doğuma 4 günüm kaldı

FALARA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
70
0
39
]kızlar artık heycan ve korkudan ne yapıcağımı şaşırmış durumdayım senağlama epidural spinal kombine sezeryan olucam ve acaip korkuyorum hepinizden benim için dua etmenizi istesem çokmu olurum kaydirigubbakcemile3 allah hepimizi kurtarsın:Saruboceq:

allah yardımcın olsun. benimde beklenen doğum tarihine 2 gün kaldı.normal olacağı için heyecanla bekliyorum

ikinize de allah yardımcı olsun kızlar dua edin hep.. ben de ederim bolbol:) oğlumun doğduğu an hep aklımda bilirim bu hisleri korku heyecan hepsi karmakarışık:)

rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eğlesin inşallah kızlar

Allah yardımcınız olsun ve bebeklerinizi sağlıcakla kucağınıza alıp koklamayı nasibetsin inşaallah. Ben de bugün son bir aya girmiş bulunuyorum. :)

allahım tüm hamilelere hayırlı bir doğum nasip etsin .kolay ve rahat bir doğum yaparsınız inşallah.buarada benimde 2-2,5 haftam kaldı,çookk heyecanlıyım.

Kızlar Allah yardımcınız olsun, dualarım sizinle. Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin. Benim daha çok var doğumuma, beşbuçuk haftalık hamileyim ben :-)

Allah yar ve yardımcın olsun canım...Aynı korku bende de var. ınşallah sıkıntısız kurtulursun...

Hamişşler hepinize hayırlı,kolay doğumlar diliyorum,babişlerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah...

Hayırlı doğumlar olur inşallah hepinize. Çok heyecanlı bir dönem olsa gerek ama bu heyecanlarda güzeldir yaa...

canım Allah yardımcın olsunnn
bunca zaman heyecanla beklenen bebişi kucağa alma vakti geldi çattı
ben düşünemiyorum o günleri
daha biz küçücüğüz
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin

Allah yar ve yardımcınız olsun.Bebeklerinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız ınşallah.

ALLAH HAYIRLI DOĞUMLAR VERSSıN ÇOK RAHAT BıR NEFESTE ıNŞALLAH.....SON GÜNLERı DıNLENEREK GEÇıRıN.....SONRA UYKUSUZ GÜNLER BEKLıYOR SıZıkaydirigubbakcemile3

Doğum yapacak bütün arkadaşlara kolay doğumlar diliyorum. ınşallah sağlıklı ve hayırlı bir şeklilde kucaklarınıza alırsınız bebeklerinizi.Allaha emanet olun canlarım.

X