düğünde dans:))

D

duygut

Ziyaretçi
ya kızlar nişanlımla bir sorunumuz var bizim. hayatta oynamayı sevmeyiz ikimizde. yani utangacız:roflol: hatta nişanlım diyoki en iyisi nikah yapıp kurtulalım:roflol: sırf oynamamak için ya:)) diyoki kaldırırlarsa hayatta kalkmam dağıtırım her yeri diyo:roflol: yani dans ederiz ama diğer oyunları hiç bilmiyoruzki:1no2: birde doğu tarafın düğünü yandık yani davul zurnada var:roflol: ben hiç oynamayı bilmiyorum ya. birde çok utanıyorum rezil ederim kendimi biliyorum napcaz valla kara kara düşünüyoruz kızlar:roflol::roflol:

Konunuz içerik nedeniyle ilgili bölüme taşınmıştır. Bilginize...

düğün hazırlıkları bölümüne:) farketmez. teşekkürler ayrıca

utamcak ne var döktürr :teytey:

söylemesi kolay canikom:roflol:

ben oynamayı çok seviyordum ama eşim bilmiyordu. oda hiç istemedi kalkıp oynamak ama sonuçta düğün bu zorlada olsa kaldırıyorlar :)

ben oynamayı çok seviyordum ama eşim bilmiyordu. oda hiç istemedi kalkıp oynamak ama sonuçta düğün bu zorlada olsa kaldırıyorlar :)

evet canım bende onu diyorum bizimkine banane diyokaydirigubbakcemile3 ya ama dediğim gibi dans dışında ne halay biliyorum ne başka oyun zorla kaldırsalar oynayabilcekmiyizki:roflol:

ben olsam ne döktürürüm valla :dance:

ya kızlar nişanlımla bir sorunumuz var bizim. hayatta oynamayı sevmeyiz ikimizde. yani utangacız:roflol: hatta nişanlım diyoki en iyisi nikah yapıp kurtulalım:roflol: sırf oynamamak için ya:)) diyoki kaldırırlarsa hayatta kalkmam dağıtırım her yeri diyo:roflol: yani dans ederiz ama diğer oyunları hiç bilmiyoruzki:1no2: birde doğu tarafın düğünü yandık yani davul zurnada var:roflol: ben hiç oynamayı bilmiyorum ya. birde çok utanıyorum rezil ederim kendimi biliyorum napcaz valla kara kara düşünüyoruz kızlar:roflol::roflol:

En azından ikinizin ortak sorunuymuş, bir şekilde aşarsınız. Benim henüz ortada bir şey yok ama düğün denilince ölüm gibi geliyor. Davuldur, zurnadır, göbek atmaktır, halay çekmektir, nefret ederim bunlardan. Değil yapmak, seyretmeye bile tahammül edemem. Düğün dansı falan neyse de oyun havası falan hiç çekemem.

Benim herif de tam tersi, oynağın teki.Ve zaten düğün yapmamak söz konusu bile olamaz sanırım. Hâlbuki nikâh kıyılsa, insanlar güzel güzel tebrik etseler, yiyip içip gitseler ne hoş olurdu.

Ne halt edeceğim hiç bilmiyorum. Dublör kullanıcam artık ne yapayım bilmiyorumkismile

En azından ikinizin ortak sorunuymuş, bir şekilde aşarsınız. Benim henüz ortada bir şey yok ama düğün denilince ölüm gibi geliyor. Davuldur, zurnadır, göbek atmaktır, halay çekmektir, nefret ederim bunlardan. Değil yapmak, seyretmeye bile tahammül edemem. Düğün dansı falan neyse de oyun havası falan hiç çekemem.

Benim herif de tam tersi, oynağın teki.Ve zaten düğün yapmamak söz konusu bile olamaz sanırım. Hâlbuki nikâh kıyılsa, insanlar güzel güzel tebrik etseler, yiyip içip gitseler ne hoş olurdu.

