Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu antilop koltuk takımı

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

eylul_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
3
0
salon takımımı yenilemeyi düşünüyorum.
çalışıyorum. kullanımı, temizliği kolay bir takım almak istiyorum.ve salonu günlük kullanacağım.
mobilyacılar antilop koltuk takımı önerdiler. antilop koltuk takımları genelde krem tonlarında, yani açık renk. çok güvenilir gelmedi.
kullanan arkadaşlar, bana bilgi verirlerse sevinirim.

renk kartelasını göstermediler mi koyu renklerde var ben mesela şimdi koyu kahve yaptırıyorum..
firmasından aldıgım bilgilere göre bu ürün hem silinip hem yıkanabiliyor..5 yıl garantisi falan var...

antilop kumaşın türü canım...
bir sürü renk seçeneğide var...
ben kullanıyorum hemde açık renkli olanlardan,silmesi daha kolay...
henüz üzerine birşey dökülmedi o yüzden lekenin çıkıp çıkmıycağını söyliyemem ama genel anlamda kullanışlı bir kumaş...

aynı konudan var orada bir üye gri renginin üzerine nar suyu döküldü peçeteyle silmem yetti dedi..
üzerinde tutmuyor sanırım..
mobilyacılarda tül tarzı birşeyle köpürmüş sabunla bastırmadan silin diyorlar sanırım

Oturma odası olarak kullandığımız salonumuzda koltuklar krem renkte antilop kumaşla kaplı cnm,hacı şakirin beyaz sabunuyla silmem yetiyor tavsiye ederim.Bakmak istersen evim evim bölümünde 'Şirin ve Şirine'nin evine hoşgeldiniz' başlığı altında.

benim de beyaz -evet yanlış duymadın bembeyaz- bir antilop salon takımım var. geçen bayramda kardeşim salçalı dolma düşürdü. köpükl bir lifle sildim veee hiç iz kalmadı. düşünme bile bence çünkü açık renkli takımlar çok hoş oluyor.

renk kartelasını göstermediler mi koyu renklerde var ben mesela şimdi koyu kahve yaptırıyorum..
firmasından aldıgım bilgilere göre bu ürün hem silinip hem yıkanabiliyor..5 yıl garantisi falan var...

5 yıl garanti çok iyiymiş kumaşın markasını söylebilirmisiniz?

X