İstanbul'da Fal - Falcılar

aaaaa sevgilisinden yeni ayrılan birine bu şekilde davranman hiç hoş değil .:KK59:

keyfimden diiil baş sağlığına gtcem deliiiiii hem çok gelmek istiyorum ayrılmazsanz ben gelene kadar koşcam gelcem .hadii bakem ver ver verv veerevv reeverrrrrrrrrrr
virdim ki :21:
Kızlarr beni de yazın :)) ben de baktırırım :)

toplu fal seansı he
yirim ulen sizi :KK62:
sevgi pötürcüğüyüm. banada dua edin e'mi paşazadayle beraberim bu gece.
amans abahlar olmasın :KK52: :KK16::KK37::78:

ona bende baktırmak istiyorum organize olabileceğimiz biri varmı :) bende baktırırımmm benide unutmayın kızlar mari içinnnnnnnnnn :26:

tamam kızlar ben organizeyi yapar,hepicinize haber veririm.
hatta gerekirse anamı yollarım o gün evden :KK23::KK60:
pazar günü kositacımla oturur konuşuruz bi sizede haber verürüm ben :KK33:

davul fıstıgı özel mesajına bak sen beni yanlış anlaşımın valla :KK57::KK57::KK57: böle böle döverim seni.

handekukacım merinin telefonunu atar mısın bana sana zahmet olmazsa :KK76:

tamam kızlar ben organizeyi yapar,hepicinize haber veririm.
hatta gerekirse anamı yollarım o gün evden :KK23::KK60:
pazar günü kositacımla oturur konuşuruz bi sizede haber verürüm ben :KK33:

davul fıstıgı özel mesajına bak sen beni yanlış anlaşımın valla :KK57::KK57::KK57: böle böle döverim seni.

handekukacım merinin telefonunu atar mısın bana sana zahmet olmazsa :KK76:

Benideeee unutmayınn bu meri buluşmasına en kısa zamanda organize olsakkk şimdi heycan yaptımm (=

yok yavrum yanlış anlamadım .

dediğim gibi gelebilirsem gelcem pazar yani yetişirsem o gün de konuşuruz mari olur başkası olur.tekrar sölüyorum bana gelebilirsiniz arkımla yaşıyorum ben müsaitim yani,anadoluda otruyorum bilginize

merhaba arkadaşlar bende çok fal baktırdım dejavu cafe yiğit neşe laf cafe çiğdem en çok yiğitten memnun kaldım birde laf cafe çiğdem hepsi aynı şeyi söylediler birde elmiraya baktırmak isitoyurm ama numarası yok gönderebilirmisiniz?teşekkürler

yok yavrum yanlış anlamadım .

dediğim gibi gelebilirsem gelcem pazar yani yetişirsem o gün de konuşuruz mari olur başkası olur.tekrar sölüyorum bana gelebilirsiniz arkımla yaşıyorum ben müsaitim yani,anadoluda otruyorum bilginize

bence yetişirsin ..
çünkü kosita ve ben cok derin sohbetlere inicez gibi geliyor :82:
yetişemezsende canın sağolsun.

iletişim bilgilerini alim bi konusum ayarlarız bayanlar.

şimdi ben 1-2 saat yok olayım. kdv yapıcam kaç saattir :KK52: belki girememde anca yarın akşam gelirim giremezsem.
sevgi ve dua ile :KK69:
görüşürüz bayanlar:79:

pink on dakka beklemek gerekio ya burdan yazıyorum sen merak etme pazar gidersem sen gelemesen de organize yapılınca hem burdan yazarız hem de sana ms atarız tmm cnmm

çok çok çokkkkkkkkkkkk sağol :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: (=

rica ederim cnm .valla buluşmaya gtmek çok istiyorum inşallah nasip olur .bişiy seyretmeden yada buraya yazmadan kafamla baş başa kalınca tuhaf oluyorum.ayrılık çok saçma garip bişiy hem olmıcağını biliosun hem deli gibi özlüosun yanımda olsun dyosun ama gelse en fazla yine 2 gün huzur ...

ALLAH yardımcım olsun huzur versn bana ve sizeeee

rica ederim cnm .valla buluşmaya gtmek çok istiyorum inşallah nasip olur .bişiy seyretmeden yada buraya yazmadan kafamla baş başa kalınca tuhaf oluyorum.ayrılık çok saçma garip bişiy hem olmıcağını biliosun hem deli gibi özlüosun yanımda olsun dyosun ama gelse en fazla yine 2 gün huzur ...

ALLAH yardımcım olsun huzur versn bana ve sizeeee

evet en zor olanı gönül işleri karmakarışıkkk ama bilinmezlik en kötüsüü yani seni istemiyordur bunu bilirsin 1 2 ay kıvranır unutursun pes edersin birde bilinmezlik var ki benim başımda :KK43: o daha kötüü hani bii öğrensem bitcek bu fal isyanlarım onuda sıkıştıramayınca falcı sıkıştırıyorum ne kadar doğru bilmiyorum ama buda geçecek zamanlara takılı kalmıyorum netice güzel olsun yeterki zaten bi açılma olsa ben anlarım anlaşıp anlaşamıycamıda işte şuan kuzuların sessizliği mevcut (= bana göre emine elmira mercan iyiler arasında ama gelecekte hangisi tutturur şuan net değil olunca yazıcam

valla ben yeni baktırdım .75 tl telde yada yüz yüze

biraz geçmiş sayfaları okursan bilgi sahibi olursun cnm

Mari'nin telefonunu bilen varsa alabilir miyim? Ayrıca Mari'ye toplu bakıma ben de katılmak istiyorum bir arkadaşımla birlikte.
Mari ve Elmira dışında herkese baktırdım sayılır ama tam olarak herşeyi bildi diyeceğim yok.
Bir de bu kahvaltını gün, saatini, Taksim'deki mekanın adını öğrenebilir miyim?

X