Üç gündür içmiyorum çok kötüyüm çok barut gibiyim

Sıgara ınsanı mutlu etmıyor tersıne mutsuz edıyor bunun farkına varalım kızlar

Yaa cılde cok etkısı varr bız bayanlar gÜzellık ıcın onca para harcıyoruzz zaman harcıyoruzz bırakın bembeyaz dolaŞın ortalıkta:))

Bir madde hem sana zarar verip hem nasıl mutlu edebilir?Mantıklı ol canım...
Mutlu ediyor dediğin nikotin denen,bağımlı olduğun madde...o maddenin yokluğu seni mutsuz ediyor önce,sonra bulduğunda mutlu olduğunu sanıyorsun...
o ihtiyacı kaldırırsan neyin seni mutlu ettiğini bulacaksın...
paranın cebinde kalması gibi,rahat nefes alabilmek gibi,güzel kokmak gibi...
sakın vazgeçme,kurtul:)
zor değil...inan değil....

şuan belki mutsuz ama ilerde dahada mulu olabilme için tutuyorum kendmi inanıyorum kendime olucak keşke hiç kullanmamış olsaydım ama bu keşkeyi 1 sene sora demiycem iyikide bırakmışım derim işallah

slm kızlar bende sigarayı dün bıraktım tütüne son var onu altım akşam bitane çignedim sabahta çignedim nedense çok mutsuzum üstümde bi agırlık var başım dönüyo sanki agrılarım var hiç iyi degilim ne yapacagımı bilmiyorum dokunsalar aglıcam kullanıp bırak arkadaşlar yazarmısınız siz nasıl oldunuz ne kadar sürdü nasılsınız bana tavsiyede bulunmak istedikleriniz varmı bugun 2 gün oldu bakalım bıraka bilecemmi kendimi bildim bileli içiyorum 22 yaşındayım bugüne kadar bırakmayı hiç düşünmedim 1yaşında kızım var onun için bırakmak istiyorum hamileykende içmiştim emziriyorum halen içiyorum artık içmek istemiyorum yeter yeter tiskindim ama dünden bellide içmeyice acayip canım istiyo ellerim uyuştu sankioffffffff offffffff

tütüne son tabletini denemenizi öneririm kızlar benim sinirimi o aldı valla. inanın işe yarıyor. herkese bol şans kurtulun şu iğrenç şeyden...

X