Jumbo çatal kaşık bıçak takımı

ayseakar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009
27
0
Arkadaşlar merhaba ,yaza evleniyorum acayip telaş sardı beni,hiçbirşey beğenemiyorum yaa:) jumbonun çatal bıçak takımlarını çok beğeniyorum özelliklede 8100 ve 9100 ,aranızda alan arkdaşlar varmı , burda bir arkdaşın jumbo da çalışan bir tanıdığı olduğunu okudum,indirimli alma şansımız varmış:) ama kendisine ulaşabilirsem :)
Birde bernardodan yemek takımları kalite açısından nasıl kullananlar varsa fikirlerine ihtiyacım var.

canım ben 6500 aldım yamuk falan diyolar ama bence orjinal duruyo en azından diğerlernden farklı biraz da olsa

:) çok tarz bence 6500 ,güle güle kullan canım,kullanıyormusun peki memnumusun,benim nişanlım takmış çorba kaşığına:)yuvarlak ve gömmeli olacakmış oyuzden 8100yada 9100 düşünüyorum

:) çok tarz bence 6500 ,güle güle kullan canım,kullanıyormusun peki memnumusun,benim nişanlım takmış çorba kaşığına:)yuvarlak ve gömmeli olacakmış oyuzden 8100yada 9100 düşünüyorum

yok canım daha açmadım bile yer yok diye teyzemlere gitti görmedim bile istediklerim mi gelmiş diye 3 sene var daha benim evlenmeme

jumbo bır numara hiç düşünmeden al butçen yetıyorsa arkadaşım.:lepi:

9100 de çok değişik ama alırken dikkatimi çekmedi hiç CADIARZU

of daha çok varmış:) Şimdiden almaya başlamışsın çeyizini süper ya,ben temmuzda evleneceğim ama hala hiçbirşeyim yok:)

of daha çok varmış:) Şimdiden almaya başlamışsın çeyizini süper ya,ben temmuzda evleneceğim ama hala hiçbirşeyim yok:)

olsun canım ya burda bir arkadaş para varsa 3 günde bitiyor çeyiz demişti bencede öyle yavaş yavaş olur daha temmuza çok var takside başla yavaş yavaş

merhaba arkadaşlar bende jumbo da çalışan arkadaş sayesinde takım aldım. Bir arkadaşımın tanıdığıydı bana da yardımcı oldu. Şimdi burada okuyunca şaşırdım. Dünya küçükmüş valla :)) Genel müdürlükte çalışıyor kendisi Birkan adı. Lalenin arkadaşı olduğumuzu söyledik personel iskontosu yaptı. Telefonunu hatırlamıyorum ama bayrampaşadaki genel müdürlükte çalışıyordu. ınternetten jumbonun telefonuna oradan da arkadaşa ulaşılabilir diye tahmin ediyorum.

hadi ya:dünya çok küçük gerçektende:) bende lale hanımı arıyorum ama bugunelrde pek girmiyor sanırım forumlara,bayrampaşadaki genel müdürlükdeyse telefonunu bulup arayabilirim,süper yaa ,sevindim şimdi :)çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için,sanada yüzde 50 indirim yaptılarmı ?

hadi ya:dünya çok küçük gerçektende:) bende lale hanımı arıyorum ama bugunelrde pek girmiyor sanırım forumlara,bayrampaşadaki genel müdürlükdeyse telefonunu bulup arayabilirim,süper yaa ,sevindim şimdi :)çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için,sanada yüzde 50 indirim yaptılarmı ?

merhaba ayşeakar ben 9401 yarımat çeyiz seti aldım. Kampanyadan önce 2.780 tl miş. kampanya fiyatı birde birkan bey'in iskontosu ile 1.530 tl ye düştü. Bayağ bir araştırmıştım mağazalarına gittim bu kadar uygun bir fiyat yoktu. Bu paraya karaca alacağıma jumbo aldım çok memnunum :dance:

merhaba ayşeakar ben 9401 yarımat çeyiz seti aldım. Kampanyadan önce 2.780 tl miş. kampanya fiyatı birde birkan bey'in iskontosu ile 1.530 tl ye düştü. Bayağ bir araştırmıştım mağazalarına gittim bu kadar uygun bir fiyat yoktu. Bu paraya karaca alacağıma jumbo aldım çok memnunum :dance:

Merhaba,çeyiz seti derken,sadaece çatal bıcak değil sanırım dime,çünkü 9401 çatal bıçak seti 1600 gibi jumboda şuanda:)

Merhaba,çeyiz seti derken,sadaece çatal bıcak değil sanırım dime,çünkü 9401 çatal bıçak seti 1600 gibi jumboda şuanda:)

sadece çatal bıçak seti değil çeyiz setinin içinde 9401 model 89 parça çatal bıçak setinin yanında 4lü tencere seti, cezve takımı, şekerlik reçellik takımı, servis tepsi, çay tabakları ve çay bardakları da var. Yalnızca çatal bıçak setinin fiyatı 1.629 tl iken birkan bey bize 980 tl personel fiyatı verdi. Ama ben çeyiz setini tercih ettim o daha ekonomik geldi.

Hımm ,bende öyle tahmin etmiştim:)güle güle kullan canım,ben sadece çatal bıçak takımını alacam sanırım,hisarın tencere setlerini daha çok begeniyorum ,biev dede harika çay setleri gördüm ondan almayı düşünüyorum:)
bu arada evlilik yakınmı senin?

sağol canım çok teşekkür ederim. Ufukta şimdilik evlilik yok ama kısmetse diyelim :)) söylediklerinde çok şık modeller.. Önemli olan senin beğenmen tabi..

Ozaman sana hayırlı kısmetler diliyeyim:)ne güzel bak çeyizini diziyorsun şimdiden:) senden iyi gelinmi bulacaklar :)

çok teşekkür ederim canım umarım sende bir an önce tamamlarsın ihtiyaçlarını opuyorumnanaktan

X