Maske Tarifleri ELMA İLE GÜZELLİK İKSİRLERİ süperrrrrr

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

whitelily8

gözler kalbin aynasıdır..
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
445
0
KEPEĞE:saçınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna 1 çay bardağı elma sirkesi koyun ve saçınızı bol suyla durulayınsaçınız hem kepekten kurtuluyo hemde pırıl pırıl parlıyo
SİVİLCEYE:elma sirkesini sulandırın pamukla cilde sürün faydasını göreceksiniz
CİLTTEKİ LEKEYE:elma sirkesini sulandır kaynat buharıyla buhar banyosu yap ve sulandırılmış elma sirkesini yüzünüze sür
ZAYIFLAMAYA:salatanıza elma sirkesi dökün tadı biraz alışmayan insana garip geliyo ama çok faydalı
benim yüzümde sivilce hiç çıkamaz korkareyvahedigeldismile.tek bir krem hatası yüzünden çıktı sıktım iz kalmıştı sonra bu formulü duydum ve artık yok sivilce:nazar: lekemede deniyorum bakalım. saçlar harika parlıyo yani her derde deva mucize yahuualkisalkisalkis

bendede çok sivilve izleri mafoldumben elma sirkesini çok duyuyorum şu günlerde denemekte yarar var teşekkürler yerimseniben

arkadaşlar bu sirke ve su karışımını bi şişeye koyup tonik gibi kullansam sizce olur mu? yani yüzüme pamukla sürsem acaba biraz bekletip yıkamam mı gerekir yoksa öyle kalsada olur mu bilgisi olan var mı

arkadaşlar bu sirke ve su karışımını bi şişeye koyup tonik gibi kullansam sizce olur mu? yani yüzüme pamukla sürsem acaba biraz bekletip yıkamam mı gerekir yoksa öyle kalsada olur mu bilgisi olan var mı

canım sirkeyi sulandırıp pamukla sürmeni tavsiye ederim ben 15 dk durdurup yıkıyorum

Hassas ciltliler sulandırmadan kullanmasınlar... Bir de çok kötü kokuyor yüzde. Saçları pırıl pırıl yapıyor, ama işte kokusu akannehir

canım yüzünün heryerine değilki lekenin üzerine zaten sulandırınca kokusu çok az kalıyo:))))

arkadaşlar benim gözenek problemim var sizce bu sirk ve suyu karıştırıp gözeneklerime sürsem iyi gelir mi

canım gözenek için iyi gelirmi bilmiyorum ama gözenekler için maden suyuna biraz limon sıkıp buz kalıplarına koy yüzüne sür senin için daha ii bir çözüm olabilir :Saruboceq:

çok sağol canım denicem çünkü daha 21 yaşındayım ama burnumun kenarında gözenekler artıyo peki bu buzu gezdirdikten sonra biraz bekletip duruluyım mı öyle mi kalsın

canım ben sürüp duruyorum çok iyi geliyo (konu nereye gitti elmadan sodaya :)))) önemli olan paylaşmak canımmm

gerçektende lekelere birebir çözüm bu teşekkürler canım paylaşımın için diğerlerinide mutlaka deneyecem vallaa.s zaten elma sirkesini zayıflamak için kullanıyorlardı ne mucizevi şey bu:teytey:

ben de güneş lekelerim için kozmetikten önce doğal bir yöntem denemek istediğim için bir kaç gündür elma sirkesi su karışımı sürüyorum ama bunu tonik gibi mi kullanmak gerek emin olamıyorum.bunu sürdükten sonra gece kremi sürmek falan içime sinmiyor.yıkamak mı lazım acaba? :bbo:

canım ben lekemin üzerine sürüyorum hertarafa dağıtmıyorum ve 15 dk durdurup yıkıyorum umarım faydasını görürsün çünkü mesela leke için kremde denedim sivilce yaptı oda, doğal yönteme devam ediyorum ve iz küçüldü nokta halini aldı:sm_cool:

canım ben lekemin üzerine sürüyorum hertarafa dağıtmıyorum ve 15 dk durdurup yıkıyorum umarım faydasını görürsün çünkü mesela leke için kremde denedim sivilce yaptı oda, doğal yönteme devam ediyorum ve iz küçüldü nokta halini aldı:sm_cool:
sevindim senin için canım.umarım ben de kurtulurum lekelerden.teşekkürler..

rica ederim umarım sizdede faydalı olur:Saruboceq: çünkü o lekenin insanda ne duygular yarattığını bilirim:çok üzgünüm:

X