Adana'da Göğüs Küçültme

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
7.158
8.006
Merhaba arkadaşlar. Benim benim göğüslerim biraz büyük boyuma göre yaşım 27. Normalde kilom o kadar olmamasına rağmen göğüslerin büyüklüğünden dolayı kilolu görünüyorum. Mesela etek 38 beden giyerken ceket 44 bedende aşağı olmuyor kafamçokkarıştı . O yüzden hiç takım elbise alamam. Ben Adana'da bu ameliyatı yapabilecek bir doktor arıyorum biraz korkularımda var nasıl olur filan yardımcı olursanız sevinirim :uhm::Saruboceq:

slm benm yakın bir tanıdıgım büyütme ameliyatı oldu balcalıda bi prof a cokta memnun kaldı bnde adını cok duyuyorum yarın öğrenip sana ismini yazarım küçültme ile ilgili bir görüşürsün kafana yatmazsa fikir almıs olursun

dry 01 nasılsın.memnunmusun memişlerinden.a.s

slm birce iyiyim hatta süperim salı günü bandajlarımı actım sütyen kullanıorum şimdi sadece sertler işte onun dısında boyut we görüntüsünden memnunum sen ne yaptın karar werebildinmi

slm birce iyiyim hatta süperim salı günü bandajlarımı actım sütyen kullanıorum şimdi sadece sertler işte onun dısında boyut we görüntüsünden memnunum sen ne yaptın karar werebildinmi

slm dry01 çok sevindim canımn senin adına:)))Darısı başıma ben çok kararsızım.Ankarada 2.doktorla görüştüm perşembe günü yuvarlak yapıyor genelde ama benim pek içime sinmedi.Kasaltı dedi bana derin çok ince dedi,memede yok pek zaten.ama ben yaptıklarını pek beğenmedim.Başından beri tuğrul bey diyorum ama o genelde kasüstü yapıyor diye okudum bu sitede ve yapay duracak diye korkuyorum.valla çok kararsızım.bazende aylin hanım mı olsa diyorum.

ya cnm ne kdr cok kurcalarsan okdr kafan karısıyor bnce ankaradakileri begenmedysen aylin hanmdanda tugrul beydende bi randewu al bi gününü ayır görüş derim ikiside cok iyi birer doktor ankara istnbul arasıda cok bişi diil satn en dogru kararı öle werebilrsin ama kendini daha fasla bekletme derim harekete gec:):p

sanırım sizler büyütmek istiyorsunuz ben de küçültmek. Allah herkesi başka bir şeyle imtihan ediyor. Ama cidden ben takıntı yaptım ya. Ne güzel küçükmüş diyecem sizlere de ama diyorum ya işte takıntı o yüzden anlayabiliyorum. ınşallah iyi sonuçlar alırız. Gerçi annem karşı çıkıyor Allah'ın işine karışma öyle yaratmış ona göre vücut vermiş diyor da rahatsız oluyorum ama napim bilmiyorumkismile

küçük olunca bi kıyafeti dolduramıo büyük olunca tasıoikiside dert ben ortasını buldum rahtladım darısısizlerin basına kızlar bu arada maviask adanada önerebilcegim dr sabri acartürk balcalıda prof cnm bi görüşünü alabilrsin öptüm

X