kızlık zarı diktirme hakkında bilgi ltfn

sevgim48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
101
0
merhaba arkadaslar bir arkadasım evlenecek ve nisanlısı bu konuda cok hassas gecmiste yaptıgı hatayı söylemiyor söylemeyezde zaten dogulu cünkü...bukonuyu arastırmaya calısıyoruz kızlık zarı diktirme islemlerinde fleep yöntemi cok ise yaradıgını duymustuk ayrıca senelercede sürüyormus fakat yaptıran arkadaslar varmı ? amelıyat cok acılı oluyor mu ?evlendıgınde esi anlar mı? birde dügünden 2-3 gun once yapılan varmıs sanırım o daha basit bir yöntem daha agrısız olur sanırım..heriki sekildede yaptıran arkadaslar varsa tecrubelerini paylasıp yardımcı olursanız ve bilgilendirirseniz cok seviniriz arkadaslar...:sm_confused:

iki yöntem de ağrısız ve kısa süren bir operasyondur sayın sevgi.dügünden 3 4 gün önce yaptırabilecek ise gerek yoktur flep yöntemine.Lakin önce bir muayene olup kızlık zarının durumuna baktırsın.bazi zarlar kalındır kolay yırtılmaz ilişkide bile.eşi anlamaz mümkün değil diktirdigini kadın dogumcu anlar sadece.

Bu yontemi mersinde yapan var midir Bilmiyorum ama Ben oldum 1,5 ay once fleep kaldirma yontemini..izmirde..Henuz kontrole gitmedim..Baska olan var midir forumda bilmiyorum..Erkek arkadasim bu konu da cok hassas biriydi Baska sebeplerden ayrilmak durumda kaldik..:KK43:

Hande1717,

Bunu öğrenmenini tek yolu malesef Dr a gitmek..Ben de aynı seyleri yaşamıştım...

evet iLk kanamada olduğu gibi kanama olmuş ..aslında diktirme işlemi çok gereksiz cnm evlenmeden 2 3 qün önce vajinanın içine bişi yerleştiriyorlarmış şu an adını unuttum oda patlayıp kanama yapabiliyormuş ve bu işlemde çok kolaymış..

Kızlar lütfen yanlış anlamayın. Sadece fikrimi söylemek istedim. Bence bu tür işlere girmeyin. Bu türden bir evlilik her zaman çatırdamaya müsait kurulur. Bence sizi böyle kabul edecek biri olmalı eşiniz. Eşlerimizi kandırmak sizce de çok kötü değil mi? Bu gibi bir şeye takıntılı biriyle evlendik diyelim bu yöntemle. Ve olaki eşimiz bunu öğrendi. Sizce tepkisi ne olur?

Kızlar lütfen yanlış anlamayın. Sadece fikrimi söylemek istedim. Bence bu tür işlere girmeyin. Bu türden bir evlilik her zaman çatırdamaya müsait kurulur. Bence sizi böyle kabul edecek biri olmalı eşiniz. Eşlerimizi kandırmak sizce de çok kötü değil mi? Bu gibi bir şeye takıntılı biriyle evlendik diyelim bu yöntemle. Ve olaki eşimiz bunu öğrendi. Sizce tepkisi ne olur?

katılıyorum , sizi herşeyinizle kabul edecek biriyle evlenin bence yalanlar günün birinde insanın karşısına pat diye çıkıverir bilmiyorumkismile

ben yaptırmadım ama, ama doktorun iyi olduğunu duydum. buraya olan tecrübesi olan arkadaşlar yazsın lütfen, aman ben yaptırdım hallettim demesin, onlara ihtiyacımız var. lütfen destek verin

X