revizyon için aynı doktara mı gidilmeli

gsmpy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
322
0
arkadaşlar 5 ay önce burnumu yaptırdım ama çok kötü oldu yamuk ayrıca ortada kemik var doktorum kemik erir ama yamukluktan şikayet edersen gel yazın düzeltelim dedi.sizce tekrar aynı doktora mı gitsem?ben ona güvenmiyorum artık o kadar baştan sağma olmuşki burnum...siz ne dersiniz sizce ne yapayım?ücret almaz heralde çünkü onun hatası ama sırf ücret almıycak desek bile ki sanmam ona gitmem mi gerekir offff yani düzgün yapabilir mi sevgili prof doktorum

vallah canim bende zevizion olcam ama kesinlikle ayni doktorda bidaha olmam...ama herkez kendisi bence bilmeli güvecin kalaisa bence gittme yada baska doktora git ve onun ne diyeceine bak...ondan sonra bidaha karar verebilirsin....

Canım benim burnum da berbat oldu...Doktordan paramı geri aldım ve şimdi başka bir doktora revizyon olucam...Aynı doktor revizyon yapmayı teklif etti ama ben o hatayı bir kere yaptım..Bana göre ilkinde ciddi hatalar yapılmışsa ikincisinin iyi olacağının garantisi şansa bağlıdır...Ama burun ameliyatları tekrarlandıkça başarı şansı düşen ameliyatlar ne yazıkki...Yine de sen bilirsin tabii...

Avukatımla ihtar yolladım canım. Sonrada tutuştu, çünkü yaptığı hata bariz ortada...Bir kaç gün sonra avukatla görüşüp parayı yolladı...Dava etsem parayı kat kat alcağımı biliyordu...E bide gazetelere çıkacak...Göze alamadı anlıycan hayatım...Yanına bırakmadım yaa ohhh!! Canıma değsin...Benim çektiğim sıkıntıları parayı vermesi de telafi edemez ama olsun herkes yapabildiği işi yapsın değil mi? Onun doktor olmak neyine ki? Resmime bakarsan anlarsın...O resmi kaldırmıycam kimse yanılıp ona yüzünü emanet etmesin..Aman!!!

bence güvenmiosan kesinlikle olma aynı doktora..heleki para vermemek için yaptırcaksan sakın..hayatımda yaptığım en büyük hata paraya kıyamayıp aynı doktora yaptırmam oldu..bak hala bitmedi çilem çekiorum.. öyle cesaretim vardıki şimdi eser kalmadı...

ilk doktoruna güvenmiyorsan bence 2. alternatif doktor tercih etmelisin..

Avukatımla ihtar yolladım canım. Sonrada tutuştu, çünkü yaptığı hata bariz ortada...Bir kaç gün sonra avukatla görüşüp parayı yolladı...Dava etsem parayı kat kat alcağımı biliyordu...E bide gazetelere çıkacak...Göze alamadı anlıycan hayatım...Yanına bırakmadım yaa ohhh!! Canıma değsin...Benim çektiğim sıkıntıları parayı vermesi de telafi edemez ama olsun herkes yapabildiği işi yapsın değil mi? Onun doktor olmak neyine ki? Resmime bakarsan anlarsın...O resmi kaldırmıycam kimse yanılıp ona yüzünü emanet etmesin..Aman!!!

merhabalar, 4 ay önce bir ameliyat geçirdim ve berbat oldu. Psikolojim yerlerde.
acaba ne tür bir yola başvurduğunuzu öğrenebilir miyim?
burada yazmak istemezseniz, özel mesajla ayrıntılı yazışalım

çok zor durumdayım, ben yarık dudak ameliyatı oldum ve 2 minik sorunumu 8 soruna dönüştürdü,
binbir zahmet verdiğimiz para da boşa gitti, sosyal ilişkilerim de,

yardımcı olursanız çok sevinirim,

hiç kimsenin benim yaşadıklarımı yaşamaması dileklerimle
sevgiler

merhabalar, 4 ay önce bir ameliyat geçirdim ve berbat oldu. Psikolojim yerlerde.
acaba ne tür bir yola başvurduğunuzu öğrenebilir miyim?
burada yazmak istemezseniz, özel mesajla ayrıntılı yazışalım

çok zor durumdayım, ben yarık dudak ameliyatı oldum ve 2 minik sorunumu 8 soruna dönüştürdü,
binbir zahmet verdiğimiz para da boşa gitti, sosyal ilişkilerim de,

yardımcı olursanız çok sevinirim,

hiç kimsenin benim yaşadıklarımı yaşamaması dileklerimle
sevgiler

Canım öncelikle verdiği hasarı belirle, başka bir doktora giderek...Sonra git bir avukata sana bu doktora gönderilemk üzere ekte raporun da bulunduğu bir ihtarname hazırlasın. Zararının ve daha sonraki ameliyatının karşılanmasını iste, bir bedel belirle, göndersin avukat ihatrnameyi..O sana geri döner zaten emin ol..Ödemezse dava açarsın, dava sonucu tazminatla beraber alırsın zararını.. Ben yine yardımcı olurum sana elimden geldiği kadar...

