..: Defnoş'umun Diş Buğdayı Partisi :) :..

pınarcım defnoşumun diş buğdayı partisine bayıldım valla resimlere hayranlıkla baktım :nazar:
hayırlı uğurlu olsun inşallahh hihoyyyt
darısı bize...:Saruboceq:

maşallah maşallah:nazar:
kızın çok tatlı Allah bağışlasın
partiside resimlerden anlaşıldığı gibi çok güzel olmuş
Allah daha nice güzel günlerini görmeniizi nasip etsina.s.

Çok güzellll alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis Diş buğdayını burda pek kimse bilmiyor.Ama biz de yaparız.İnşallah biz (2010 Mayıs anneleri) de o günleri görürüz.Allah bağışlasın evlatladınızı :emir_bebek:

kuzummmm :) maşaAllah defdefimee :) eline saglik pinarcim harika bir ani olmus kuzuna a.s.

pınarcımmm hyırlı olsun çok güzel geçmesine sevindim canım.herşey çok güzel olmuş inşallah hergününüz böyle güzel mutlu geçsin..tekrar hayırlı olsun cnaım...defnoşu öp benim için...

Pınarcım resimlere bayıldım çok güzel olmuşş kuzunun daha nice güzel günlerini görürsün inşallahopuyorumnanaktan

Canım benim çokkkkkkkkkkk güzel olmuş herşey her detaya titizlenmişsin belli.Ellerine sağlık.

Güzel gelinimin incileri hayırlı olsun darısı benim oğluşumunda başına inşallah.

super olmuş yorgunluguna deymıs bellı herkezın yuzunde bı gulumseme defnoşta pek cici olmuş allah mutlulugunuzu daim etsin canım daha nıce boyle guzel gunlşer gorurus ınsallah opuyorum ıkınızı

Çok tşk ederim kızlar güzel sözleriniz için. Gerçekten heyecanlı, stresli, yorucu ama bi o kadar da keyifli bi akşamdı. Benim bile diş buğdayı resimlerim var. Baktıkça hep keyif alırım. ınşallah güzel kuzumda ileride bu resimlere baktıkça benim kadar keyif alır a.s.

Herşeyin en güzel hepimizin kuzularına nasip olsun inşallah a.s.

Defnoş'un diş buğdayıı partisi hayırlı olsun canım.Çok güzel çıkmışsnız fotoğraflarda. Daha güzel günlerini görmek nasip etsin inşallah. Defne her zaamanki gibi çok tatlı olmuş. Allah tadınızı bozmasın.

maşallah yaa severim ben defnoşu bayıldım hayırlı olsun diş buğdayı partiniz rabbim bir ömür boyu sağlıcakla büyümesini nasip eğlesin inşallah

bayıldım resimlere
Rabbim mezun olduğu evlendiği resimlerini de görmeyi nasip etsin:nazar:

yeni gördüm pınarcım çok daha güzel günlerini de görürsünüz inşallah Allah mutluluğunuzu bozmasın

cnm resimnlerinize dün baktım zillilerden fırsat olmadı yorum yazmaya çok güzel vakit geçirdiğiniz her kareden belli.inşallah nice doğumgünü resimlerinizide görürüz.bizde kız çocuklarına 6 ay kınası yapılır 6 aylıkken bebeğin ellerine kına yakılır.birde diş buğdayı yapışır.ama burda yanlız olduğumuz için tadı çıkmaz diyorum.ama çok istiyorum yapmayı

Tşkler kızlar a.s. Allah hepimize kuzularımızın daha güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah a.s.

X