Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben okumuştum onu da hiç kurulamıyorum ben yıkayıp bırakıyorum,temiz tutmak önemli :1rolleyes:

Yaklaşık 1 aydır ciddi sivilce problemi yaşıyorum hatta akne problemi.Ne yapsam ne sürsem bir faydası olmadı.Üç gün önce bu konuyu okudum,her şeyi denedim nasılsa bunu da denerim dedim,2 günde sivilcelerim kurudu kabukları soyuldu,yenileri çıkmıyor şimdilik.Çok memnun kaldım. Allah razı olsun :)))

kızlar kesinlikle kullanın derim pişik kremini bende kullanıyorum özellikle ağda sonrası kızarıklık sivilce oluşumu yada sivilce problemi olanlar kullansın bende eczaneden aldım adı oksitin baby içinde %20 çinko oksit var iyi gelende bu sanırım. bu kremin %40 lığıda var ama ben %20 kullanıyorum. sonuçta bebekler için olan bi krem ne zararı olabilir ki :KK42: çok çok öptümmm

kesinlikle tavsiye ederim..4 gündür kullanıyorum sudocrem i.. bugun 5. gün... yüzüm rezil bir haldeydi aynaya bakmaya korkuyordum.. inanılmaz değişti..ne kızarıklık, ne sivilce kaldı.. sadece sivilcelerden kalma izler var şuan yüzümde, onlar da azalıyor sanki.. sivilceler gitsin de lekesini bir şekilde hallederim.. bir de yüzüm kabuk kabuk olup soyuluyordu, soyulma da kalmadı hiç :)) maşallah diyeyim kendi kendime nazar değdircem yoksa :) konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun, onun sayesinde duydum sudocrem'i :))

arkadaşlar nasıl kullanıldığına dair bir şey yazılmamış mı yoksa ben heyecandan göremedim mi? :S suyla karıştırıp maske gibi mi süryoruz,ne kadar bekletiyoruz felan ?? biraz bilgi verirseniz ve kullandıklarınızın markasını yazarsanız seviniriz canlarım :)) teşekkürler şimdiden:KK9:

Benim bir ara yanaklarımdan sivilce fışkırıyordu aman allahım o neydi yaa :KK30: Bir de elim hiç yüzümden düşmüyordu, kızarıklıklara vs iyi gelen Bepanthen kremini kullandım bşraz da o iyi gelmişti, gül suyuyla vs de temizliyorum çok şükür şuan hiç bi problem yok cildimde sivilcelerim vs de geçti ancak özel günlerde kızarıklıklar çıkıyor o da uçları beyaz çıkmıyor artık, burnumdan da siyah nokta fışkırıyordu o da kalmadı, kızlar size tavsiyem sivilceleri söndürdükten sonra (pişik kremiyle) temiz tutmak + gül suyu... :KK12:

bende deniycem evde zaten pişik kremi vardı peki sürekli kullanan varmı aranızda ve makyaj altına deneyen oldumu yaglı bi yapısı var çünkü ah birde şu yüzdeki çukurların çözümü olsa ne güzel olurdu

kızlar bende bugün Oksizinc diye pişik kremi aldım. ne kadar yüzde kalmalı bu krem?? ayy inşallah hepimize şifa olur yaa

bende deniycem evde zaten pişik kremi vardı peki sürekli kullanan varmı aranızda ve makyaj altına deneyen oldumu yaglı bi yapısı var çünkü ah birde şu yüzdeki çukurların çözümü olsa ne güzel olurdu

Yüzündeki cukuralara tonik ve sıkılastirici nemlendirici krem denedin mi faydası olabilir bence

Forumda okuduklarimdan sonra ben de icinde bol miktarda cinko bulunan bir pisik kremi edindim kendime. :KK52:
Iki gundur yatarken suruyorum, kalktigimde iyice temizliyorum. Henuz erken ama ben yine de izlenimlerimi yazayim;
Yuzum yumusacik oldu, ve hakkatten de sivilceleri ufaltip geciriyor sanki bu. Bembeyaz bir krem zaten, yuzumu de beyazlatti. Yuzum cok berrak gorunuyor kremi temizledikten sonra.

Uzun vadede kullanimda zarari olabilir diye korkuyorum. Cunku cok yogun birsey, ve surdukce cogaliyor. Kullanan arkadaslar dikkat edin, ve yuzunuzu iyice temizleyin bu kremi cikarirken. Fazlasi ciltte kalip gozenekleri tikayabilir.

kızlar bu pısık kremını sıvılceler dısın da yuzunuz de baska amacla kullandınız mı ?
gecenler de tv de gormustum ,guzellık uzmanı pısık kremını tavsıye ediyordu .
berraklastırdıgını ve beyazlattıgını duymustum .
sızce bu ne kadar dogru ?
benım cıldım bembeyazdı solaryum felan derken cıldım acık bugday oldu .
sımdı eskı ten rengıme kavusmak ıcın yuzune tamamence her gece yatarken sursem
acaba ten rengımı acar mı ? hıc bu yonde kullandınız mı?

pişik kremını bıraz arastırdım da hergun kullanmanın
dısler de sarılıga yol actıgını ogrendım .
sureklı kullananlar boyle bır durumla karsılastı mı?

Kızlar bende kullanıyorum perşembe gününden beri gerçekten güzel bir krem sivilce izlerime kızarıklıklarıma çok iyi geldi. Kardeşimin ellerinde mevsimsel oluşan kaşıntı morarma ve çatlak oluyor bu kremden sürdüm morarmaları soldu. Bu çinkonun mucizesi olsa gerek. Ama ben yüzümden çıkarmıyorum sabah sürdükten sonra akşama kadar yüzümde kalıyor. Akşamda yatmadan yüzümü yıkayıp tekrar sürüp yatıyorum.:21:

X