hamile olabilirmiyim ?

tahtakurusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
145
5
Bir gün geçikti adetim ama adet olucakmışım gibi bi hal var.
kasık ağrısı bel ağrısı bacaklarımda ağrı
ekstra değişik bişey göbeğimin etrafında iğne sokup çıkarıyolar gibi bi acı girip çıkıyo
kasıklarımada aynı şekilde iğne sokup çıkarıyolar gibi bi acı .bide 2 haftadır midemde yanma ve gaz var.
olabilirmiki tecrübeli kıslar yardım.
istiyorum ben bi bebiş

bir gün geçikti adetim ama adet olucakmışım gibi bi hal var.
Kasık ağrısı bel ağrısı bacaklarımda ağrı
ekstra değişik bişey göbeğimin etrafında iğne sokup çıkarıyolar gibi bi acı girip çıkıyo
kasıklarımada aynı şekilde iğne sokup çıkarıyolar gibi bi acı .bide 2 haftadır midemde yanma ve gaz var.
Olabilirmiki tecrübeli kıslar yardım.
Istiyorum ben bi bebiş

olabilir cnm peki hiç gecikiyomuydu cnm??

normalde hiç gecikmezdi bide söylemesi ayıp bi buçuk aylık evliyim :)
korunmuyoruz bebek istiyoruz çünki
balayı sistiti oldu bende evlenince ilk 10 gün çok hastalandım iltihap için antibiyotik verdiler. sonra iyiydim geçen ay adet oldumbu ayda böyle işte mide yanması diyorum acaba gebelikten değilde gastrittenmi :)
gastrit olmuş olabilirim gözümde ama gebe kalmış olamam :)
ne bileyim o kadar çabuk gebemi kalınırmış
ama isterim bi bebiş allah biliyo ya isterim valla ya.

normalde hiç gecikmezdi bide söylemesi ayıp bi buçuk aylık evliyim :)
korunmuyoruz bebek istiyoruz çünki
balayı sistiti oldu bende evlenince ilk 10 gün çok hastalandım iltihap için antibiyotik verdiler. Sonra iyiydim geçen ay adet oldumbu ayda böyle işte mide yanması diyorum acaba gebelikten değilde gastrittenmi :)
gastrit olmuş olabilirim gözümde ama gebe kalmış olamam :)
ne bileyim o kadar çabuk gebemi kalınırmış
ama isterim bi bebiş allah biliyo ya isterim valla ya.

cnm inş hamilesindir... Allah heğimize bi bebiş nasip eder inşallah :)))))))))

bugünde olmazssam bi test alırım yarın eczaneden.
geçen müdürümün falına bakmışlardı s harfi ve bebek var yakınında demişlerdi acaba o benmiydim :)
gerçi müdürüm yiğenine yormuştu ama
hadi dua edelim beraberde bizim evimizede bi bebiş gelsin sağlıkla hayırla :)

kızlar şimdilik ses yok adet dönemimden
bide :) karbonat testi yaptım dün bi sürü köpürdü bu testide bu siteden öğrendim

reglin geçmiş bence hemen test yap ben iki gün kala üstelik sabah dirarı değilken öğrendim

güzel hberini bekliyorum belirtilerin hamişlik belirtisi :ecrin_bebek:

bi hevesleniyorum hamilemiyim diye bide bu adet dönemi belirtileri varya onlar oluncada diyorum her an kırmızı kart yiyebilirim :)

ne zor bir psikoloji

biraz önce iş yerimde kırmızı kartı yedim :KK43:

bu ayda bebiş mebiş yok
e niye böyle karnımda ki iğne batmaları devam ediyo,mide yanması bulantısıda , psikolojik gebe oldum herhalde hadi hayırlı olsun :KK43:

öööffff öffffff
iyiki kimseye diyipde ailedekileride heveslendirmedim.oysaki kırmızıyı görmeseydim birazdan izin alıp kan testi yaptırmaya gidicektim

biraz önce iş yerimde kırmızı kartı yedim :KK43:

bu ayda bebiş mebiş yok
e niye böyle karnımda ki iğne batmaları devam ediyo,mide yanması bulantısıda , psikolojik gebe oldum herhalde hadi hayırlı olsun :KK43:

