Doğuma Hazırlık Kuantum İsim Analizi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
ismimi birkez daha sevdim uyuyor bana ama m harfi hariç sanırım :KK3:

D: Üstün güçlere sahip
U: Durgun, çok ağır hareket eden
R: Sert yapıya sahip
U: Durgun, çok ağır hareket eden

Bazı harfler isim içinde yan yana geldiğinde ortaya çıkan anlamları da kişilikler hakkında bilgi veriyor;

Da ve du: Sağlıklı ve işte başarılı........

sağlıklı,başarılı,üstün güçlere sahip ama çok ağır mı olcak yani bu isimde olan?.....

Güzel paylasimin icin tesekkür ederim bendede tutuyo bu teori ismimin harflerine baktim ve %90 dogru....:KK19:

hımmm oldukça güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler bende oğluşumun ismine baktım harflerinde artı özelliklerde var ,eksi de eee ne yapacağız biz şimdi :)

hımmm oldukça güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler bende oğluşumun ismine baktım harflerinde artı özelliklerde var ,eksi de eee ne yapacağız biz şimdi :)

:)) valla bilemiyorum
ben kızımın adını kauntumdan etkilenerek koydum ne yalan söyleyeyim mesela kuantuma göre u harfi çok önemli ve açık olcak isim bende açık koydum

ne isim koydunuz merak ettim, bilginizi biraz paylaşabilir misiniz? benim gibi kararsız anneler için :)

:)) valla bilemiyorum
ben kızımın adını kauntumdan etkilenerek koydum ne yalan söyleyeyim mesela kuantuma göre u harfi çok önemli ve açık olcak isim bende açık koydum

kızınızın ismi çok hoş bence,
benimki kız olucak inş. ben de asel ya da selen isimlerini begeniyorum
sizce nasıl kuantum yönünden?

kızınızın ismi çok hoş bence,
benimki kız olucak inş. ben de asel ya da selen isimlerini begeniyorum
sizce nasıl kuantum yönünden?

ben asel ismini çok istemiştim anlamı çok güzel ama sevgili eşim istememişti eğer eşim istiyorsa asel derim ben...kuantum olarak değerlendirincede sharfi var mesela s hrfi kuantumda iyi diyorlar
hayırlısı ile gelsin meleğin adı kesinleşince yaz buraya merak ettim :))

ben asel ismini çok istemiştim anlamı çok güzel ama sevgili eşim istememişti eğer eşim istiyorsa asel derim ben...kuantum olarak değerlendirincede sharfi var mesela s hrfi kuantumda iyi diyorlar
hayırlısı ile gelsin meleğin adı kesinleşince yaz buraya merak ettim :))

daha netleştiremedik eşim asel ya da yeşim isimleri için olabilir dedi (çevremizde yok vs)
bakalım ne zaman kararlaştırıcaz?

Bence doğru bi teorem olmamış... Kimilerine uyabilir ama çoğu kişi için doğru değil ....

Benim iki ismim var. İkinci ismimde tek bir tane bile olumsuz harf yok. Anlam süper. İki A var. Ama ilk ismimde iki tane L harfi var.Onun dışnda diğerleri olumsuz. Soyadımda gayet iyi . E şimdi bunların karışımı mıyım ben ? :KK31:

bana biraz uydurmasyon geldi aslında böyle şeyler ilk etapta ilgi çekici ama biraz düşününce içi boş kalıyo mesela bi harf atılgan diğeri durgun ağır, e bu harfler aynı isimde geçiyosa hangisini baz alıcaz? yada mesela ı harfi hassas r harfi ise sert yapıya sahip diyo mesela ikisi yanyana olduğunda (mesela Rıdvan gibi) neye göre degerlendiricez ismi???

X