İstanbul'da Fal - Falcılar

[Q

Cnm ben yeni gordum malum dun gece selma hanimdan sonra misil misil uyumusum:))) cnm bahsettigimiz kisi ayni birsen sanirim ben catlaktir kesin bi kadin derken bunu kastediyordum olumude trafik kazasinida hastaligida tak diye soyler kotu haberden korkan gitmesin kizlar cunku direkt soyluyo sormustum bi kere nasil yapiyosun yazik degilmi diyecunku iyi bir kadin aslinda ben transa giriyorum ne soyledigimi bilmiyorum dedi bide baska falcilar gibi tekrar tekrar gelsinler diye qllayip pullayipmi gonderiyim gunah dedi... Giden goze alsin yani tatlislarrrrr

Canım, transa geçmesi konusunda haklı olabilir eğer aynı kişiden bahsediyorsak, bana bir gece yarısı bakmıştı ve gerçekten orada değilmiş gibiydi, bende cep numaraları var 2 tane o mu anlayamadım, arkadaşın gönderdiği telefon numarası ev numarası...

selam arkadaşlar on yıldır tarot kartlarını kullanan biri olarak size fal ve falcılar konusunda biraz bilgi vermek istedim.herkesin farklı falcılardan memnun kaldığını gördüm bunların nedeni öncelikle bakan kişinin o anki psikolojisidir.diğer bir nedense bazı insanların zihninin daha rahat bazı insanların daha zor okunabilmesidir.bir çok falcının fizyonomı (yüzlerden karakter okuyabilme) özelliği vardır.islam dini bu yeteneği feraset ilmi olarak nitelendirmiştir.bu özelliği taşıyan bir falcı yorumlarında zorlanmaz.birazda telepatik yönünüz güçlüyse o kişinin geçmişini ve o anki ruh halini çok rahat anlarsınız.(arkadaşınıza senin yüzünden düşen bin parça neyin var demek gibi.)ve bir çok yorumcu aslında neye baktığını bilmez.genelde baktıran kişinin hayallerini bilir.baktıran kişide hayalleri bilindiğinde her şeyimi bildi yorumunu yapmaya açıktır.gerçekten kehanette bulunabilmek için kişinin hayallerini ayırmak ve yaşabilmesi olasılık olan olayları söyleyebilmektir.bu her zaman herkeste net olmaz olabilmeside mümkün değildir.sırf para kazanmak amacıyla kapısına gelen herkese bakım yapmak doğru değildir.bunu yapabilmeninde bir sayısı bir sınırı var.sonuçta her iki tarafta sakin ve rölax bir durumda olmalı.hangimizin her hali bu şekilde.çok sık fal baktırmak psikolojinizide kötü yönde etkileyebilir ve hayatınızı fallar yönetmeye başlayabilir.belirli zaman aralıklarıyla baktırmaya dikkat edin derim.

:))dimii işi kökten bitirsek en iyisii ama dönecek senin ki içime doğan bu ama senn bu sefer arıza çıkarcan gibi gelio bana bakalımm bu da benim kehanetim olsun:))))
yok istediğim şeylerle gelirse çıkarmam arıza :)
zira bitiren benim zaten. şimdi biliyor ve dönmeme ihtimali yüksek.
artık alttan alma ve taviz yok.
ya bana hayırlarla gelir, ya da geçmişim olur.
sürünüyorum kabul ama hiçbirşeyi çözmedikten sonra gelmesinin esprisi yok.
aynı sorunları tekrar tekrar yaşamayı bünyem kaldırmaz
elin bulaşmışken canım sana zahmet bi el atıver bizim akreplere de :KK1:
olur atarım. belki indirim alırım seri cinayet diyene :KK52:

selamlar yavrucuklar!! bi okudum herkes cokmus cok uzuldum okudukca sonra 2ay onceki halim geldi aklima..falci falci gezdm doncek mi donmicek mi olcak mi olmicak mi diye olcak diyen de oldu olmicak diyende sonra hicbirine inanmamaya karar verdim cunku falciya gittkce untma sureci uzuyomus onu farkettm :) bide gitmedikce o bagimliliktan kurtuluuosun tavsiye ederim, ama bi kere baktrdmmi yine geri gelio sigarayi birakmak gibi bisi :) bide burda yeni isimler okudukca bu istek tetikleniyo ama sizdende kopamadm napym :) uzun sure baktrmymde belki bi elmira ziyareti yaparm :p smdilik sizleri opuyorum, ayrilik yasayanlara sabir ve guc diliyorum, gercekten istyince geciyo ama gecmesini istemek onemliymis, ogrendik!:KK16:

selamlar yavrucuklar!! bi okudum herkes cokmus cok uzuldum okudukca sonra 2ay onceki halim geldi aklima..falci falci gezdm doncek mi donmicek mi olcak mi olmicak mi diye olcak diyen de oldu olmicak diyende sonra hicbirine inanmamaya karar verdim cunku falciya gittkce untma sureci uzuyomus onu farkettm :) bide gitmedikce o bagimliliktan kurtuluuosun tavsiye ederim, ama bi kere baktrdmmi yine geri gelio sigarayi birakmak gibi bisi :) bide burda yeni isimler okudukca bu istek tetikleniyo ama sizdende kopamadm napym :) uzun sure baktrmymde belki bi elmira ziyareti yaparm :p smdilik sizleri opuyorum, ayrilik yasayanlara sabir ve guc diliyorum, gercekten istyince geciyo ama gecmesini istemek onemliymis, ogrendik!:KK16:

