ama iddiali konustu,bakalim cikacak mi? melda:eek: da iyidir. arkadasima hep cikiyor,bana henuz cikmadi. su fali bakan didem:cok imkansiz bir seyin olacagini soyluyor beklemedeyiz.

X