Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Ben regl dönemine yakın başlamıştım. İnanılmaz etkili oldu ki benim göğüslerim regl dönemi o kadar büyümez.
ama şimdi reglim bitti küçüldüler biraz:gitme:
Eskisine göre daha iyi ama yinede.
İnşallah o büyümeyi tekrar sağlayabilirim.

island gelişmeleri yazmaya devam et ona göre ben de almayı düşünüyorum bu yağı. seninle hep aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için sende işe yararsa bende de yarar gibi geliyor.

ya gerçekten işe yarıyomu sonra bi zararı olmasın yada hayal kıtıklığına uğramayalım yani sonuçta buraya herkes bi umutla giriyo :KK70: (lütfen cwp yaz)

kızlar ben denedim bugün 4.günüm ama hiç bir değişiklik yok :eek:lmaz: üstelik regl dönemim yaklaştı önceden kocaman olurdu şimdi o da yok arkadaşların dediği gibi bi kaşıntı veya sızlama da olmadı devam edicem bakalım ama hevesim kaçtı walla :1no2:

kızlar ben denedim bugün 4.günüm ama hiç bir değişiklik yok :eek:lmaz: üstelik regl dönemim yaklaştı önceden kocaman olurdu şimdi o da yok arkadaşların dediği gibi bi kaşıntı veya sızlama da olmadı devam edicem bakalım ama hevesim kaçtı walla :1no2:

Canım zaman herkezde hemen etki etmiyo bende de geç etkisini gösterdi hemen bekleme etki etmesini dewam et büyüyecekler yerimseniben

nurummm sen daha önce başka hangi yağları kullanıyordun? çörek otu yağı gerçekten diğerlerinden farklı mı?

Canım zaman herkezde hemen etki etmiyo bende de geç etkisini gösterdi hemen bekleme etki etmesini dewam et büyüyecekler yerimseniben

devam edicem zaten canım ama burda yazılanları okudum deneyenler sürdüm ertesi sabah gerginlik oldu kaşıntı oldu acıdı falan yazınca bende de hiç bişey olmayınca acaba işe yaramıcak mı dedim inşallah yarar boshayallersmile bir de sen hangi marka kullandın? markanın da etkisi var mıdır ki CADIARZU

nurummm sen daha önce başka hangi yağları kullanıyordun? çörek otu yağı gerçekten diğerlerinden farklı mı?

Canım mersin yağı yılanğ yılanğ yağı lawanta çilek çemen yağı bunları kullandım ara arada değişik şekilde kullanıyrum şuan kullandığım çörekotu we mersin çilek yağlarını karıştırıyorum dolgunluk war reglim yakın reglimden sonra ölçücem canım inş büyüyolardır
Çörekotu yağının farkını anlayamdım daha erken anlamak icin tatlım opuyorumnanaktan

Canım mersin yağı yılanğ yılanğ yağı lawanta çilek çemen yağı bunları kullandım ara arada değişik şekilde kullanıyrum şuan kullandığım çörekotu we mersin çilek yağlarını karıştırıyorum dolgunluk war reglim yakın reglimden sonra ölçücem canım inş büyüyolardır
Çörekotu yağının farkını anlayamdım daha erken anlamak icin tatlım opuyorumnanaktan

canım çemen yağını nerden aldın ben bulamıyorum yaa :1no2:

ben kullanalı 10 gün oldu ölçülerde bir değişiklik yok,zaten bunu beklemiyorum ama kesinlikle eskisinden daha diri ve dolgun,bunda masajın etkisinin çok olduğunu düşünüyorum,çok basit bir formül bence devam etmekte yarar var..

gerçekten değişme hisseden arkadaşlar sadece çörek otu yağıyla masaj mı yapıyorlar??:eek:

Ben 1 haftadır çörek otu yağıyla mersin yağı sürüyorum masajla.Çok etkisi oldu ama 4 günden sonra farkettim dolgunlaştı gerçekten.
Küç de kullanıyorum tabi.Sabah akşam pekmezle yiyorum.
Çörek otu yağını kesinlikle denemelisin...opuyorumnanaktan

bizim kullandıklarımız karden yoksa büyümez gögüsleriniz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ya daha neler.. ben bizzat kendimden biliyorum 3 cm büyüme oldu ve karden değil..

marka ile bir alakasının olacağını sanmıyorum,benimki farklı bir marka ama işe yarıyor..

island gelişmeleri yazmaya devam et ona göre ben de almayı düşünüyorum bu yağı. seninle hep aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için sende işe yararsa bende de yarar gibi geliyor.

Haklısın canım yakaydirigubbakcemile3
Gerçekten regl dönemimde hiç olmadığı kadar büyüdü nasıl motive oldum anlatamam.
Şuan o zamana göre belirgin bir küçülme var:sinifsinif: ama yinede daha dolgunlar.
Bence asıl etki masajdan kaynaklanıyor, masaj yapıldığında anında etki gösteriyor dolgunlaşma oluyor. Çörek otu yağı bu etkiyi hızlandırıyor olabilir. İnşallah kalıcı bir büyüme elde ederiz.:gitme:

X