öööffff öffffff
iyiki kimseye diyipde ailedekileride heveslendirmedim.oysaki kırmızıyı görmeseydim birazdan izin alıp kan testi yaptırmaya gidicektim

hadi yaaaa :KK43:((((( çok üzüldüm cnm offf offff benimde 6 gün kaldı ama ben ümitlenmiyorum nolursa olsun canımız sağolsun :)))

implantasyon kanaması olabilir miki?
rengi kırmızı değil çünkü pembe
amanya dahada düşünmicem üzülüyorum bide daha 1,5 aylık evliyim.ne diye üzülüyosam dün bir bu gün iki yani

ya konunun birinde okudum gecikmiş adet üstüne kanama olursa düşük olabilir yazıyo kafayı yedircek bunlar bana.çıksammıki şu siteden

güzelim birincisi sen daha çok yeni evlisin biraz zamana bıraksın bebek işini bi evliliğini oturtsan ondan sonra kendi gelir zaten merak etme ama acele etme bebek büyütmek çok kolay bişi değil bebek olunca hayatın tamamen değişiyo evliliğinin yönüde değişiyo bence sen biraz daha bekle hemen yapma sonra keşke biraz daha evliliğimin tadını çıkartsaydım dersin biz eşimle 2.5 sene sonra düşündük çocuğu ve hemen olmuyo deme oluyo biz bi kere denememizde oldu hemen tutabiliyoda tutamayabiliyoda bide doğum yapana kadar düzensiz olunabiliyo ya 3 5 gün erken yada geç olabilirsin ama strestende olabilir adet olduğun içinde öle belirtiler olabilir ama biraz zamana bırak en azından bir sene kendini buna hazırla öyle lap diye hiç hazır değilken hamile olma benden sana tavsiyeler inş hayırlısıyla zamanında gelsin

yok be anacım düşük olunca ağrılar oluyo öle azcık kanamanda olmuyo yaa böle kuruntular içine neden giriyosunki anlamadım daha hamile olmadan hamililek sendromuna girmişsin canım ya :)

ya nebileyim işte bi heves ettim kardeşlerimin bebişleri çok tatlılar bende istedim işte.
neyse hayırlısı olsundüşük müşük olmasın allah korusun .allah kimseye böyle bişeyin acısını göstermesin.

olmaz bişi korkmaa allahım hayırlısını zamanında versin sende kendini hazırla evliliğini oturt eşinle vakit geçir çocuk olana kadar gez dolaş sonraasında hasret kalıyo insan hayırlısı canım bebek bakmak çok zor büyütmek çok zor o yüzden hayırlısı olsun

demi yani zaten bu ay hamile olmamam en iyisiydi bi dolu antibiyotik kullandım ağrı kesici kullandım.
neyse bir müddet farklı alanlara takılayım çıkayım şu gebelikten kendinize iyi bakın öpüyorum kıslar allah gönlünüze göre versin.

seninde canım takma kafana hersey zamanında güzel gez toz azık evliliğinin tadını çıkart eşinle vakit geçir biz mesala 2.5 sene sonra düşündük o süre zarfında gezdik tozduk içimizde kalmadı yani keşke bunuda yapamasaydık demedik tatilimizi yaptık yeri geldik akşam çıktık çok sıkıldık hadi bi gezelim dedik gezdik dolu dolu yaşadık ama ben hamile kaldım kaldığım an kısıtlamalar koydum hayatıma bebeğim için sonra doğdu kısıtlamalar arttı o kendini bilene kadar en az 1 sene evdeyim ama şuda var onun için herşeye değer ama içimde aman şunuda yapsaydımlar kalmadı zamnında istedik zamanında geldi kuzum sende takma kafana canım o geleceği zamanı bilir allahım seninde gönlüne göre versin canım

kıslar ya ben hastalandım ya evleneli beri bu ikinci adet dönemim kocamm dediki bi dahaki ayada adet dönemin olursa hamile olmazsan doktora gidelim.
hönk oldum .
güler valla doktor ya demi

X