ne olabilir???

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
iki gündür..maglum organimin sizlamasindan yakiniyorum...iki gün önce doktordayim 32 haftalik hamileyim..hareketleri az deyince doktor alttan muayene etmek istedi aleti iceri ittigi zaman sanki igne batarmis gibi acidi ve doktorum bu acima normal dedi..ama iki gündür durduk yerde aciyo igne batmasin seklinde..dün gecede tam organ üstü ve kasik bölgemin sancisiyla uyandim..aklima erken dogum geldi ama olsaydi doktorda anlasilirdi..bu aci seklinde batmalar neden sizce???yalanci dogum sancilari simdiden baslarmi...aklima enfeksiyonda geldi ama doktorum temiz bisiy yok dedi....eyvahedigeldismile

bazen dıyorum kendıme keşke eşim kadın dogumcu olsaydıkaydirigubbakcemile3 ozaman her dakka bı soru sorardım cunku bız kadınların hiç sıkıntısı bıtmıyoooo:CüvCüv:

kafamçokkarıştıbitmiyo vallla bitmiyo kadin olmak cok zahmetli bisiy yaaaaa

Esincim , benim doğumuma son iki gün kala oram çok acımıştı. Ama ben 41.haftama girmiştim. Bendeki doğum belirtisiydi yani. ınşallah sendeki değildir henüz erken çünkü. Hayırlı doğumlar canım..

tsk ederim canim...erken dogumdan pek korkmuyorum cünkü sancilarim ölcüldü olsaydi sanirim anlasilirdi....bakalim ne olcak

Orda baskı hissediyorum.Minik yanma oluyor sanırım ayaklarımı üşüttüm.Asıl batmayı bende göbüşümde hissediyorum... Yani göbek deliğimin orda aniden kalkınca yada gerilince falan böyle iğne batıyor gibi oluyor... Bu arada doktor 32.haftada birden alttan muayene edebiliyormu?Korktum valla....Doktorlarada bir şey demeye gelmiyor demekki lönk diye aleti sokuyorlar hemen....

evet ettikaydirigubbakcemile3ben alistim valla basindan beri her ay gittigimde enfeksiyon felan varmi diye bakiyveriyor....

bendede aynısı oluyor 1 haftadır. ben 28+4 deyım. 2 hafta once erken dogum olablır bebek asagıda demıstı doktorum hep yattım. o ıgne batması hıssım azaldı ama ayaga kalkıp bıraz ıs yapınca yıne oluyor.. baska doktora gıttım kafama cok takılınca, o senınkı gıbı alttan muayene ettı ve acılma yok ıcın rahat olsun dedı.. ama o ınce sızı ne acaba aynı dedıgın gıbı ıgne batması gıbı.

ama bana herhangi bisiy sölemedi..erken dogum falan olamaz cünkü kontrolden yeni gelmistim zaten doktordada olmustu..ne oldugunu cözemeyecez sanirim...ama bende azaldi bu ara

canım bende 34.haftamı dolduruyorum sag kasıgımda ınanılmaz bı acı war. sagdan sola donerken gece bıcakla oyuyolar sankı. vajınam da da acı var. yururken acıyor. ustumu degısırken ayagımı yukarı kaldıramıyorum bıle resmen. bugun doktor kontrolum wardı. karnımda kasılmalar da wardı pre-par dıye bı ılac verdı bana 12 saatte bı kullanmam ıcın. 2 hafta kullanıcam 36.haftada kesıcekmıs o zamandan sonra dogabılır problem olmaz dıye. kasıktakı acı ıcınde normal dedı ama bılmıyorum. kas,adele agrısı catı kemıklerın agrıyor cok normal dedı. ama hayatımı felc ettı resmen tek basıma gıyınemıyorum bıle :KK43:

ya bendede var bu vajinada batma bu nedir ya bıktım artık pıt pıtbatıyor aşadan

yok cnm benimki öle pit pit batma degilde tek bi anlik bisiy batar yada biyerin kesilirya öyle agriyor

X