Şunu da belirteyim arkadaşlar, estetik ameliyatlarda doktorla sizin aranızda istisna-eser sözleşmesi oluşuyor..Yazılı sözlü bir sözleşme olması farketmez, siz doktora bu iş için para ödeyerek, o da bu işi yaparım deyip yüklenerek zaten bir sözleşme oluşuyor aranızda...Yani siz işveren o işiyapan oluyor. Estetik ameliyatlarda istenilen var olandan elbette iyi bir sonuç almak olduğu için, sizi varolandan daha kötüye sürüklemesi doktorun, kendi hatasıdır ve bunu her şekilde telafi etmek zorundadır.. Yani benim araştırmalrımdan ve avukatımdan öğrendiğim bu...ınternetten de estetik ameliyatlarda istisna eser sözleşmeleri diye aratırsanız daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz...

Canım öncelikle verdiği hasarı belirle, başka bir doktora giderek...Sonra git bir avukata sana bu doktora gönderilemk üzere ekte raporun da bulunduğu bir ihtarname hazırlasın. Zararının ve daha sonraki ameliyatının karşılanmasını iste, bir bedel belirle, göndersin avukat ihatrnameyi..O sana geri döner zaten emin ol..Ödemezse dava açarsın, dava sonucu tazminatla beraber alırsın zararını.. Ben yine yardımcı olurum sana elimden geldiği kadar...

çookk teşekkür ediyorum. inan o kadar kötü durumdayım ki her gün ağlar oldum, aklımdan çıkmıyor bir türlü. gerekeni yapmana karalıyım, paylaştığın için çok teşekkür ederim, umarım bir an önce istediğin sağlıklı sonuca ulaşırsın cevoo.

senin de emre bey'e gitmeyi düşündüğünü okudum, yüz yüze görüştün mü memnun kaldın mı?
sence bu durum için gitsem yardımcı olur mu?

sanıyorum revizyonu yaptıracağım dr.un raporu hazırlaması daha iyi olacaktır.

seni arkadaş listeme ekleyebilir miyim? özel mesajda daha ayrıntılı konuşuruz. dr.un adını burada vermeyeyim bir sorun olamsın ileri de. ama bu yüzden bir endişem var acaba emre bey ya da bir başkası kabul eder mi ki?

en ünlü dr.lardan birisi, reklamına kandım anlayacağın, orada tanıştığım bir hastanın arkadaşının da burnu iki olmuş düşmüş, başka dr aramıış ama bulamamış, kimse kabul etmek istememiş

çok çaresiz hissediyorum

sevgiler

çookk teşekkür ediyorum. inan o kadar kötü durumdayım ki her gün ağlar oldum, aklımdan çıkmıyor bir türlü. gerekeni yapmana karalıyım, paylaştığın için çok teşekkür ederim, umarım bir an önce istediğin sağlıklı sonuca ulaşırsın cevoo.

senin de emre bey'e gitmeyi düşündüğünü okudum, yüz yüze görüştün mü memnun kaldın mı?
sence bu durum için gitsem yardımcı olur mu?

sanıyorum revizyonu yaptıracağım dr.un raporu hazırlaması daha iyi olacaktır.

seni arkadaş listeme ekleyebilir miyim? özel mesajda daha ayrıntılı konuşuruz. dr.un adını burada vermeyeyim bir sorun olamsın ileri de. ama bu yüzden bir endişem var acaba emre bey ya da bir başkası kabul eder mi ki?

en ünlü dr.lardan birisi, reklamına kandım anlayacağın, orada tanıştığım bir hastanın arkadaşının da burnu iki olmuş düşmüş, başka dr aramıış ama bulamamış, kimse kabul etmek istememiş

çok çaresiz hissediyorum

sevgiler

Canım kendini hiç çaresiz hissetme, herşeyin bir çaresi var...Hiç üzülme...Emre beyle de görüş, kendisine sor yapıp yapamayacağını...Beni tabiiki ekleyebilirsin...Ayrıca bu durum senin suçun değilki, doktorun telafi etmeli hatasını...Neden kabul etmek istememişler anlamadım canım...Sen biraz rahat ol...Düzelecektir herşey...

Canım kendini hiç çaresiz hissetme, herşeyin bir çaresi var...Hiç üzülme...Emre beyle de görüş, kendisine sor yapıp yapamayacağını...Beni tabiiki ekleyebilirsin...Ayrıca bu durum senin suçun değilki, doktorun telafi etmeli hatasını...Neden kabul etmek istememişler anlamadım canım...Sen biraz rahat ol...Düzelecektir herşey...

çok teşekkür ediyorum, umarım herşey hepimiz için de çok iyi geçer,
görüşmen umarım istediğin gibi geçer ve herşey yoluna girer,

sevgiler...

canım bende revizyon oldum ama kendi doktoruma bikaç beğenmediğim nokta vardı onlar düzeltildi şuan hala şiş bilmiyorum sonuç nasıl olacak umarım iyi olur şuan için problemim yok umarımda olmaz :nazar:

kızlar revizyon ameliyatlarında ücret değişiyo mu hani bi yerde zorunlu ameliyat olduğu için fiyatn düşmesi gerekmiyor mu??

benim para iadesi mümkün olamaz eskisinden daha iyi ama diyorum ya sorun var hala...ama aynı doktora olmam gibi...bakalım ağustosa kadar zamanım var hayırlısı...

dediğim gibi daha 6 ayım dolmadı...hele bi geçsin düzelmezse başka bi doktora yaptırırım büyük ihtimal ama yine aynı şeyler......işkence gibi ya...korkuyorum..........

canım gerçekten bu değerli bilgileri paylaştığın için sana teşekkür ediyorum aradığım herşeyi sayende öğrendim burdan bende başarısız bi estetik operasyon geçirdim :KK43:((((

X