Tükenmez kalem lekesini koltuğumdan sütle çıkardım!

addictive

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
137
0
Daha önce konu açılmış mıydı göremedim ama tükenmez kalemle birçok yeri çizilmiş olan koltuğumu kurtardım! Koltuğum kumaş kaplı, kadifemsi biraz.

Şu şekilde:

Birazcık ılık süte kulak temizleme çubuklarından bi tanesini batırıp koltuktaki kalem lekesine sürterek uyguladım. Etrafına taşırmadım pek, leke yayılır belki hem de süt lekesi olmasın diye. Daha sonra kururken üzerine birazcık su uyguladım aynı şekilde, ordaki süt lekesini de alması için. Kuruduğunda belli belirsiz bir gölge şeklinde kalmıştı! Ben çok mutlu oldum umarım sizin de işinize yarar yerimseniben

bende tükenmez kalemle çizilmiş olan kanepelerimi kolonyalı mendille iyice sildim. hiçbirşey kalmadı. görümcem söylemişti çıkar diye sağolsun.

vallahi benim koltuklarim acik renk ustune birde deri .kizim 1 ay once tukenmez kalemle cizdi ne yaptiysam cikaramadim denemedigim yontem kalmadi en sonunda aldim elime bulasiklari surttugumuz teli onunla surttum ama yine cikaramadim simdi biraz renkleri gitti ama yinede belli oluyor bu yetmezmis gibi biraz oncede halim yandi cok sinirliyim ne yapcam bilmiyorum

geçenlerde bir blog sitesinde gördüm tükenmez kalem lekesini bildiğimiz saç spreyi ile silmişler ve hiç iz kalmamıştı.

Daha önce konu açılmış mıydı göremedim ama tükenmez kalemle birçok yeri çizilmiş olan koltuğumu kurtardım! Koltuğum kumaş kaplı, kadifemsi biraz.

Şu şekilde:

Birazcık ılık süte kulak temizleme çubuklarından bi tanesini batırıp koltuktaki kalem lekesine sürterek uyguladım. Etrafına taşırmadım pek, leke yayılır belki hem de süt lekesi olmasın diye. Daha sonra kururken üzerine birazcık su uyguladım aynı şekilde, ordaki süt lekesini de alması için. Kuruduğunda belli belirsiz bir gölge şeklinde kalmıştı! Ben çok mutlu oldum umarım sizin de işinize yarar yerimseniben

hiç duymamıştım, aklımada gelmezdifisfisfis teşekkürler paylaştığınız içina.s

yaaa valla bende muzdaribim.. Kendim yaptım bu hayatı ders çalışırken elimde tükenmez kalemle koltuğun üzerind eçalılırken koltuğun kenarındaki minderi çizmişi hemde baya bi çizikler var bayadır duruyor ama benim koltuk minderlerinin kılııf sökülüp yıkabiliyor makineye atsam koslayla çıkarmı acaba yada kosla leke çıkarıcı ile silsem saç spreyi de iyiymiş ama ben bir yakıyıp çıkmazsa sonra denicem...

bende leke için tekzenden bir ürün almıştım,içinde altı tane var tüp şeklinde ayrı,ayrı.üzerlerinde yazıyor,hangi lekeye etkili olduğuna dair,,ondan lekenin üzerine damlatıp ılık suyla sulandırdırıyorsunuz,15 dakika bekleyip bol suyla siliyorsunuz ve lekeden eser kalmıyor,tavsiye ederim.......

X