karbon peeling yaptıran bilgisi olan varmı

nazipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
13
0
Mrb kızlar, cildimde lekeler ve sivilce izleri var. lazer yaptırmak istemiyorum çünkü cildim aşırı derecede hassas sonrasında kabuklanma veya yara olursa leke kalacağını düşünüyorum. yeni bir yöntem duydum. karbon peeling cilde karbon kremi sürülerek lazer yapıldığı için sonrasında yara ve kabuklanma olmadığını duydum. bilgisi olan veya yaptıran varmı? yardım edebilirmisiniz? :KK43:((

kimsenin bilgisi yok sanırım :KK43: Allah kısmet ederse cumartesi yaptırcam cildinde sorun olanlar için deneyimlerimi yazarım :))))

ılk defa senden duydum cnm bırs bahsedermısın?bende az da olsa var sııvlce izlerı yaptırdıktan sonra bızımle paylasırsan sevınırıs arkadasım bende bu surec ııcınde arastırayımzemuszemus

evet yaptırdıktan sonra ne oldu ne olmadı yazarsan çok sevinirim benimde böyle işlemlerde iz kalma konusunda çok endişem var

nazıpek cnm herkes senı beklıyorr:) sonuclarını yazarsan cok sevınıcezz.

:KK43:(( büyük bir umutla gittim. telefonda her türlü yara izi için güzel sonuçlar alınabileceğini söylemişlerdi. ama doktorla görüştüm ve senin cildin için yeterli gelmez 7-8 seansa zor sonuç alırsın diyerek yapmadı. iyilikmi yaptı bilmiyorum. üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. çünkü 7-8 seans ekonomik olarak beni çok zorlayacaktı. lazer yaptırmak istemiyorum. sonrasında kabuklanma olursa kesin leke kalır bende. sen fraksiyonel lazer yaptır dedi. böyle işte kızlar araştırmalarım devam edecek ama :eek:

kızlar bende gözeneklerim için yaptırmayı düşünüyorum konu eski biraz ama umarım bir göreniniz ve yaptıranınız vardır

internette karbon pelingin makinasını satan yer var aradım fiyatı 1.500 tl. Ciltte aydınlatma yapıyormuş bildiğim kadarıyla ve güzellik salonlarında seansı 250 civarında.

yaptıran arkadaşlar sonuçları ne durumda bızı aydınlatsa ne güzel olur

hiç kimse yok mu yaptıran? seansı 250tl ise 4-5 seansta çok güzel sonuçlar veriyormuş. Sizce co2 fraksiyonel mi yapılmalı yoksa bu mu?

kızlar orkide hareketinin karbon maske diye bir ürünü var... (%100organik)
dileyenleri üye yapabilirim... böylelikle hem maske size uygun fiyatlı gelir hem de satış yaparak ek gelir elde etmiş olursunuz...

Orkide Hareketi

X