Ücretsiz Yıldız Haritası Yorumu

opera kollanıyorum , sorun site ile ilgili çeviri bazı bölümlerde yapıyor bazı bölümlerde yapmıyor ...netal haritam doğru çıktı fakat ilişki analizi veya sinasti bulamadım bulan var mı bu sitede ??? ayrıca tamamen türk astrologlarında siteleri var fakat çoğu ticarete döktüğü için işi sadece doğum haritanızı görebiliyorsunuz:KK20:....astroloji başlı başına süper bir olay daldıkça dalıyor insan ben bir site önereceğim astroloji merakı olan tüm arkadaşlar burada en kıymetli bilgilere ücretsiz üye olup ulaşabilirler ...Atrodemo.org Google de yazın ilk link ya da ....www.astrodemo.org adresinden ulaşabilirsiniz ben üyeyim ve astroloji ile ilgili çok şey öğrendim öğrenmeyede devam ediyorum ..:80:

arkadaşın söylediği şeyleri google yazın 3. çıkan sitde türkçe seçeneği var arkadaşlar ben baktım sonra da ingilizce olduğu için google translate den çeviri yaptım

bu ne canım ya ?? nasıl yapcazz ??

Adjust -2.00 ST 7.39 Lat 38.30 Long -29.42

Zodiac in degrees 0.00 Placidus Orb:0
Sun Pisces 26.51 Ascendant Libra 19.59
Moon Gemini 16.34 II Scorpio 17.47
Mercury Pisces 25.02 R III Sagittarius 19.08
Venus Aries 10.43 IV Capricorn 22.54
Mars Sagittarius 24.37 V Aquarius 25.56
Jupiter Pisces 5.58 VI Pisces 25.19
Saturn Sagittarius 9.42 VII Aries 19.59
Uranus Sagittarius 22.20 VIII Taurus 17.47
Neptune Capricorn 5.42 IX Gemini 19.08
Pluto Scorpio 6.58 R Midheaven Cancer 22.54
Lilith Gemini 2.08 XI Leo 25.56
Asc node Taurus 0.21 XII Virgo 25.19

Sun in VI
Moon in VIII
Mercury in V
Venus in VI
Mars in III
Jupiter in V
Saturn in II
Uranus in III
Neptune in III
Pluto in Ascendant
Lilith in VIII
Asc node in VII

--------------------------------------------------------------------------------
Print page content
Print chart and aspects
Print analysis
Print Graphic
Print all

--------------------------------------------------------------------------------
The stars now

Birth chart
Analysis texts
Aspects
Other points and planets
Full list

Horoscope
Previsions
Compare 2
Transits
Progression

Graphic only
Aspects wheel
Daisy wheel
Graphic 3
Graphic 4
Landscape
Aspects wheel
Daisy wheel
Graphic 3
Graphic 4
Portrait
Aspects wheel
Daisy wheel
Graphic 3
Graphic 4
Other graphics
Previsions

Please send any comments or bug reports to frank@ceze.com

Download AstroMart astrology software for PC

Put astrology software calculations on your site
Click here for a
free tarot reading

Üstte sağda "table", "graphic", "horoscope","match" butonları var. horoscope'a tıklayın yorumları okuyun. çok zor bir ingilizce değil. sözlük eşliğinde anlaşılabilir

kızlar 3 yıl falan oldu ben bu siteyi kaşfedeli paylaşmak istedim
google a astro soft ware bin natal yazın
çıkan sayfaya girin free birth cart yazar
oraya tıklayın,isim,doğum yeri saati,tarihi falan çıkacak ama en önemlisi sağ alttan dil seçeneği türkçeyi seçin
herşeyi doğru yazdıktan sonra onaylayın,önce yıldız haritanız çıkacak,diğer tekst ve grafikleri gör demesi lazım tıklayın sırayla
sizi anlatıyor bayağa yorum çıkıyor sizin haritanıza ait:lepi:

thank you bebeğim güzel bi site ilk kez bakıyorum severim böle şeyleri :86:

X