Çocuk Hastalıkları bebeklerde Anemi ( Kansızlık)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.930
3.264
kızlar bebegim 4.ayını doldurdu...4 ay kontorulunde çok kansız oldugunu ögrendik..demir damlasına başladık...bebegim 3.5 ay anne sütü aldı ama tabi mama takviyesiyle birlkte...şuanda sadece mama yiyo..bebegi bizimki gibi çok kansız olan varmı aranızda...ve ne kadar zamanda düzelir bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim...opuyorumnanaktan

canım benım oğlum şuan 7,5 aylık bizde 6.ayında öğrendik hızlı gelişen bebek olduğu için hızlı gelişen bebeklerde özellikle olmakla beraber tüm bebeklerde yaşına kadar düzensizlik olabiliyormuş yaşına kadar damlayı kullanıcaz hatta bu 2 yaşa kadarda sürüyormuş birde benim bebeğimde mama ile besleniyordu anne sütü az aldıkları içinde tabi oluyor ama hiç üzülme bende çok üzülmüştüm ben hem kendi doktoruna götürdüm hemde bir aile hekimine hemde benim oğlumun kan sayılarıda düşük ama endişe edicek bişey yok sağlıkla sevgiler

Canım benim oğlum 15 aylık.ılk aylarda benim oğlumdada vardı.Benim oğlumda kilolu bi bebekti.Ama üzülme doktor bizede vitamin vermişti.hemen geçti.Hatta sonra ben bıraktım.Tekrar demir eksikliği çıktı.Gene kullandım.Geçti çok şükür.Ama iştahından tut da, huysuzluğa kadar herşeyi etkiloyo.

kan tahlili mi yapıldı bebeklerinizibize kan tahlili yapılmadı ama demir verdi doktor kansızlık vr mı yok mu bilemiyorum ama kızım damla olanı içemiyor bir tane toz olan formundan var ondan vermeye çalışıyorum:ecrin_bebek:

valla benimkine kan tahlili yapıldı zaten soluk duruyodu bayaa..:gitme:

X