Kontakt Lens kızlaaar adore bi yellowlarım geldiii

Özel mesaj gönderemiyormuşum mesaj sayısı 50 olacakmış burda yazsam ne olurki

opuyorumnanaktanyaz canım yaz
ben its beaty sitesi kuralları ile karştırmışım burda serbest

Benim gözlerim orta kahve ben mavisini aldım.Yine onda biraz değişiklik oldu ama yinede istediğim mavi değil.Şu anda kullandığım lenslerin süresi doldu o yüzden almak zorundaydım.

Eeee bu durumda lensim gelince fotoğrafta koyamam ben bol bol mesaj göndereyim...

kaydirigubbakcemile3hayatım bende ilk forum ana sayfasına girdim .ordan her yere mesaj attım

Lunet Optikten aldım.Fiyata gelinde 85 dedi ama ben bir kaç kutu şeffaf lensde aldım.ındirim oldu ama tam ne kadara geldiğini bilmiyorum.Eğer alacak olursan indirim yaptır.

işte resimler kızlar

Eklentiler

• $Fotoğraf-0042.jpg
    $Fotoğraf-0042.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 173
  • $Fotoğraf-0041.jpg
    $Fotoğraf-0041.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 156
  • $Fotoğraf-0038.jpg
    $Fotoğraf-0038.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 157
  • $Fotoğraf-0039.jpg
    $Fotoğraf-0039.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 168
canım fotograflar hem çok küçük hemde anlaşılmıyor mele benziyor sanki ama çok koyu değil mi?sen nasıl tepkiler aldın?

yeni serisiymiş..bu sarısı üzerine tıkladığınızda açılıyo..ben çok memnunum gözlerim koyu kahve sanki doğal gözmüş gibi her ortamda renk değiştiriyo..

güle güle kullan.
ben lenste daha radikal değişimden hoşlandığım için bana çok koyu geldi

yeni serisiymiş..bu sarısı üzerine tıkladığınızda açılıyo..ben çok memnunum gözlerim koyu kahve sanki doğal gözmüş gibi her ortamda renk değiştiriyo..

O zaman benimkide yeni seri.Optikçiyi arayıp sordum oda yeni seri dedi ama bana koyu geldi.Tabi int fotoğraflara göre;

Sarısı sende daha koyu durmuş ben taktığımda hiç değişiklik olmadı aynı kendi göz rengimi aldı.

flaşlı çekim bu o yüzden farkeder gün ışığında daha açık duruyo ztn ve bnm gözlerim siyaha yakın bi koyu kahve...konyadan geldi cnm lenslerim adore bi yellow diye google da aradığında ilk çıkan siteden aldım...50 tl üç aylık..yeni seri

ben de aldım bi yellow gözlerim açık kahverengi takınca ela ve yeşil gibi bir şey oldu. Çok doğal bu arada şaşırtıcı yani beklemiyordum bu kadar sanki kendi gözüm gibi. daha önce neredeyse bütün lens markalarının testerlarını denemiş birisi olarak söylüyorum:=)) en azından bana çok gitti. youtube da videoları var ordan bakın arkadaşlar :lepi: