Lise Yorum ve Soruları 2010 kpss !

minikcadi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
558
4
31
kızlar ben kpssye hazılanıyorum.sağlk meslek laboratuvar bolumu okuyorum.matematiğim hiç yok. tarih coğrafya ve türkçeme güveniyorum.vatandaslık ezber işi zaten..
acıkcası nasıl calısıcağımı bilemiyorum.. bu ilk girişim oucak..ve son olmasını da istiyorum . liseden mezun olduktan hemen sonra sınava giricem..
78 puan üstünde bi puan almalıyım.. nasıl calısabilirim ? napmalıyım ? önerileriniz varmı..
ltfen yardmcı olun.. artık sıkı bir calısma programına ihtiyacım var.. fikirlerinizi bekliyorum....

bilmiyorumkismile

arkadaşım bir kursa yazılmanı tavsiye ederim. daha programlı ve planlı bir çalışma yaparsın. ama kursa yazılamam dersen de yargı,güvender gibi genel kültür ve genel yetenek üzerine kitaplar var. data yayıncılık da güzel. bunlarda çalışabilirsin.umarım yardımcı olabilmişimdir. sorun olursa özelime yazabilirsin

dersaneye yazıldım caım.ekimden beri gidiyorum. calısma yontemi olarak ne yapmalıyım peki ? soru bankalarım cok var. konu tekrar edip soru cöziyim diyorum ama hiç boş vaktim olmuyo. hafta içi okul staj hafta sonu dersane falan derken geciyo.hiç çalısamıyorum... :KK43:

X