Bebek Beslenmesi Bebeğinizde Gaz problemi varsa okuyun..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Hadise_5426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
90
2
35
merhaba 2.5 aylık dünya tatlısı bir kızım var. Doğduğu günden beri gaz problemi yaşıyor sadece anne sütü emiyor başka bişi vermiyorum . Çok iyi ve çok profesyonel bir çocuk doktorum var ona her konuda güveniyorum. Hacettepe Mezunu. BABULİNE diye bitkisel bir şurup önerdi yalnız bunu sigorta karşılamıyor fiyatı 15 tl gibi Hindistan'dan ithal ediliyor her eczanede olmayabiliyor ama eczacıdan istediğiniz zaman deposundan falan getirtiyor. Bebek emdikten sonra veya mama veriyorsanız yedirdikten sonra sabah,öğle,akşam 1 çay kaşığı şurubu 2 çay kaşığı suyla karıştırıp bebeğinize veriyorsunuz. hem severek içiyor hem gaz problemi ilk içtiği gibi gidiyor bunu sizde farkedeceksiniz mucize gibi bişi hemde bitkisel olduğu için hiç bir zararı ve yan etkisi yok ben kullandım rahat ettim sizlere de tavsiyem doktorunuza sorup kullanmanız bu ilacı.... Şimdiden herkese geçmiş olsun gaz sorununuz ortadan kalktı :):lepi:

geçmiş olsun canım gaz problemini en had safhada yaşamış biri olarak(şükür geçmişte kaldı)o zamanlar bilseydim alırdım kesin ama 2.bi bebeğim olursa aklımda olsun,güle güle büyüt bebeğini

benım doktorda zınco dıye bıtkısel bir damla verdı bunu kullanan varmı benım bebgımde 25 gunluk annes ütüne gectıgımden berdıır kıpkırmızı oluyor yavrum o damlayıda süreklı vermek istemıyorum gercı bitkılse ama bilmıyorum ne yapabilirim

X