Olmuyor olmuyor kilolar gitmiyor!!

omerfarugunannesi

kocam ve oğlum..
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2009
190
1
Arkadaslar bir haftadır yediklerime cok dikkat ediyorum nafile ne göbek azaldı ne de kilolar. Acayip kompleks yaptım. Kardesim "Abla senin icinde plasanta kalmış olmasın sakın?" diyince iyice moralim bozuldu. Ayrıca az yiyince de sütüm azalıyor. Ooof of! Zayıflayan varsa ne yaptıgını paylasabilir mi lütfen? :çok üzgünüm:

cnmm bende senn gibiyim doğralı 3 ay oldu ve ben daha çok almşm hamilelğimde 22 kilo aldım dokuz kilo verdm bi ara fakat şuan hamilk kiloma çok yaknmm...çok üzülüyorum yemeynce sütüm azalıo:KK43:
napcas blmiyorum emzdkçe kilolar gder diolar ama daha çok alıorum

kızlar zamana yayın bı 6 ay gecsın rahım toplasın.ben tum kılomu verdım hatta vıtamınlerle kılo almaya calıdıyorum ama gobek hala var mekık cekmeye calısıyorum arada

canım yapıcaz sporu erıtıcez karnı:) yaa benım taa genc kızlık kotlarım oluyor ama gobek kapanmıyor:) kapansa da canım acıyo:)

Ayni dert bende de var. Dogumdan sonra 9 kg verdim ama si
di milim veremiyorum. Dr kontrolunde emziriyorsun cabuk vermen lazim dedi ama nafile. Kizim iki saatte bir emmiyor ama ben emzirdikten sonra tatli yemek istiyorumm. Hos pek saglikli beslendigim soylenemezz hamileyken n guzel likir likir su iciyordum simdi cok azaldi. Benim rahmimin toparlanmasina ragmen dr. Gobek hareketleri icin bi ay daha bekle dedi. Offf kiloma sinir oluyorum ama sinirlendikcede yiyesim geliyor ;(

ben 20 kılo aldım dogumda hemen 10 kılo gıttı sımdıde 5 gılo verdım 5 kılom var eskı halım ıcın ama eskı pantalonlarımı gıyıyorum ama gobek sıkı degıl.mekık ıcın erken daha dedı dr.

kızlar bende bir sitede okudum bir ilaç varmıs red peper diye bayağı etkiliymiş özellikle göbekve basendeki yağları eritiyomus kullananlardn güzel yorumlar var içinde bitkisel bakanlık onaylı ama emziren anneler kullanabiliyormu bilmiyorum ben burda bulamam o ilacı isterseniz bir araştırın deneyin derim

Ya sitedeki yorumlar gercek degilse. Ürünleri satılsın diye kendileri uydurmus olabilir. Para tuzagı bunlar. Bize tecrübe lazım. Keske burdan kullanan biri cıksa da bize akıl verse.

valla onun jelide varmış sürmek için bilmiom okuduguma göre memnunlar ve bakanlık onaylı olması ilginç valla burda satılsa dener size yazardım bende doğum yapalı 3 ay olacak 29 aralıkta 5 kilo fazlam var 10 gündür elma sirkesi içiom banamısındemedi :) ama vücudun kendini toplaması1 yılı buluyomus ablam üzülme dedi ama ben üzlüyom valla

Arkadaslar bir haftadır yediklerime cok dikkat ediyorum nafile ne göbek azaldı ne de kilolar. Acayip kompleks yaptım. Kardesim "Abla senin icinde plasanta kalmış olmasın sakın?" diyince iyice moralim bozuldu. Ayrıca az yiyince de sütüm azalıyor. Ooof of! Zayıflayan varsa ne yaptıgını paylasabilir mi lütfen? :çok üzgünüm:

kilo vermeye çalışmak için biraz erken deilmi daha emziriyorsun bence hiç üzülme kafana da takma ben 3 yıl sonra hamile kaldıgım kiloya indim şu an 55 kiloyum hamileyken 25 kilo almıştım.emzikden kesildikten sonra yediklerine dikkat edersen kilo verirsin .hem ne kadar uzun süre emzirirsen o kaadar çabul kilo verirsin öle duymuştum kaydirigubbakcemile3

canım daha dün biz de arkadaslarla konusuyorduk. cogu 1 yıl gecmeden gitmiyor dedi. sıkma canını bu kadar. nasılsa gidicek. birkaç ayda almadık ki o kiloları hemen gitsin!!

merhaba ben yeni katıldım aranıza red peper hakkında size diyeceklerim var sakın kullanmayın ben kullandım. bana garantı verdiler para iadesi ama kesinlikle yalan her dedikleri yalan çok sınırlıyım .benide kandırdılar kullandım, 1 ay boyunca 7 kilo garanti dediler.. 1 kilo bile veremedim arayırum kilo veremedim paramı iade edin diye onuda yapmıyorlar telefomuma bile cevap vermiyor o yetkili kişi allah onları bildiği gibi yapsın................

starda reklamlari yapiliyor belki ordan ulasabilirsin zuhal toplada cikiyor saol verdigin bilgi icin internette iyi yorumlarini okumustum tabi emin olamiyor insan yinede

merhaba ben yeni katıldım aranıza red peper hakkında size diyeceklerim var sakın kullanmayın ben kullandım. bana garantı verdiler para iadesi ama kesinlikle yalan her dedikleri yalan çok sınırlıyım .benide kandırdılar kullandım, 1 ay boyunca 7 kilo garanti dediler.. 1 kilo bile veremedim arayırum kilo veremedim paramı iade edin diye onuda yapmıyorlar telefomuma bile cevap vermiyor o yetkili kişi allah onları bildiği gibi yapsın................
evet bende duydum kılo verdırmıyor ayrıca mıdede ağrı yapıyormus başağrısıda. hapı kullan spor yap yemene dıkkat et ozaman hapı nıye ıcıyımkı:eek:klava:

ayrıca bende kılo veremıyorum hamıleyken kılo alamıyordum son aylarda bır aldım pır aldım 4 ay oldu 5 kılo daha almısım dun rejıme basladım ama hıc umıdım yok 15 kılo vermem lazım cok zorrrr sınırlerım bozuluyo yaaa :KK43:(

emziriyosan rejim yapma ama sut azaliyo valla bikere denedim biraktim hemen
emzırıyorum ama mamada verıyoruz yok ya olmuyo bole hamılelıkten once 54 kıloydum sımdı 70 kıloyum herkesin ıcınde bıtane daha mı unuttular yorumları daralttı benı hıc kılo veremedım 7 kılo doğumda gıttı aynen o 7 kıloyuda aldım ınanılır gıbı değil ama hep annelerın ye sut olsun demelerınden oldu sutte tam anlamıyla olmadı kılolarda yanıma kar kaldı nasıl vercem bılmıyorum yaeyvahedigeldismile

X