Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne giden ve doğum yapan arkadaşlar

öyle gerçekten
ben sancılanınca kaç kez aradı bilmiyorum benim telefonum kapalıydı ulaşamayınca
arkadaşımı eşimi acil servis doktorunu falan aradı haber almak için
başka doktor olsa haber verilsin diye bekler hastaneden tahlil sonuçlarımı falan almış bakmış beni görmeden önce bir tanedir doktorumuz
gerçekten reklamı hakediyor
p.tesi muayeneye eşim de geldi 3.kez karşılaştı onlar
eşim bile çok özel bir doktor çok şanslıyız dedi çıkışta

helal olsun ne iyi doktormuş,bravo
gerçekten hak ediyo ozaman övülmeyi
insanlık işte,herşeyden de öte öyle değilmi?

sonuna kadar hak ediyor övülmeyi ben hamileyken tahlil sonuçlarımı alır kendisi arar bilgi verirdi.Eşim ameliyat gününü almak için aradığında (Sabah7:30'da aramıştı)doğum oluyor diye korkmuş.Doğumumdada sürekli bilgi aldı

valla bilmiyorum artık Yeldacım,seninkine mi benzicek acaba :)
bakalım artık,bekleyelim biraz daha görelim:)

İnşallah benimkine benzer benimki çok sakin bir bebek hiç eziyeti yok bir sıkıntısı yoksa ağlamaz bana çevrem diyorki sen hiç çocuk büyütüyorum deme canım yavrum şimidye kadar hiç üzmedi beni inşallah bundan sonra böyle devam eder

maşallah nazar değmesin:nazar:
Allah a emanet olsun annesi.ınş.bizimki de öyle uslu olur
Bebişinin resimlerini görmeyi çok isterim,bigün gösterirsin umarım :))

helal olsun ne iyi doktormuş,bravo
gerçekten hak ediyo ozaman övülmeyi
insanlık işte,herşeyden de öte öyle değilmi?

bende aynısını söylemiştim tahir beyle ilgili
doktordan önce insan gerçekten
iyi ki doktor olarak onu tercih etmişim
hiç pişman olmadım bugüne kadar

İnşallah benimkine benzer benimki çok sakin bir bebek hiç eziyeti yok bir sıkıntısı yoksa ağlamaz bana çevrem diyorki sen hiç çocuk büyütüyorum deme canım yavrum şimidye kadar hiç üzmedi beni inşallah bundan sonra böyle devam eder

canımmmmmm
ne güzel ne kadar şanslısın
resimlerini koysana albüme görelim oğluşunu

yok daha yeldacım
sabah gittik dra,az önce geldk işte
herşey yolunda beklemeye devam dedi:)
haftaya perş.bekliyo yine,tabii bebikim gelmemiş olursa:)

sen nasılsın,Emre napıyo iyimi?

iyiyim bende Emre gece biraz huysuzdu şimdi uyuyor onu bekliyorum kalksında anneme gitcem sen doğurursun perşembeye kadar

slm ben gülden bende 32 haftalık hamileyim herseyımı buca kadın doguma gidiyorum cok memnunum doktorum çok iyi dr özge işcan hersey cok temiz cok nezzih daha önce kistten yatmıştım odaları çok temiz senin kızmı erkekmi?

bir ay önce doğumumu burda yaptım normal doğumu ebeler yaptırıyor ters giden bişey olmassa.Ben sezeryanla yaptım Ahmet bey doktorumdu gayet memnunum. Beklentilerim çok yüksek olmaması sebebiyle de her şeyden memnun kaldım.Özel hastanelerden çok daha teşekküllü kesinlikle bebeğimle ve benle herşeyimizle ilgilenildi.

X