Göz Makyajı gözaltı morlukları için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
ark. gözaltı morlularına iyi gelen bir ürün arıyorum morluk ve şişlik için tavsiye edebileceğiniz bir kozmetik markası varmı acaba

kozmetik ürünü olarak bilmiyorum ama.....kahve telvesinin iyi geldiğini duymuştum birde gözaltı şişliklerinin nedeninin fazla uykudan kaynaklanabileceğini düşünüyorum benim bir kaç tanıdğım var onlarda şişlikten şikayetcilerdi uyku düzenlerini değiştirince geçti bu problem ..tabi herkezde aynı değildir yinede yazmak istedim canıma.s.

göz altı morlukları genelde nemsiz kalmaktan olur..nemlendirmek gerekir..göz çevresi nemlendiricisi alabilirsiniz..ben zeytin yağı sürerim gözlerime hem nemlendirmek hem beslemek için ayrıyetten morluklarıda azaltıyor..

teşekürler ark. tavsiyelerinize uyacağım ama iyi birde gözaltı kremine ihtiyacım var

biraz önce reklamda gördüm canım
Garnier Kafeinli Göz Roll-On
Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda. Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.
Göz altı torbaları ve halkaları azalır
fiyatı:15 TL (netten öğrendim)

Garnier Kafeinli Göz Roll-On

• Avrupa’nın Bir Numaralı Göz Bakım Kremi*
• Avrupa’da Yılın Ürünü Seçildi**
• ıngiltere’de Her 15 Saniyede Bir satıyor***

Kahve ile dinç bakışlar

Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda. Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.

Torbalar için

Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.

Halkalar için

Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

Sonuç

Göz altı torbaları ve halkaları azalır

Torbalar : %12 azalır.
Halkalar : %11 azalır.

4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!

50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.

Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.

* Avrupa’nın gayrisafi milli hasıla gelirinin %75’ini oluşturan 11 ülkedeki AC Nielsen sonucuna göre.
** 2009’da yapılan Yeni Ürünler Tüketici Araştırması’na göre.
*** ıngiltere Loreal verilerine göre.

kafein1.jpg

bende alsammı ama göz altı olunca her ürüne güvenemiyorum eyvahedigeldismile

göz altı çok hassas olduğu için ben de tereddüt ediyorum bir şey uygulamaya
öyle morluk falan da yok zaten, klasik yorgunluk-uykusuzluk belirtisi şeklinde
ama tahriş eder mor olmayan göz altlarım mor olur diye korkuyorum bilmiyorumkismile

bitkisel bişey olsaydı keske demlenmis cay iyi geliyor diyorlar
ama bnmkine pek fayda etmedi
:umursamaz:

evet ben de duymuştum ama denemedim, zaten yemediğiniz hiçbir şeyi yüzünüze sürmeyin diyorlar ama hangimiz uyuyoruz buna :)

ama onun yas sınırı olabilir bi arastırılmalı
bende artistry var yenileyici göz altı kremi diye geciyor
oda fena değil hemen yatıstırıyor ama hergün kullanamayınca sonuc alamadım tabiki
fisfisfis

ARTISTRY-ESSENTIALS-YENILEYICI-GOZ-KREMI__20545002_0.jpg

gözaltı bölgesi çok tehklikeli bölgelerden biridir, ürün seçerken dikkat etmenizi tavsiye ederim arkadaşlar

ben the body shopun c vitaminli göz kremini kullanıyorum yaşıma göre uygun 20-30 yaş için yeterli bi ürün ben çok beğeniyorum

Kuşburnu şişkinliği gideriyor.
Bir başlıkta göz altı morlukları için üzüm çekirdeğinde fayda görüldüğü yazılmış..Denemekte fayda var.

X