Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saçlarım çok ince telli ve çok sönük duruyor acil yardım bekliyorum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sevgi_kartal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
1.571
25
arkadaşlar saçlarım çok ince telli banyodan sonra saçlarımı kurutuyorum sanki kafama yapışmış gibi sönük duruyor.suan panten kullanıyorum daha önce başka markalarıda denedim ama bi çözüm bulamadım benimde gür hafif kabarık bakımlı saçlarım olsun istiyorum....:1closedeyes:

canım şampuanına sarımsak rendele saçları çoğaltıyormuş kullananlar memnun.

arkadaşlar saçlarım çok ince telli banyodan sonra saçlarımı kurutuyorum sanki kafama yapışmış gibi sönük duruyor.suan panten kullanıyorum daha önce başka markalarıda denedim ama bi çözüm bulamadım benimde gür hafif kabarık bakımlı saçlarım olsun istiyorum....:1closedeyes:

Benim saçlarım da aynı durumda, Elidor'un yeşil kutulu krem gibi bişeyi var. İnce Telli saçlar için yazıyor zaten üstünde. tombik silindir plastik bir kabı var. Banyodan sonra diplerine değdirmeden sürüp, tarıyorum saçımı, sonra da fön çekiyorum eskiye göre baya fark ediyor hacmi.

pantene kullanma kımyassallar sacı dahada ınceltıyor
önce bıtkısel bakımlar yap
sora onu organık sampuanlarla temızle ve geneldede ve en son dogal sabunlarla yıka

aslında şampuanımı değiştimeyi düşünüyorum çünki banyoda sampuanu sürersürmez icecik oluyor sanki bi anda sönüyor....çamterebenti yagı da iyi geliyormuş kullandınızmı.

bitkisel şampuanlar hikaye saçlı deriyi kuruttuğu gibi yara bile yapıyor ben kullandım pantene en azından kimyasal ama diplerime zararı olmuyor.

canım benimde saçlarım çok ince telli ve yağlıydı ama bitkisel şampuanlar sayesinde saçlarım kurudu ve saçlarımı açamıyorum şu anda ne kullandıysam kar etmiyor bitkisel bakım yap zeytinyağı yumurta falan ampüllerden de at içine benim yapınca sanki saçlarım kabarıyor gür gibi oluyor tavsiye ederim herşeyden önce bakım yapman lazım

canım benimde saçlarım çok ince telli ve yağlıydı ama bitkisel şampuanlar sayesinde saçlarım kurudu ve saçlarımı açamıyorum şu anda ne kullandıysam kar etmiyor bitkisel bakım yap zeytinyağı yumurta falan ampüllerden de at içine benim yapınca sanki saçlarım kabarıyor gür gibi oluyor tavsiye ederim herşeyden önce bakım yapman lazım

aynen haklısın..bakım yapmam lazım öncelikle

blendaxı denedinmii güselimmm.benim sçlarımda ince telli,sönük.bu duruma en ii etki edenn kozmetikk şampuanı blendax oldu

Googleden ''proser'' adlı ürünü araştır tamamen bitkisel kullananların yorumlarıda güzel saçtaki sorunlar için kesin çözüm yani...

X