Ne halt edeceğim hiç bilmiyorum. Dublör kullanıcam artık ne yapayım bilmiyorumkismile
vallahi çok kötü senin durumun canım ya:nazar: ama senin olduğu kadar benimde kötü biz ikimizde öyleyiz diye kaldırmıcaklarmı bizi sanki?senağlama valla ben kararlıyım danstan başka bişey oynamam oda zaten oynamaz ayy düşünemiyorum ya zaten bilmiyoruz kendi düğünümüzde rezil olur gideriz valla:roflol: allahtan gelinlik ayaklarımızı kapatıyo:roflol:sende birkaç bişey öğren azcık oyna kurtul:roflol: oynamış gibi yap numara yap sonra ayyy ayağım ağrıyooooooooooo oturayım beeeennn ayooool gibi:roflol:

kızlar benımkıde cok guzel harmandalı zeybek oynuyor ama ben hiç bılmıyorum nerden nasıl ogrenebılrım bılgısı olan varmı dugunde ortada kalmak ıstmıyorum :KK43:

kızlar benımkıde cok guzel harmandalı zeybek oynuyor ama ben hiç bılmıyorum nerden nasıl ogrenebılrım bılgısı olan varmı dugunde ortada kalmak ıstmıyorum :KK43:

aynen benimki de, zaten Denizlili. Düğünde orda olacak , sen de oynayacan diye tutturdu.
Çok yakın arkadasımın babası halk oyunları egitmenligi yapıyor, ondan ders alcam , gelinlikle de zaten cok bir hareket belli olmuyor, 2 3 el hareketi ogrendik mi kurtarabiliriz bence :)

aynı sıkıntı bende de mevcut.cevremde ders aLabiLecegim kimse de yok maLesef.
ama bu durumu bi nebzede kurtarmak icin bi fikrim var yerimseniben
video payLasım siteLerinde yöreLere göre zeybek oyunLarının videosu var kaydirigubbakcemile3
izLeye izLeye bi kac hareket ögrenmeye caLısıcam.
ayakLar zaten önemLi deiL de duracagın yerLeri ve eL hareketLerini ögrensek yeterLi :smiley-cool:

aynen benimki de, zaten Denizlili. Düğünde orda olacak , sen de oynayacan diye tutturdu.
Çok yakın arkadasımın babası halk oyunları egitmenligi yapıyor, ondan ders alcam , gelinlikle de zaten cok bir hareket belli olmuyor, 2 3 el hareketi ogrendik mi kurtarabiliriz bence :)

ne güzel ya :KK43: ıste el hareketı ve duracagın yer orası onemlı ıkı dondunmu bıterde asıl onemlı olan okadar ınsanın ıcıne cıkıp oynamak bakıcam bende artık :KK43:

aynı sıkıntı bende de mevcut.cevremde ders aLabiLecegim kimse de yok maLesef.
ama bu durumu bi nebzede kurtarmak icin bi fikrim var yerimseniben
video payLasım siteLerinde yöreLere göre zeybek oyunLarının videosu var kaydirigubbakcemile3
izLeye izLeye bi kac hareket ögrenmeye caLısıcam.
ayakLar zaten önemLi deiL de duracagın yerLeri ve eL hareketLerini ögrensek yeterLi :smiley-cool:

oyle kolay ogreten yada ogrenebılecek vıdeo forum falan varsa bızımlede paylasırmısn ben bulamıyorum yada acmıyor sıteler :KK43:

düğünden önce bir iki tek atın :) hem rahatlarsınız hemde kimseye aldırmadan oynarsınız

oyle kolay ogreten yada ogrenebılecek vıdeo forum falan varsa bızımlede paylasırmısn ben bulamıyorum yada acmıyor sıteler :KK43:

canım msj sayım yeterLi oLmadıgı icin Link payLasamıyorum
gönderdim sana buLdugum videoyu
ins yardımcı oLur.

saol canım cok tesekkur ederım bır kac hareket yeterlı olur :)

Bende aynı dertten müzdaribim iki tarafta doğulu olduğu için halaya çok düşkünler nişanlım gayet güzel oynayabiliyor ama ben beceremiyorum :S düğünüm hazitanda ve birazda olsa kendimi rahatlatmak için halkeğitimin halk oyunları kursuna yazıldımm Şubatta başlayacak. Dans içinse klasık değilde özel bir dans olsun istiyorum ve düğüne bi iki ay kala bir dans kursuna gitmek istiyoruz şuan onun araştırmasındayımm bakalım herkes için hayırlısı..

X