Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da güvenilir kreş arıyorum...

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

babytwin

Cemre Kızım :)
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.110
2
Merhaba arkadaşlar, şuanda 9 aylık hamileyim, çok yakında minik kızıma kavuşacağım inşallah. malum izin süremiz kısa, 3 aylıkken işe dönmek zorunda kalacağım. güvenilir bir bakıcı mı yoksa güvenilir bir kreş mi diye kararsız kaldım.

bakıcıya çok tanıdık birisi olmadığı sürece şuan için sıcak bakmıyorum. ancak güvenilir, çankaya civarında tavsiye edebileceğiniz bir kreş varsa ve 3 aylık bebek bakımı yapıyorlarsa önerilerinizi bekliyorum.
bir de tecrübeli anneler, hijyen ve güvenlik dışında başka nelere dikkat etmeliyim?

şimdiden teşekkürler... :lepi:

Son düzenleme:
selam canım..
bende bu konuda araştırmam var..güvenilir ve bana yakında bulabilirsem çalışacağım.. bebeklere dair çok kreş yok fakat tek bulduğum burası. İncele derim benim hoşuma gitti..
hijyen güvenlik çalışanların uzmanlık kategorisi,umanlık belgeleri vs..
kreş tarzı başka bulursan banada haber verirmisin sevgiler...

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler canım, evet orayı duymuştum... siteyi de inceledim, sen gidip gördün mü nasıl bir yer? tavsiye eder misin?

teşekkürler canım, evet orayı duymuştum... siteyi de inceledim, sen gidip gördün mü nasıl bir yer? tavsiye eder misin?

bana uzak olduğundan gidemedim.. ki servisleri olsaydı gidebilirdim ama özel olarak kışın hergün götüremiyeceğim. telefonda görüştüm hoş dialog kurduk ''gelin görün kendimize güveniyoruz'' dediler
ki sitedeki fotolarda hoş görünüyor en azından kaliteli olduğu kesin..
ama benim tek korkum onlardada bizdeki ''ana yüreği sabrı'' varmıdır?
en ufağından kızımı azarlasa yada yüksek tonda hayır bile dese ben hayatta kabullenemem :umursamaz:
o yüzden çok güvensiz kaldım.. bende yanında olacağım yada uzaktan izliyebileceğim evime yakın kreş bakıyorum dilerim bulcam :)

X