yardim edinn hamile olabilirmiyim

bhrrr_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
7
0
merhaba kizlar yardiminiza ihtiyacim var:KK43: nisanlimla sürtünme yoluyla bi iliski yasadk fakat herahngi bir tehlike olmadi ve iliskini uzerinden 3buck ay gecti suana kadar hicbir belirtim olmadi ne mide bulantisi ne basdönmesi ne kasik sancisi yani hicbisey olmadi ilk ayda dahil olmak uzere heray ayni tarihlerde ve ayni sekilde duzenli adet gördum fakat buay nedendir bilmem asiri bir kabizlik,özellikle aksam yemeklerinden snra karnimin buyudugunu hissediorum yemek yedikten sonra migdeme bir tas oturmus gbi oluyor,ve bazende gurulduor bazen kaburgalarimin hemen altindan sanci oluyor fakat bu tuvalete cikabildikce azaliyor.sabahlari baktigimda ise karnim yok gbi?rahim buyumesi disaridan gözle farkediliyormu?böle birseyde yok bende:s: sizce hamile olabilirmiyim bu belirtilerle? gebeikte karin buyumesi kacinci ayda disaridan farkedilmeye baslar? allah im evlenmeden böle bir sey yasamak korkusu ble cok kötu:KK43:

yok anam kamazsın merak etme kabızlıktan dolayı şişmiştir karnın

hazımsızlık var sende yavrucum,hamilelik yok
hem adet olmuşsun hamile değilsindir
hadi çokk huzursuzsan kafana takıyosan bi test yap için rahatlasın

adet görmüşsün işte ne hamileligi..

bukadar kolay olmuyo cicim :))

3 ay geçmiş bide düzenli adet görmüşsün sanmam canım hamile olduğunu .........

üç ay düzenli adet olmuşsun ne gebeliği yahuu

hem öle merak etme filmlerdeki gibi kolay olmuyo o iş canım kaydirigubbakcemile3

bence hamilesin üstüne görmek denen olay olmuş sende kabız diye ıkınırken çocuk doğurmayasın kız:hulya:

EcinniliBarones: ya canm korkutma beni ya:KK43:
valla bunalima grdim bilmiorumki:S banada yok gbi gelio ama nebilim ynede:s bde aksam yemeklernden snra daha bi sisio karnim bunu farkettm:S 3 bucuk aylik hamile olsam karnim dsaridan belli olmazmi? bde bu rahim buyumesi nedir kizlar ya lutfen aydnlatin beni:) :KK43:

bu şekilde hamile kalabilmek mucize olmalı .o kadar çok bebek sahibi olmak isteyipde olamayan var ki yada zorla çabayla .. hamile olabileceğini zannetmiyorum ama yine de dikkatli ol . evlenmeden böyle bişey yaşamak çok zor olur . ben evliyken bile hamilelik psikolojisiyle farklı şekillere giriyorum.. sana destek olacak birileri mutlaka yanında olmalı.

tesekkur ederim yardimlariniz icin.. evet tanrim anne olmak isteyen herkese bunu nasip etsin ins. ama insan bazen pisman olabiliyor yasadigi seylerden buda ole bse:KK43: bende zanetmiorum olabilcegimi cnku bugune kdr bkere ble mgdem bulanmadi, kasiklarima agri vurmadi:s yani nebilim olablecek belirtilerin pek cogu bende yok yinede korkuyor insan iste:KK43:

Ah keşke bu kadar kolay olsa :)
Üstüne kaç kere adet görmüşsün canım, öyle bir ihtimal yok.

kızlarında dedigi gibi keşke bu kadar kolay olsa. neler yapıyoruz da olmuyor canım. üstelik regl de olmuşsun.

canim hic gulesim yoktu guldurdun beni, oyle kolaymi hamile kalmak, aylarca yillarca ugrasiyoruz. surtunmeden ne olacak, icine sperm girmediyse hic korkma. tum belirtilerin hazimsizliktan. yada git eczaneye, evinize uzak olsun madem cekiniyorsun. yap bir test alti ustu 3-4 lira. yazik sana uc aydir kendini dinlemissin.

merhaba kizlar yardiminiza ihtiyacim var:KK43: nisanlimla sürtünme yoluyla bi iliski yasadk fakat herahngi bir tehlike olmadi ve iliskini uzerinden 3buck ay gecti suana kadar hicbir belirtim olmadi ne mide bulantisi ne basdönmesi ne kasik sancisi yani hicbisey olmadi ilk ayda dahil olmak uzere heray ayni tarihlerde ve ayni sekilde duzenli adet gördum fakat buay nedendir bilmem asiri bir kabizlik,özellikle aksam yemeklerinden snra karnimin buyudugunu hissediorum yemek yedikten sonra migdeme bir tas oturmus gbi oluyor,ve bazende gurulduor bazen kaburgalarimin hemen altindan sanci oluyor fakat bu tuvalete cikabildikce azaliyor.sabahlari baktigimda ise karnim yok gbi?rahim buyumesi disaridan gözle farkediliyormu?böle birseyde yok bende:s: sizce hamile olabilirmiyim bu belirtilerle? gebeikte karin buyumesi kacinci ayda disaridan farkedilmeye baslar? allah im evlenmeden böle bir sey yasamak korkusu ble cok kötu:KK43:

duzenlı sekılde adet goruyormussunuz zaten bu en buyuk kanıtı hamıle olmadıgınızın,karın 16, haftada bellı olmaya baslıyor yanı 4 aya gırıldıgınde ama kısıden kısıye de degısebılır

ya yazilanlari okuduktan sonra ne diyecemi bilmiyorum tabiki kizlar haklisiniz dizi filminde degiliski hemen hamile kalinsin ,ama magdem bukadar korkuyorsun hamiyle ola bilirmiyim diye neden o iliskiyi yasamadan önce düsünmüyorsunki basina gele bilcekleri????????????????????????????????????

cnm insan basina gelebilecegi önceden dusunebilse ztn hayatta hic hata yapmazz sorgulanmak icin dusuncelerimi paylasmadim.
yardimlarnz icin tskrler kizlar ynede icimi rahatlatmak ici test yaparm belki cnku bu üstüne adet görme konusu beni korkutan:s
gebelik testleri buyuk marketlerde yada for you tarzi yerlerde satilmaz dimi sadece eczaneden mi alablrm?

cnm insan basina gelebilecegi önceden dusunebilse ztn hayatta hic hata yapmazz sorgulanmak icin dusuncelerimi paylasmadim.
yardimlarnz icin tskrler kizlar ynede icimi rahatlatmak ici test yaparm belki cnku bu üstüne adet görme konusu beni korkutan:s
gebelik testleri buyuk marketlerde yada for you tarzi yerlerde satilmaz dimi sadece eczaneden mi alablrm?[/QUOTE

migroslarda satılıyor.

X