Bahçe Bakımı ve Çiçekler Çiçek Tohumu, Çelik ve Fideler İçin Çiçek Kardeşliği Yapalım / Ücretsiz Değişim...

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
Arkadaşlar yakında havaların güzelleşmesiyle çiçek böcek derken balkonlarımızı bahçelerimizi rengarenk görmek isteyeceğiz, bazı arkadaşlarımızın çok fazla çiçek bilgisi yok bazılarımız ise hangi çiçeği nasıl yetiştireceğini bilemiyor, tahmin ederim ki bazılarımız ise yetiştirdikleri çiçeklerin değişik renklerini elde edemiyorlar....

Benim özellikle sakız sardunyalarına ilgim var her rengini üretmeye çabalıyorum yaz aylarında elimde olan renkleri paylaşabilirim yollamak isteyenlerden de değişik renkleri alabilirim diye düşündüm..

Sadece bahçe çiçeklerimizi değil salon bitkilerimizden de paylaşım yapabiliriz...

Çiçeği olan arkadaşlarımız hangi türleri varsa yazarlar diye düşünüyorum benim çiçeklerim şu anda renklerii belli edecek halde değiller fakat yeşerir yeşermez paylaşacağım, çeşitli tohumlardan fideler de yetiştiriyorum bunlarıda paylaşacağım...a.s.

Evet çiçekleri olup vermek isteyen tüm arkadaşlarımız yazabilirler veya aradığı çiçeği bulamayanlar...a.s.

Ben hafta sonu balkonun kenarını kapatsın diye saksıya dikeceğim uzuniri aslanağzı(Muflier) ve katmersiz kraliçe çiçeği(Reina Margarita) aldım az büyütüp bahçeye geçiririm belkide ha birde renkli katmerli semizotu(Pourpier) aldım.

X