Evimin yerlerinee yapışkanlı folyo .....???

CASIO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
217
0
ARKADAŞLAR mrb şu yapışkanlı folyolar varyaa hani arkadaşlar mutfak dolaplarını tezgahlarını eski mobilyalarını kaplamışlarr mükemmellll olmuş tek kelimeylee.....bi arkadaş evinin yerlerinede uyguladıgını memnun kaldıgını belirtmiş aynen parke gibi demişş.başkada detay yokkk...bende kiracıyım evimin yerlerine uygulamak istiyorm evimin yerleri kötü bi marleyy....dün japon pazarından baktım metresii 1,1,5 tl civarııııııı aynı resimdekiler gibi ama çokkk incee....kafama takıldıı bi an aklım almadıı o yüzden almadım sizlere bi danışayım dedim o yerlere yapıştırılanlarda mıı aynıı folyolardan ..acaba ben mi yanlış anladımm...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir zemin kalmıştı folyo yapmadığımızkafamçokkarıştı

parke desenli muşambalardan al ser bari arkadaşım.

bencede parke desenli muşamba al ben de eski evimde öyle yapmıştım yerler bildiğin tahtaydı boya falanda dökülmüştü aldım muşambalardan bi güzel kapladım çok temiz olmuştu.
şansıma yeni taşındığım evde öyle muşamba ama resmen parke gibi görünüyor yalnız dikkatli olmalısınız çünkü hemen yırtılıyor.

:roflol:
Bir zemin kalmıştı folyo yapmadığımızkafamçokkarıştı

parke desenli muşambalardan al ser bari arkadaşım.

:roflol::roflol: ya arkadaşım yorum tarzına bayıldım. zira, arkadaşın sorusunu okuyunca aynen böyle dedimsırnaşık şey

bi zemin kalmıştı folyolamadığımız! bari parke des. muşamba al arkadaşım:roflol: ve şu ifadekafamçokkarıştı ya müthişsin!! çok güldürdün beni..opuyorumnanaktan

bu arada casıo sen alınma sakın canım, ben bu yoruma hasta oldum..

bence de muşamba ser. benim de kiracı olduğum evin bir odasına açık renk parke desenli yapmıştık, kalınca olanlardan.. gören parke sanıyordu walla... temiz de durur. ayrıca eşya ittir çektir caaaaarrrtt diye yırtılıverirse.. kaydirigubbakcemile3 hem kaç rulo alıp ta kaplayacaksın. ekli ekli duracak.. hava kabarcığı bilmem ne.. uğraş dur.. walla umarım iyi bir fikir sahibi olmuşsundurkaydirigubbakcemile3

bu arada bende şu yapışkanlı kağıtla yatak odamı kaplamayı düşünüyorum. resimdeki renk mobilyam, ve odam böyle morlu.. bende siyah kaplamalar yapsam?? kuzum.. sana da soruyorum, bir fikir verin bana da. beyaz mı? siyah mı?

casıo benim zemin bu renk muşambaydı bu arada...

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi yapışkanlı folyonun zeminde hiç kullanışlı olacağını sanmıyorum muşamda daha iyi
ikincisi yatak odası için fikir soran arkadaşım kesinlikle beyz diyorum,mor çok güzel bir seçim bayılırım mora :) ama siyahla çok karanlık olur oda

yapışkanlı folya yerde işe yaramaz ama arkadaşların söylediği muşambalardan alabilirsin. Muşamba dediğime bakma çok falza kelitede çeşidi var, yani sağlam kullanışlı olsun istiyorsan kalın türleride var halıfleks gibi düşün ama yüzeyi kumaş değil sert zamin :)
ve gerçeğinden ayırt edemezler kolay kolay

walla ben kötü bi masam vardı ona uygulamıştım,
ama sert bi darbe ile soyulabiliyor hemen.
yerler için uygun değil bence..

Yapışkanlı folyo zeminde pek kullanışlı olmayabilir.

Sildiğin zaman kalkabilir,bence normal muşambalar var ya onlardan ser daha kullanışlı olur :nazar:

X