Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Süet koltuk kumaşı kullanışlı mı?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar ben dün Yataş'ın karel köşe koltuk takımını internetten gördüm,muhteşem bir şey,oturma yerinin kumaşı acı kahve süet,yanları ve arkası krokodil desenli kahve deri. Süet kumaş leke bırakmadan kolay temizlenirmi tavsiye edermisiniz?

ben de süet köşekoltuk kullanıyorum leke bırakmıyo nemli bezle gez üzerinden pırıl pırı parlıyo tavsiye edrim çok kullanışlı hem benim kılıfı yıkanabiliyo o açıdan da rahat

ıleride çocuk olacağını,kusacağını,işeyebileceğini,üzerine bir şeyler düşüneceğini hayal ederk eşyalarını seçmeni tavsiye ediyorum:hulya:

resım yok:umursamaz:
benımkı koyu morrrrr kızım kusuyorda mıçıyordakaydirigubbakcemile3
leke 0 gerckten anında cıkıyo baska kumaş olsa ooooooooooooooooo pok olmuştu

çok şık duruyor,görümcemde de var.haki rengi gibi değişik bişr renk kullanışlı diyo,1 senelik evli 1 kere silmiş.
kullanana bağlı biraz da kirlensede kirlenmesede koltuklarımı ,silerim.çünkü toz bakteri gibi şeyler olur sağlık bakımından.zaten silmezsen salarsan sonra hakkından gelemezsin!!!

benim koltuklarımda leopar desenli kadife kumaş,krem krokodil deriçok memnunum 6 sene oldu ne modası geçti nede yıprandı.(salon takımım)

bende 10 senedir kullanıyorum tükenmez kalem lekesi bile çıkıyor çok memnunum yanlız şöyle bir durum var eskimediler bir türlü değiştiremiyorum

bende kullaniyorum süet kumasli koltuk ve cok memnunum
hic leke tutmuyo ve cok kolay siliniyo
tavsiye ederimm

bende tavsiye ediyorum...benimkilerde bej rengi...çok şık duruyor....ustelik yanmaz kumasmis..misafirimiz cay bile doktu icim gitti derken o an saticinin leke tutmaz sozunu animsadim ve rahatladim..cunku sildim ve gercektende lekeden eser yoktu...hem kullanisli hem de çok şık duruyor.Tereddut bile etme derim.

ßenimde saLon takımım süet-nubuk karışımı..ßen çok memnunum temizLiğide çok basit ve zahmetsiz..

aynı fotoda ki gibi daha açık renkli ama deri yerleri de kırık beyaz gayet şık

canım sen bi resim koyabilirmisin benim salon koltuklarım minderleri lila gövesi komple kırık beyaz deri.minderleri acık sütlü kahve tonları kaplatmak istiyorum.sanırım senin koltukların benim yapmayı düşündüğüm tarzda.nasıl durur bilemiyorum o yüzden cesaret edemiyorum.resim koyarsan bir fikir edinmiş olurum

canım sen bi resim koyabilirmisin benim salon koltuklarım minderleri lila gövesi komple kırık beyaz deri.minderleri acık sütlü kahve tonları kaplatmak istiyorum.sanırım senin koltukların benim yapmayı düşündüğüm tarzda.nasıl durur bilemiyorum o yüzden cesaret edemiyorum.resim koyarsan bir fikir edinmiş olurum

mesajını yeni gördüm en kısa süre de koyarım resim canım

bende köşe takımı yaptırıyorum kumaş konusunda kararsızım bende :KK43:
leke tutmayan kumaşlara bakıyorum amaçeşit çeşit bunlarda beyaaaa
antilop mu ne varmış bide
bunun hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ? leke tutmuyormuş bu da

X