Hamilelik belirtilerinde sağ kasıkta atma hissi...

merhaba arkadaşlar aranıza bende yeni katıldım.Bende herkes gibi bir bebiş istiyorum.Bir sorum olacaak.Bu ayın 13 ünde hastalandım.şuanda sağ kasığımda şiddetli ağrı,batma var ve karnımda şişkinlik var.Sizce bu hamilelik bielirtisimidir?Yoksa çok mu erken bu belirti için?

Yumurtlama donemimde olabilirsin hamilelik icin erken biraz insallah hamilesindir

Kızlar reglime 5 gün var Sağ kasığımda kalp atışı gibi seğirme gibi bi his var bu hamilelik belirtisi olabilirmi sağ kasığım ben burdayım diyo . :)Böyle bişey yaşayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bilmiyorumkismile
kızlarrrrrr yardımmm edinnnn çatlatma iğnesinden sonra 11.gün test yaptım silik 2.çizgi çıktı' hamile olabilirmiyimmm

Eklentiler

• IMG_0923.JPG
    IMG_0923.JPG
    34,4 KB · Görüntüleme: 1.335
Atma hissi olarak şunu diyecem canım Kist yada hamilelik belirtisi oluyor o dediğin nabiz şekilde atış... Diyeceksinki nerden biliyosun :)
Dün 1 haftalık hamile olduğumu öğrendim Bende suan kistte var hamilelikte var. Bi doktora görün tatlim

Merhaba benimde sag kasigimda 4 gundur tuhaf bi atma ve agirlik hissi var sol kasigimadaara ara sızı oluyo adetime 8 gun var adet olcakmis gibi ara sira bacagim sızilio dier uyku yemk konusu hep dengesizdi zaten bende bide cok sis haldeyim yediklerimden herhalde gaz cok oluo bu ara ve 3 4 kere istifar ettim doymuorum sinir bozucu neyse kardesim ve komsum bu atma hissinden anladiklarini soledi hamile olduklarini bende cok istiyorum sizce olabilirmi ? Kan testi yaptirsam hemen cikiomu ? Ve son olarak sogan kurunu deneyen oldumu?

Atma hissi olarak şunu diyecem canım Kist yada hamilelik belirtisi oluyor o dediğin nabiz şekilde atış... Diyeceksinki nerden biliyosun :)
Dün 1 haftalık hamile olduğumu öğrendim Bende suan kistte var hamilelikte var. Bi doktora görün tatlim

Kistim yok kontrol edilmistim ama korkuorum yine uzulucem die oyuzden adet gunumu beklicem iki gundur adet olcakmisim gibi vajinam yanio bide arada batma oluo kasiklarima

Merhaba benimde sag kasigimda 4 gundur tuhaf bi atma ve agirlik hissi var sol kasigimadaara ara sızı oluyo adetime 8 gun var adet olcakmis gibi ara sira bacagim sızilio dier uyku yemk konusu hep dengesizdi zaten bende bide cok sis haldeyim yediklerimden herhalde gaz cok oluo bu ara ve 3 4 kere istifar ettim doymuorum sinir bozucu neyse kardesim ve komsum bu atma hissinden anladiklarini soledi hamile olduklarini bende cok istiyorum sizce olabilirmi ? Kan testi yaptirsam hemen cikiomu ? Ve son olarak sogan kurunu deneyen oldumu?

Bende de bi haftadan fazladir var o atma ozellikle yuzustu yattigimda daha cok hissediliyo. Hayirlara gitsin insallah.

Kızlar reglime 5 gün var Sağ kasığımda kalp atışı gibi seğirme gibi bi his var bu hamilelik belirtisi olabilirmi sağ kasığım ben burdayım diyo . :)Böyle bişey yaşayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bilmiyorumkismile
Canım baya olmuş ama var mıydı o zaman bebiş

Merhaba üzerinden çok zaman geçmiş inşallah görürsünüz mesajimi yasadiklarinizin tam olarak aynisini bende yaşıyorum acaba sonucunuz ne olmuştu o zaman icin

X