Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ben de dün başladım... sadece çörekotu yağı kullanıcam... kış diye adaçayı sık sık içerim zaten...
reglim bittikten sonra başlayacaktım ama gecikti birkaç gün beklemeye dayanamadım...

şu an regl öncesi şişlik var... onu gözönünde bulunduracağım...

arkadaşlar yağ ile masaj yaptıktan sonra sütyen takıyor musunuz?

Takma canım yatarken özellikle hiç takma sıkma memişleri ben ewdede takmıyorum dışarı çıkarken takıyorum bence takmayın yağı iyicene çeksin memişimizopuyorumnanaktan

Takma canım yatarken özellikle hiç takma sıkma memişleri ben ewdede takmıyorum dışarı çıkarken takıyorum bence takmayın yağı iyicene çeksin memişimizopuyorumnanaktan

yatarken zaten şerbetçiotunu sürdüğüm için takmıyordum sabah kalkınca da çilek yağıyla masaj yapıp sütyenimi takıyodum neyse artık takmam sadece dışarı çıkarken çok teşekkür ederim nur ummmzemuszemus

arkadaslar ben bir kür kullanıyorum bu kür çörek otu yagı mersin yagı ve bitki çayından oluşuyor denenmiş ve sonuçlarını gördüğüm için gönül rahatlığı ile aldım. yaptıgım sey sadece her sabah kalktıgımda çörek otu yağından bir tatlı kaşığı içiyorum mersin yağınıda her akşam 10 dk gögüslerime masaj yapıyorum zaten sabaha kadar uçuyor kokusu.. bitkisel karısımı olan cayıda sabah akşam içiyorum bir fincan.. 45 günde 1 kadeh büyüklüğüne erişiyor ve kalıcı 9 gün de bir 1 gün ara veriliyor sonra tekrar devam ediliyor kullanmak isteyen olursa tavsiye ederim kesinlikle..

canım şu bitki çayının içinde neler var, söyleyebilir misin?

ben sabah akşam yapıyorum ama 5dk değil daha az... sabahları geç kalıcam yoksa işe...
en iyisi akşamları 5dk yapayım...

bitkisel karışım dediğin çayın içinde neler var. ve nerden alsın canım sen bu kürü? bir de yaşın kaç onu da söyleyebilir misin?

istanbuldan teymin ettim kargoyla gönderiyor içeriğindeki karısımla ilgili malesef bilgi alamıyorum ama bir kac bitki tanıdık sadece ama inanın memnun kalırsınız

yasım 28 benim eger gercekten bu yazdıklarımla ilgilenen var ise face den beni eklesinler orada da bu kürü paylaşıyorum ve teymin edeceginiz kişinin bilgilerini verebilirim

merhaba
çörek otu yağı kesn sonuç vermişmi kızlar benim doğumdan sonra göğüsleirm lastıik gibi sünüyorda :KK43:
çok moralim bozuluyo çokkafamçokkarıştı

merhaba
çörek otu yağı kesn sonuç vermişmi kızlar benim doğumdan sonra göğüsleirm lastıik gibi sünüyorda :KK43:
çok moralim bozuluyo çokkafamçokkarıştı

Merhaba canım denemekte fayda war kişiden kişiye değişiyo sendede etki eder toparlanma olur bence dene opuyorumnanaktan

iyi akşamlar kızlarrr sonunda bugün bende aldım çörekotu yağını ve küçü ayy o küç çok kötü yaa zor yuttum:bbo::bbo::bbo: yatarkende yağı sürücem hadi bakalım bende nasıl olcek gelişmeleri yazıcamm şekerlerrr:dance::dance:

1 kez şerbetçi otu,3 kez de çörek otu yağı kullandım.Büyüme değil ama sankim biraz dolgunlaşma var gibi.Çatallandı sanki.Ya da psikolojik bilmiyorum yerimsenibenyerimseniben

iyi akşamlar kızlarrr sonunda bugün bende aldım çörekotu yağını ve küçü ayy o küç çok kötü yaa zor yuttum:bbo::bbo::bbo: yatarkende yağı sürücem hadi bakalım bende nasıl olcek gelişmeleri yazıcamm şekerlerrr:dance::dance:
İyi akşamlar canım kolay gelsin maratonun düzenli yap masajını küç'ün taddınada alışırsın zamanla bol suyla kolay yutarsın tmm tatlım
1 kez şerbetçi otu,3 kez de çörek otu yağı kullandım.Büyüme değil ama sankim biraz dolgunlaşma var gibi.Çatallandı sanki.Ya da psikolojik bilmiyorum yerimsenibenyerimseniben

Canım düzenli yap hergün yapman lazım yenimi başladın sende düzenli yap aksatma sonuç daha iyi olsun tmm canım

cörek otu yağını 2 hafta kullandım ama bi faydasını göremedim bıraktım ne kaşıntı nede sertlik bende umut yok sanırım.........

slm kızlar ben çörekotu yağı ve çilek yağını tam 3 gecedir uyguluyorum ama şimdiden gözle görülür biir dolgunluk ve farklılık oldu ben bile inanamadım özelligle regli bitimine denk getirdim ki şişkinlik insin doğal halinde başlıyım diye, kuzenim bile inanamadı farka bu gece oda başladı tam komedilik olduk walla kaydirigubbakcemile5 haftasonuda küç alıcam onada başlıcam temelini sağlam tutayımda bidaha inmesinler kaydirigubbakcemile3

X