Hamile iken sınava hazırlık nasıldır?

yova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
286
3
arkadaşlar merhaba..

benimki çok şükür dert değil ama farklı bir çaıdan bakkılınca nasıl yapılır olurmu diye beni düşündürüen bir durum var..

dün hamile olduğumu öğrendim yani 1 aylık olmuş oluyor..yaşım geçicek bir daha şansım azalıyor diye biraz kendi isteğimle oldu ama genede pozitif çoıkınca insan gaip oluyor gerçekten..

asıl konum ie şu ;ben 2010 haziran sonundaki kpss ye girceğim..alt yapım var,azcıkta hazırlanmışlığım var..acaba ben bu dönemden itibaren bu sınavı sekteye uğratacak kadar sıkıntı yaşarmıyım? hazırlanabilmiyim..bu şekilde olupta sınava hazırlanmış arkadaşlar varmı? var ise bana biraz anlatabilirler mi nasıl bir süreçti..

gerçekten önemli çünkü adaptasyonumu kaybettim öğrendiğimden beri...
mafoldumben

hayatımda hiç hamile olmadım:)..ama bol bol sınava hazırlanmışlıgım vardır..bence hiç motivasyonunu kaybetme çünkü cok rahat ders calışabilirsin..taş taşımıycaksın, agır kaldırmıyacaksın ya da ne biliyim senin hamileliğini etkileyecek bi hareket yapmıcaksın sonucta..sadece ders calışıcaksın..şimdiden kolay gelsinopuyorumnanaktan

hayatımda hiç hamile olmadım:)..ama bol bol sınava hazırlanmışlıgım vardır..bence hiç motivasyonunu kaybetme çünkü cok rahat ders calışabilirsin..taş taşımıycaksın, agır kaldırmıyacaksın ya da ne biliyim senin hamileliğini etkileyecek bi hareket yapmıcaksın sonucta..sadece ders calışıcaksın..şimdiden kolay gelsinopuyorumnanaktan

benim bulantılarım beni hayattan bezdiriyorda..derstende bezersem yandım yani offfffmafoldumben

içine sinmeyen bi durumsa bu senin bileceğin bir iş.... eğer doğurmak istiyosan da ilk aylarda çkersin bunaltıyı yanii kasma geçer zamanla ama biraz daha fazla stres olabilir sınvda falan hamileliğin etkisiyle ama sen bilirsin kasma kendini akışına bırak

tebrik ederim canım, ne güzel
sağlıklı bir bebeğin olur inşallah.
daha yeni hamilesin, hiç hamilelik yaşamadım ama bence çok etkilemez.
hedeflerini erteleme.

tebrik ederim canım, ne güzel
sağlıklı bir bebeğin olur inşallah.
daha yeni hamilesin, hiç hamilelik yaşamadım ama bence çok etkilemez.
hedeflerini erteleme.

inşallah canım inşallah...desteğiniz için çok çok teşekkürler...

Merhaba canım seninle aynı duyguları yaşıyorum ben de..3 aydır kursa gidiyorum..6 haftalık hamileyim..Eşimle bize sürpriz oldu bu bebek..ders çalışmaya gayret ediyorum ama bulantı ve baş dönmesinden dolayı yeterince verimli çalışamyorum..Ama ne yapıp edip başarmamız lazım..Allah yardımcımız olsun..

X