Makyaj Ürünleri Strawberry.net'ten alisveris yapanlar? (Cameleon Makyaj Setleri)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ophelia35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
169
0
Arkadaslar burdan makyaj seti almayi dusunuyorum Cameleon'un fiyatlari cok uygun geldi.Daha once Strawberry.net'ten alisveris yapanlar varsa beni bilgilendirir mi kredi karti haricinde bi odeme yapamiyor muyuz ve guvenilir mi? Bilgilendirirseniz cok cok sevinirim tesekkurler simdiden.
Begendigim makyaj setleride bunlar;
Makyaj Seti G1672 -1:24xGöz Farı, 1xGöz Kalemi, 4xDudak Parlatıcı, 4xAllık, 2xSıkıştırılmış Pudra, 5xFırça - Cameleon - Makyaj bu 52tlden 19tl ye dusmus kargo bedava..
Makyaj Seti G1689-2: ( 2x Kalıp Pudra , 3x Allık, 20x Göz Farı, 1x Göz Kalemi, 5x Dudak Parlatıcı, 3x Aplikatör ) - Cameleon - Makyaj buda 48den 19a.
Makyaj Seti G1697 -1: ( 25x Göz Farı, 4x Kompak Pudra, 6x Allık, 6x Dudak Parlatıcı, 1x Maskara.... ) - Cameleon - Makyaj 58den 22ye.
sizce hangisini aliyim? sonuncusu fena degil gibi..

linklerde tanitimi var..

canım ben yaklaşık 2 ay kadar önce almıştım,bnm aldığımın kodu 396,şimdiki fiyatı 43.50,ben 28 liraya almıştım,fiyatına göre gerçekten harika,dandik farlar gibi hemen uçup gitmiyor,mesela sabah sürüyorum ,akşama kadar hiç bozulmuyor dağılmıyor,ben memnunum yani,gören herkeste far markamı soruyor ,bence fiyatına göre süper,ben kredi kartıyla aldığım için diğer ödeme seçeneklerini bilemiyorum,zaten müşteri hizmetleri her türlü soruna maille cvp veriyor çok kısa sürede,canım sanki 1697 nin renkleri daha hoş,ama ama 1672 de doğal ,2side güzel karar senin ,şimdiden güle güle kullan,

ben strawberry.netten daha önce saç spreyi aldım. bir arkadaşımda clinique'ten bazı ürünler almıştı. kredi kartından başka bir ödeme şekli yok sanırım. ama çok alışveriş yapılan bir site. risk her zaman vardır tabi ki ama düşüktür diye tahmin ediyorum. internet alışverişleri için düşük limitli bir kredi kartı kullanmanı tavsiye ederim. ben öyle yapıyorum. n'olur n'olmaz.kargo ücreti ödemiyorsun ama eline ulaşması biraz uzun sürüyor. bir haftadan önce bekleme yani. kullananlar ürünlerin orijinal olduğunu söylüyorlar. sahte mi acaba diye bir korkun da olmasın.

canım ben yaklaşık 2 ay kadar önce almıştım,bnm aldığımın kodu 396,şimdiki fiyatı 43.50,ben 28 liraya almıştım,fiyatına göre gerçekten harika,dandik farlar gibi hemen uçup gitmiyor,mesela sabah sürüyorum ,akşama kadar hiç bozulmuyor dağılmıyor,ben memnunum yani,gören herkeste far markamı soruyor ,bence fiyatına göre süper,ben kredi kartıyla aldığım için diğer ödeme seçeneklerini bilemiyorum,zaten müşteri hizmetleri her türlü soruna maille cvp veriyor çok kısa sürede,canım sanki 1697 nin renkleri daha hoş,ama ama 1672 de doğal ,2side güzel karar senin ,şimdiden güle güle kullan,
ben strawberry.netten daha önce saç spreyi aldım. bir arkadaşımda clinique'ten bazı ürünler almıştı. kredi kartından başka bir ödeme şekli yok sanırım. ama çok alışveriş yapılan bir site. risk her zaman vardır tabi ki ama düşüktür diye tahmin ediyorum. internet alışverişleri için düşük limitli bir kredi kartı kullanmanı tavsiye ederim. ben öyle yapıyorum. n'olur n'olmaz.kargo ücreti ödemiyorsun ama eline ulaşması biraz uzun sürüyor. bir haftadan önce bekleme yani. kullananlar ürünlerin orijinal olduğunu söylüyorlar. sahte mi acaba diye bir korkun da olmasın.
tesekkurler banada ilki daha guzel gibi geldi ama gunluk makyaj icin ariyorum.. peki ayrica vergi parasi falan odeniyor mu ilk kez yapicamda alisveris? ikinizde sagolun