selam arkadaşlar on yıldır tarot kartlarını kullanan biri olarak size fal ve falcılar konusunda biraz bilgi vermek istedim.herkesin farklı falcılardan memnun kaldığını gördüm bunların nedeni öncelikle bakan kişinin o anki psikolojisidir.diğer bir nedense bazı insanların zihninin daha rahat bazı insanların daha zor okunabilmesidir.bir çok falcının fizyonomı (yüzlerden karakter okuyabilme) özelliği vardır.islam dini bu yeteneği feraset ilmi olarak nitelendirmiştir.bu özelliği taşıyan bir falcı yorumlarında zorlanmaz.birazda telepatik yönünüz güçlüyse o kişinin geçmişini ve o anki ruh halini çok rahat anlarsınız.(arkadaşınıza senin yüzünden düşen bin parça neyin var demek gibi.)ve bir çok yorumcu aslında neye baktığını bilmez.genelde baktıran kişinin hayallerini bilir.baktıran kişide hayalleri bilindiğinde her şeyimi bildi yorumunu yapmaya açıktır.gerçekten kehanette bulunabilmek için kişinin hayallerini ayırmak ve yaşabilmesi olasılık olan olayları söyleyebilmektir.bu her zaman herkeste net olmaz olabilmeside mümkün değildir.sırf para kazanmak amacıyla kapısına gelen herkese bakım yapmak doğru değildir.bunu yapabilmeninde bir sayısı bir sınırı var.sonuçta her iki tarafta sakin ve rölax bir durumda olmalı.hangimizin her hali bu şekilde.çok sık fal baktırmak psikolojinizide kötü yönde etkileyebilir ve hayatınızı fallar yönetmeye başlayabilir.belirli zaman aralıklarıyla baktırmaya dikkat edin derim.

Yazina kısmen katılıyorum.. soyleki bazi bilmediginiz seyleri soylemelerinin zihin okumakla alakasi yok. Bende cokca olmustu. Bilmedigim ama sonradan ogrendigim ve bazi seylerin zihinde isteme olmamasina ragmen cikan seylerde olduki, bunca zaman sonra fal baktirmis biri olarak bu beni cok sasırtmisti.

Bilen arkadaşlar bahsedilen GOP'taki Birsen Hanım'ın telini gönderebilir mi lütfen? Şimdiden teşekkürler.

Kızlar isim kaydetmedim burda bi arkadaş para yatırıpta falcıya bi türlü baktıramamıştı parasınıda yatırdığıyla kalmıştı kimdi o falcı hatırlayan varmıııı sayfanın önlerinde kaldı bulamıyorum :KK43:

Kızlar isim kaydetmedim burda bi arkadaş para yatırıpta falcıya bi türlü baktıramamıştı parasınıda yatırdığıyla kalmıştı kimdi o falcı hatırlayan varmıııı sayfanın önlerinde kaldı bulamıyorum :KK43:

ben şermin tokuşçu diye hatırlıyorum, ünlüydü bi ara

herkese merhaba ,

bir suru yeni isim cikti yahu :KK43: ve o kadar guzel anlatiyorsunuz ki insanin hepsine baktirasi geliyor :KK43:
birsen , sebnem ve selma toprak arasindan hangisini ozellikle tavsiye edersiniz acaba ?
en son emineye baktirmis ve hic memnun kalmamis biri olarak kafam cok karisti acikcasi..

kisaca sizden tavsiye ve birsen , sebnem ve selma toprak telefonlarini rica ediyorum.

herkese cok tesekkurler ,

Annemin test sonucları temiz cıktı ve bu durumda elmira bilmiş oldu :) aslan elmira :KK1: nolur diğerleri de cıksınn :KK3: bir de dün rüyamda gülü gördüm bütük kk kadınları bi sınıftaydık. gül hepimizden yoklama aldı sırayla hepimize bakıcakmış güya :KK70: garip bi rüyaydı :KK52:

canım gözün aydınn hadi hayırlısı :))

herkese merhaba ,

bir suru yeni isim cikti yahu :KK43: ve o kadar guzel anlatiyorsunuz ki insanin hepsine baktirasi geliyor :KK43:
birsen , sebnem ve selma toprak arasindan hangisini ozellikle tavsiye edersiniz acaba ?
en son emineye baktirmis ve hic memnun kalmamis biri olarak kafam cok karisti acikcasi..

kisaca sizden tavsiye ve birsen , sebnem ve selma toprak telefonlarini rica ediyorum.

herkese cok tesekkurler ,

Neden Emine abladan memnun kalmadiniz?

acikcasi pek bisi bilemedi , bu sebeple geveledi gibi geldi bana.
onca yol gittim birde ona ragmen cok da kisa surdu.

ve ordan cok mutsuz ayrildim.

emine ve elmira bana gelecek için farklı şeyler söylediler. emine olumsuz elmira olumlu.bakalım bekliyoruz

ayni sey benim icinde gecerli .
emine ve elmira tam tersi seyler soledi.
emine su an icin olan herseyi cok kotu olarak yorumladi gelecek icin cok pembe bir tablo cizdi.
elmira daha tutarli geldi bana acikcasi. ama sunu belirtmeliyim ki o da cok kisa bakti , siz genelde 45 dk demissiniz fakat benimki yaklasik 15 dk kadar surdu :KK43: soru sormakta gelmedi aklima ole bitti fal.

X