Mutfak Dekorasyonu Jumbo Bayrampaşa Fabrika Satış Mağazası

Jumboda çalışan bir arkadaş varmış personel indirimi yapıyormuş gerçi ben günlüklerimi aldım ama misafirliklerimi de jumbodan alacağım. bu arkadaşın telefonu varmı nasıl ulaşırız. Yardımcı olursanız sevinirim.

Canım birkan beyin telefonu daha önce vermiştim,onu arayabilirsin,t
üm jumbo ürünlerinep personel indirimi yapıyor ,çekinmeden arayabilirsiniz.

ayşeakar merhaba günlük takım olarak jumbo aldım misafirlikte düşünüyorum. Jumbo çalışanı birkan bey senin tanıdığınmış personel iskontosu yapıyormuş bana da telefonunu verebilirmisin indirim yaparmı yardımcı olursan çok memnun olurum teşekkürler.

Arkadaşlar Merhaba burada yazılanların hepsini okudum. Ayşe Hanımın yaptığı gibi Jumbo'nun genel müdürlüğüne telefon açtım bu arada Jumbo fabrikası beylikdüzüne taşınmış telefonları 444 1947 olmuş. Birkan beyi istedim bağladılar. Ayşe hanımın tanıdığı olduğumu ve ürün almak istediğimi söyledim. Personel iskontosu ile verip veremeyeceğini sordum yardımcı olabileceğini söyledi.

Jumbo'nun 9400 parlak modelini beğeniyordum yanında çay seti hediyesi ile beraber bu hafta sonu gidip personel iskontosu ile çok ucuza alacağım. Bu kadar uygun fiyata Jumbo çatal bıçak seti alabileceğimi düşünmemiştim çok mutluyum.

Ayşe hanım paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Sevgiler.

kızlar hepinize merhaba çeyiz alışverişime başlıyorum ve bu cmtsinden itibaren piyasa araştırmaSINA çıkıyorum öncelikle izmirde yaşıyorum ve kafamda yalnız 3 marka var; jumbo, hisar ve ar-yıldız izmirde bu ürünleri satan ve uygun olan yerler varsa paylaşırsanız çok sevinirim :)) jumbo kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar Merhaba burada yazılanların hepsini okudum. Ayşe Hanımın yaptığı gibi Jumbo'nun genel müdürlüğüne telefon açtım bu arada Jumbo fabrikası beylikdüzüne taşınmış telefonları 444 1947 olmuş. Birkan beyi istedim bağladılar. Ayşe hanımın tanıdığı olduğumu ve ürün almak istediğimi söyledim. Personel iskontosu ile verip veremeyeceğini sordum yardımcı olabileceğini söyledi.

Jumbo'nun 9400 parlak modelini beğeniyordum yanında çay seti hediyesi ile beraber bu hafta sonu gidip personel iskontosu ile çok ucuza alacağım. Bu kadar uygun fiyata Jumbo çatal bıçak seti alabileceğimi düşünmemiştim çok mutluyum.

merhaba junbo çatal kaşık setini aldınız mı acaba? ne kadara aldınız bilgilendirirmisiniz.

Merhaba canım, Jumbo'dan aldım ürünlerimi birkan beyde çok yardımcı oldu. 1.450 liraydı bana 1.000 liradan verdi. Yanında çay seti hediyesi de vardı.

hala ölemidir ki acaba... ? benimde bir uğramam gerekirmi birkan bey ayşe hanım hala varmı.. benimde almam gerekenler var ama kızlar bir cvp verin hele

hala ölemidir ki acaba... ? benimde bir uğramam gerekirmi birkan bey ayşe hanım hala varmı.. benimde almam gerekenler var ama kızlar bir cvp verin hele

ben daha yeni birkan beyden aldım. Ayşe hanımın tanıdığıyım dedim bana da yardımcı olurmusunuz dedim tabi dedi ve personel iskontolu fiyattan verdi. Bence aramalısın bu kadar ucuz Jumbo yu başka yerden alamazsın.

Son düzenleme:
Merhaba,
Bende haftasonu jumbo çatal kaşık takımı alacağım da beylikdüzünün nersinde fabrika satış mağazası?Birkan Bey bu mağazada mı görevli?

Merhaba,
Bende haftasonu jumbo çatal kaşık takımı alacağım da beylikdüzünün nersinde fabrika satış mağazası?Birkan Bey bu mağazada mı görevli?

