..: Defnoş'umun Diş Buğdayı Partisi :) :..

Pınar çok güzel olmuş defnenin diş buğdayı partisi,bayıldım valla,benim yapmak isteyipte yapamadım gibi olmuş valla
süpersiniz hepiniz
hep böyle gülümseyin inş ailecek

herşey harika gözüküyorr..zemuszemus
Allah bağışlasın bahtını güzel yağsın kızınızın inşallahhh:nazar:

herşey çok güzel ve herkes çok mutlu görünüyor.. Allah her gününüzü böyle etsin..

Çok tşk ederiz teyzoşlar gerçekten çok keyfiliydi çok mutlu olduk hepimiz a.s.

Pınarcım bayıldım.Muhtesem görünüyorsunuz üçünüzde.Allah hep böyle güzel gunlerini göstersın inşallah.Defnosumda partıye uygun,bugday gıbı bereketlı cıkarıyor incilerini.

Pınarcım bayıldım.Muhtesem görünüyorsunuz üçünüzde.Allah hep böyle güzel gunlerini göstersın inşallah.Defnosumda partıye uygun,bugday gıbı bereketlı cıkarıyor incilerini.

Sağolasın canım çok sevindim beğenmenize valla a.s.

Aynen valla bacım benim kız pıtır pıtır döküyor dişleri kaydirigubbakcemile3

Ne zamandir yazacagim, bir türlü firsat bulamiyorum Pinar'cigim. Hem resimlerle öykülemen, hem Defnos, hem partisi, hem disleri, hem aileniz ve gülen yüzleriniz, hem hazirladiginiz ve sahane görünen aperatifleriniz dört dörtlük görünüyor.

süper süper süper tek kelimele dişleri hayırlı olsun prensesin harika hazırlanmışsınız çok hoşuma gittii sağlam dişlerle kalın

Ne zamandir yazacagim, bir türlü firsat bulamiyorum Pinar'cigim. Hem resimlerle öykülemen, hem Defnos, hem partisi, hem disleri, hem aileniz ve gülen yüzleriniz, hem hazirladiginiz ve sahane görünen aperatifleriniz dört dörtlük görünüyor.

Tşk ederim Filiz'cim sağolasın canım a.s.

süper süper süper tek kelimele dişleri hayırlı olsun prensesin harika hazırlanmışsınız çok hoşuma gittii sağlam dişlerle kalın

Çok tşkler canım darısı senin oğluşunun başına a.s.

canım yeni gördüm çok güzel olmuş sapasağlam olsun dişleri inşallah:)) buarada pastada çok güzel olmuş darısı bizim başımıza ama bizim kızın dişinin çıkmaya pek niyeti yok gibi

canım yeni gördüm çok güzel olmuş sapasağlam olsun dişleri inşallah:)) buarada pastada çok güzel olmuş darısı bizim başımıza ama bizim kızın dişinin çıkmaya pek niyeti yok gibi

Sağolasın canım benim a.s. ÇIkar ya meraklanma geç çıkan daha sağlam olurmuş a.s. Ağrısız sancısız çıkarsın inşallah kuzun a.s.

PINARRRRR cok gusellll olmusssss canım yaaaaaa ellerınıze saglıkkkkkk bayıldımmmmmm valla arkadasımmm defnos gercekten baya bı yorulmus o akşamm bellı kuzucugun yorgunluguuuu.....Allah mutluluunuzu bozmasın canım benımmmmm..defdefın dişlerı hayırlı olsunnnnnnnn.............

PINARRRRR cok gusellll olmusssss canım yaaaaaa ellerınıze saglıkkkkkk bayıldımmmmmm valla arkadasımmm defnos gercekten baya bı yorulmus o akşamm bellı kuzucugun yorgunluguuuu.....Allah mutluluunuzu bozmasın canım benımmmmm..defdefın dişlerı hayırlı olsunnnnnnnn.............

Sağolasın canım gerçekten hem yorucu hemde keyifli bi akşamdı. Güzel kuzumda buğdaylar gibi pıtır pıtır dişlerini çıkarıyor. 7.dişimiz çıktı :nazar:

cok guzel olmuş allah daha guzel gunlerını gostersın

cok guzel olmus bende yapıcam kızıma saynızde fıkır edınmıs oldum tesekkurler kaydirigubbakcemile

X