zebra perde kullanan varmı?

nurun

Rabbim,herşeyin hayırlısı
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
1.462
117
arkadaşlar zebra perdeler çok ilgimi çekiyor. acaba kullanışlımı? tavsiye edermisiniz? ip perdede düşünüyordum! kararsız kaldım CADIARZU gelecek hafta içi alıcaz almadan yardımcı olursanız sevinirim mutfağıma alıcam zebra perdeyi.... sizce alayımmı yok kullanışı değil diosanız ip perdemi alayım??? acilinden cevap bekliyorum hanımlar zemuszemus opuyorumnanaktan

ay fotoğraf koymayı bilsem koycamd kahretsin beceremiom :KK43: perdeci ip perdeye nazaran zengin gösterir evi dedi... ay kullanan varsa paylaşsın resimleri noluuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

zebra_8.jpg

ben sevmedım canım buro gıbı ya
ipte cok zor dolaşıyomuş..iyice bi arastır bence

ay canım resimler için saol :) bilmemki napsam kafam karıştı :KK43:

bu resimleri nası koyuyoz anlatırmısın zahmet olmazsa ben koymayı çözemedim bi türlü :S

bence mutfağa çok hoş olur.bu aralar çok meşhur.özllikle beyaz kahve yada siyah beyaz mutfaklarda çok hoş duruyor.

evet haklısın. bugün tekrar araştırdımda temizliği kafama takıldı biraz. bu perdeler malesef makinada yıkanmıyomuş kuru temizleme yaptırmak gerekiyomuş acaba dedim ip perdemi alsam napsam pffffffffff :S

bende evime perde yaptırırken bunların hepsini düşünmüştüm.ama araştırmalarıma göre zebra ve stor perdelerin temizliği büyük sorun.ayrıca pencere açamıyorsun.tamamını kaldırman gerekiyor.eğer evinin yakınında içeriyi görecek bir bina yoksa sorun olmaz ama ginede temizliği sorun.tak çıkar.ohooo.ip perdeye gelince o da çok dolaşıyor dediler.bende sonunda gittim bildiğimiz normal tül perde yaptırdım.ütüde istemiyor.söküyorum yıkayıp mis gibi asıyorum valla.sen ginede ii düşün araştır.dünya para veriliyor sonra pişman olma canım.

güzel ama kuru temizlemeyle kim ugarasacak. Bana da partik seyler lazım.Ne yapacagım ben de bilemedim hiç...

bende evime perde yaptırırken bunların hepsini düşünmüştüm.ama araştırmalarıma göre zebra ve stor perdelerin temizliği büyük sorun.ayrıca pencere açamıyorsun.tamamını kaldırman gerekiyor.eğer evinin yakınında içeriyi görecek bir bina yoksa sorun olmaz ama ginede temizliği sorun.tak çıkar.ohooo.ip perdeye gelince o da çok dolaşıyor dediler.bende sonunda gittim bildiğimiz normal tül perde yaptırdım.ütüde istemiyor.söküyorum yıkayıp mis gibi asıyorum valla.sen ginede ii düşün araştır.dünya para veriliyor sonra pişman olma canım.

yok canım ip perdeye garanti veririm en yakınımdan görümcem kullanıyo 4 senedir çok memnun yerimseniben ama ip perdeninde kaliteli ve kalitesiz olanı var onunki yıllardır jilet gibi duruyo harika bişe o yüzden aklım biraz ip perdede gibi. eşimde illa zebra perde diye tutturdu çok beğendi napcaz bakalım CADIARZU zemuszemus

yok canım ip perdeye garanti veririm en yakınımdan görümcem kullanıyo 4 senedir çok memnun yerimseniben ama ip perdeninde kaliteli ve kalitesiz olanı var onunki yıllardır jilet gibi duruyo harika bişe o yüzden aklım biraz ip perdede gibi. eşimde illa zebra perde diye tutturdu çok beğendi napcaz bakalım CADIARZU zemuszemus

ip perdeyi ben yatak odamda kullanıyorum cnm çok ta memnunum.ilk kez hafta sonu yıkadım ve korktugum kadar da benı zorlamadı.ıp perdeyı kesınlıkle onerırım.zebra perde ise benim pek hosuma gitmiyor tabi bu benim fikrim.ortamda soğuk durdugunu duşunuyorum.fikir senin tabi cnm.perdeni yaptırınca burdada fotoğraflarını görmek isterim.a.s.

ip perdeyi ben yatak odamda kullanıyorum cnm çok ta memnunum.ilk kez hafta sonu yıkadım ve korktugum kadar da benı zorlamadı.ıp perdeyı kesınlıkle onerırım.zebra perde ise benim pek hosuma gitmiyor tabi bu benim fikrim.ortamda soğuk durdugunu duşunuyorum.fikir senin tabi cnm.perdeni yaptırınca burdada fotoğraflarını görmek isterim.a.s.

teşekkür ederim güzel yorumların için canım opuyorumnanaktan ahh bide şu foto ekleme işini becerebilsem mafoldumben benim anlayacağım yoldan anlatacak yokmu yafff :sinifsinif:

teşekkür ederim güzel yorumların için canım opuyorumnanaktan ahh bide şu foto ekleme işini becerebilsem mafoldumben benim anlayacağım yoldan anlatacak yokmu yafff :sinifsinif:

cnm imageshack sayfasını aç.browse ' yi tıkla.resmini seç.daha sonra mavi butonlu yerden şimdi yükle 'yı tıkla.bi kaç saniye içinde resim ekranda gözükücektir.resim gözüktükten sonra doğrudan link butonu var ordaki linki kopyala. sonra kadınlar kulubünde resim ekleyeceğin sayfaya dönerek grafik ekle butonu tıkla. //http ile baslayan kısmı sil ve kendi linkini yapıstır.işte bu kadar.umarım anlatabılmısımdır...

Son düzenleme:
cnm imageshack sayfasını aç.browse ' yi tıkla.resmini seç.daha sonra mavi butonlu yerden şimdi yükle 'yı tıkla.bi kaç saniye içinde resim ekranda gözükücektir.resim gözüktükten sonra doğrudan link butonu var ordaki linki kopyala. sonra kadınlar kulubünde resim ekleyeceğin sayfaya dönerek grafik ekle butonu tıkla. //http ile baslayan kısmı sil ve kendi linkini yapıstır.işte bu kadar.umarım anlatabılmısımdır...

ay canım benim :1hug: anlatmışsın ya çok saol beni ne kadar mutlu ettin a.s. bende sağsalim taşınayım evimede koycam resimlerimi inşlllah bu arada senin evine bayıldım ben ya... az çok zevkimiz benzeşiyo yerimseniben çok ama çok teşekkür ederim alkisalkisalkis

ay canım benim :1hug: anlatmışsın ya çok saol beni ne kadar mutlu ettin a.s. bende sağsalim taşınayım evimede koycam resimlerimi inşlllah bu arada senin evine bayıldım ben ya... az çok zevkimiz benzeşiyo yerimseniben çok ama çok teşekkür ederim

ne demek cnm benim.cok tsk ederım guzel yorumların ıcın.bu arada katlamalı perdenın oldugunu okudum rıca etsem fotosunu eklermısın benım ıcın.salonum ıcın dusunuyorum da banada fıkır olur.a.s.

X