Merhaba canım. birkan bey genel müdürlükte çalışıyor pazartesi ile cuma arası oradaydı. Cumartesi pazar ulaşamazsınız. Bende hafta içi yanına uğrayarak aldım. Jumbo çatal bıçaklarımı.

Merhaba canım. birkan bey genel müdürlükte çalışıyor pazartesi ile cuma arası oradaydı. Cumartesi pazar ulaşamazsınız. Bende hafta içi yanına uğrayarak aldım. Jumbo çatal bıçaklarımı.

hayırlı olsun canım aldıkların ankaradan çatal bıçak almaya istanbula gideceğim Birkan beyi arasam ayıp olur mu sence ?birde her ürün var değil mi ?

hayırlı olsun canım aldıkların ankaradan çatal bıçak almaya istanbula gideceğim Birkan beyi arasam ayıp olur mu sence ?birde her ürün var değil mi ?

Teşekkür ederim canım tam istediğim modeli aldım çokta uygun fiyata geldi. Bu kadar ucuzunu mümkün değil alamazdım. Bu arada birkan beyi tabiki arayabilirsin. Geçen hafta bir arkadaşım için tekrar aradım şimdi yine almak için yanına gideceğiz.

Merhaba Canım, Birkan bey genel müdürlükte çalışıyor. Arayan kişilere yardımcı olup Jumbo personel iskontosu ile indirim yapıyor. Ürünü depolarından alıyormuş dolayısıyla her ürün var. Yalnız yanına gitmeden bir gün önce aramanı tavsiye ederim. Biz öyle yaptık gittiğimizde ürünler hazırlanmış paketlenmişti hiç beklemedik.

Arkadaşlarımın da olduğunu onlarında almak isteyeceğini söyledim arayan olursa yardımcı olurum dedi. Cep numarasını bile aldım istersen özelden bile verebilirim.

Kızlar merhaba, ben de Jumbo almak istiyorum ama Birkan Bey'i aramaya çekindim çok. Arayıp Ayşe Hanım'ın tanıdığıyım mı diyoruz yani :S
bir de siz önceden Jumbo modelinizi belirleyip telefonda fiyat öğrenip direk almaya mı gidiyosunuz ?
kızlar gidenlerden bu beylikdüzü adresini alabilir miyim ? ben şehir dışından gelicem de..
ayrıca şuan jumbonun çeyiz seti kampannmyası var. mesela o da geçerli mi jumboda ve daha uygun fiyatla alabiliomuyuz yani :/

Kızlar merhaba, ben de Jumbo almak istiyorum ama Birkan Bey'i aramaya çekindim çok. Arayıp Ayşe Hanım'ın tanıdığıyım mı diyoruz yani :S
bir de siz önceden Jumbo modelinizi belirleyip telefonda fiyat öğrenip direk almaya mı gidiyosunuz ?
kızlar gidenlerden bu beylikdüzü adresini alabilir miyim ? ben şehir dışından gelicem de..
ayrıca şuan jumbonun çeyiz seti kampannmyası var. mesela o da geçerli mi jumboda ve daha uygun fiyatla alabiliomuyuz yani :/

Merhaba, ben forumu hep incelerdim ama henüz yeni üye oldum. Çünkü ben de bir gelin adayıyım veee çeyiz meseleleriyle kafamı bozmuş durumdayım.
Ben de jumbodan ÇKB seti almak istiyorum. Bahsettiğiniz Birkan Bey hala aynı yerde mi v bizede indirim konusunda yardımcı olabilir mi?

Sevgiyle kalalım :)

Merhaba Canım, Birkan bey genel müdürlükte çalışıyor. Arayan kişilere yardımcı olup Jumbo personel iskontosu ile indirim yapıyor. Ürünü depolarından alıyormuş dolayısıyla her ürün var. Yalnız yanına gitmeden bir gün önce aramanı tavsiye ederim. Biz öyle yaptık gittiğimizde ürünler hazırlanmış paketlenmişti hiç beklemedik.

Arkadaşlarımın da olduğunu onlarında almak isteyeceğini söyledim arayan olursa yardımcı olurum dedi. Cep numarasını bile aldım istersen özelden bile verebilirim.

merhaba arkadaşlar bende jumbodan set almak istiyorum tavsiyeniz bi mağazadan gidip ürün kodlarını alıp birkan beyimi aramam sizler o şekildemi yaptınız birde bende alabilirmiyim cep numarasını özelden ben msj atamıyorum senin msjını bekliyorum canım

X