Çocuk Hastalıkları Diş için propada propolis cream kullanan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

zlemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
8
0
propada propolis cream adında bir bitkisel ilaç duydum. bebeklere diş jeli olarak kullanılabiliyormuş.ayrıca sivilce, vücut agrıları, lokal anestezik vs. bircok sey için kullanılıyormuş. internet sitesinden ürün tanıtımını okudum. iyi görünüyor.bebeğim için en uygun seyi kullanmak istiyorum.kullanan arkadas varsa yorumlarınızı alabilirmiyim lütfen. tesekkür ederim.

Ablam 4 yaşındaki yeğenim için bağışıklık sistemini güçlendirsin diye 3 damla Bee Propolis Extract yiyeceklerine katıyor. Özellikle kışın
Kendi diş eti çekilmesi içinde diş macunun üstüne 3 damla Bee Propolis damlatıp dişlerini fırçalıyor. (diş eti çekilmesi 6 hafta sonra geçti)

propada propolis cream adında bir bitkisel ilaç duydum. bebeklere diş jeli olarak kullanılabiliyormuş.ayrıca sivilce, vücut agrıları, lokal anestezik vs. bircok sey için kullanılıyormuş. internet sitesinden ürün tanıtımını okudum. iyi görünüyor.bebeğim için en uygun seyi kullanmak istiyorum.kullanan arkadas varsa yorumlarınızı alabilirmiyim lütfen. tesekkür ederim.

canım ben propayı biliyorum propolisi de biliyorum diş jeli derken diş ağrısına diyorsun sanıyorum propolis tamamen bitkisel olduğu için bi zararı yok ben oğlumun bi yeri acıdı mı hemen sürüyorum ama diş etine hiç denemedim bi arkadaşım kendisinin damağına sürmüş ve iyi gelmiş damağında yaralar varmış ama bebekte hiç denemedim duymadım facede de propacılar var onlara da bi sorabilirsin ama kkda maalesef çok tanıyan yok ancak propanın bebek şampuanını kullanıyorum çok da memnunum

X