bende krem aldım makyaj setlerine bakıyorum ama far renkleri pek güzel değil gibi geldi
karar veremedim bende ödemeyi kredi kartı ile yaptım sorunsuz bir şekilde :)

ben de çok kez parfüm cilt bakım ve makyaj malzemesi aldım.güvenilir bir site.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.hangi üründe vergi var hangisinde yok yazıyor zaten.ulaşım biraz uzun sürsede fiyatlar genelde piyasadan çok uygun.çok iyi sarıp sarmalıyorlar,sapasağlam ulaşıyor ürünler.sadece biraz vakit alıyor...

strawberrynet yıllardır 1liralık ürünü 100 liraya satan türk kozmetik firmalarının açtığı dava sonucu türkiyeye artık gönderim yapamayacak !! geçmiş olsun
sadce çilek değil tüm kozmetik girişleri yasaklandı ! aldıklarınız yanınıza kar kaldı
bi keyfimiz o vardı onuda mahvettiler.
ben kendi adıma yıllardır bzi enayi yerine koyan o firmalardan asla alışveriş yapmayacağım ve protesto edeceğim.sizde nasıl biliyorsanız öyle yapın hanımlar

Son düzenleme:
strawberrynet yıllardır 1liralık ürünü 100 liraya satan türk kozmetik firmalarının açtığı dava sonucu türkiyeye artık gönderim yapamayacak !! geçmiş olsun
sadce çilek değil tüm kozmetik girişleri yasaklandı ! aldıklarınız yanınıza kar kaldı
ben kendi adıma yıllardır bzi enayi yerine koyan o firmalardan asla alışveriş yapmayacağım ve protesto edeceğim.sizde nasıl biliyorsanız öyle yapın hanımlar

Gerçekten mi:KK43:çok üzüldüm bu durum gerçekse. bari son alışverişlerimi de yapiim... bu bilgiye nasıl ulaştın canım. belki yanlıştır:18:inşallah yanlıştır...

Ben de almayacağım:KK19: bugün tekin acar'da üyeliğimi bile iptal ettirdim. Zorla aşk olmaz:KK9:
Benim memleketimde çilekten sipariş edenler vergi ödüyorlar devlete. Vergi ödemeye ben de razıyım, fakat yurt dışından alışverişi tamamen yasaklamak??? Bu ne ya? Devlet vatandaşın sağlığını düşünüyorsa, ilk önce yoğun yolların kenarında sebze meyve satanlar marketlere ve manavlara yasak koysun yada gıda üreticilerin kullandığı maddelerin kontrolünü güçlendirsin bence...:KK47:

arkadaşlarrrr strawberry den Türkiye'ye gönderim tekrardan başlamış. zamanla ürünler artacakmış ama şimdilik sınırlı sayıda.
tek üzüldüğüm kısmı cameleon ürünleri yok..

arkadaşlar ben dior extase rimel kullanıyorum.. şimdi baktım çilekten.. 106 lira diyor... sonra sevile girip baktım 74 lira... diğer ürünleri incelemedim ama ucuz değil ????

Strawberry hemen hemen tüm ürünlerinde fiyatları çok yüksek tutmuş,indirim ve kampanyaları beklemek lazım..

bence de fiyatlar çok yüksek. önceden daha uygundu sanki. diğer gelecek markaları da beklemek lazım. indirimi anca o zaman yaparlar.

X