Gelinbaşı ve Gelin Tacı kayseride kuaför

arkadaşlar düğün salonu hakkında banada yardımcı olursanız çok sevinirim nikahım oldu resmi olarak evliyim düğünümde temmuzda ama malesef bizde zaman sorunu var eşim izne geldiğinde olacak düğün istediğim yeri eşim arayıp sormuş ama malesef bizim düğünü yapmamız gereken tarih(izne geldiği zaman) düğün salonu doluymuş.nisanda nikahla beraber düğünde yapılacaktı ama lojman dolayısıyla düğün temmuza kaldı önerebileceğiniz yerler nereler???

Diva Düğün Salonunda olacak benim düğünüm. Resimlerini görebildim ben sadece ama beğendim. Kuaförleri söylediğiniz iyi olmuş. Ben tesettür başı yaptıracağım. Bu söylediğiniz yerler tesettür yapabiliyorlar mı? yoksa başka önerebileceğiniz mekanlar var mı? Konuyu açan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

kızlarrr valla şimdi size yardımcı oluyodumya hadi bakalım şimdi sıra sizde bende yazın evleniyorumkaydirigubbakcemile2 ne nerde nasıl olacak yardımlaşalım

Canım kusura bakma çok çok gecikmiş cevabım için :KK43: Tebrik ederim, Allah tamamını erdirsin :KK66: Her türlü yardıma hazırım, istediğin zaman, istediğin şeyi sorabilirsin :KK66: Tabi hala geç kalmadıysam ://

ben venüs'le anlaştım. maşa yaptırıp denedim de, gayet güzel oldu. halil'e gelince nikahta gittim, iğrenç yaptılar saçımı da, makyajımı da. hem artı fiyat koyuyorlar, hem de ilgilenmeyip çırakların önüne oturtuyorlar, nasıl olsa salonum dolu mantığındalar. nefret ettim! Bİ DAHA AYAĞIMI BASMAM ORAYA KIZLAR!

Arkadaşalr Vahiti kesinlikle önermiyorum...Nasıl olmuşsa Kayseride isim yapmış ama ben Nikah Törenimde gittim oraya,saçımda makyajımda rezalet oldu.Nikah resimlerimi görmek bile istemiyorum.Kuafördeyken eşime saçımı ve makyajımı yıkayıp kendim yapmak istiyorum dedim,o da hem vaktimiz yok,hemde güzel olmuş boşuna sorun yapıyorsun dedi.Nikahtan sonra ise ''Canım moralini bozmamak için söylemedim,nikaha da geç kalmıştık zaten ama saçında makyajında çok çok kötüydü '' dedİ.Ben yandım siz yanmayın.

off korkmaya başaldım ben ya düğünüme 2 hafta var ve ben hala bulmadım kuaför:KK43:

mrb kızlar bu yaza benimde düğünüm var kuaför ve fotoğraf sütüdyosu konusunda kararsızım siz ne düşünüyorsunuz

Kızlar Kayseri de bir daha gitmeyeceğim tek kuaför Vahit daha önce de yazmıştım.

Sonrasın da bir düğün için kuaför Yalçın'a gittim saç ve makyaj yaptırdım sağ olsunlar aynı kötü performansı onlar da göstermeyi başardı.Kaşlarımı orada çalışan Yıldız'a aldırıyordum o da iş'den ayrılmış malesef :KK43:

En son Nostalji Kuaför Hayrullah'a gittim saç ve makyaj için.Saçlarımı Serdar,makyajımı Zehra yaptı özellikle isim veriyorum çünkü bir çok personeli var diğerleri nasıl yapar bilemiyorum.Kayseri de ilk kez bir kuaförden memnun kalarak ayrıldım.

Bilginiz olsun...

Bu arada forum da Kayseri de yaşayan hiç mi yok,kuaför tavsiyelerimizi,memnun kaldığımız yada kalmadığımız yerleri paylaşalım ki herkes fikir sahibi olsun.Sonuçta daha hoş görünmek için gittiğimiz bir yer,memnun kalmamız çok önemli...

benimde mayısta dugunum var bende nostalji hayrullah veya venüs düşünüyrm genelde onlar öneriliyo ama hangisi karar veremedim kızlar gidenler bi öneride bulunabilirmi??

5 mayısta düğünüm var ama hala kuaför bulamadım. Konu başlığı çok eski. Son zamanlarda tavsiye edebileceğiniz bir kuaför varmı?

Kesinlikle Hayrullah abiyi tavsiye ederim. 10 yıldır giderim hic kötü bir saç görmedim. Kendi nişan yada düğününüzde bizzat ona yaptırın ama onun haricinde harun , mahmut güvenilir ellerdir. !6 subatta nişanlandım mükemmel iş cıkardı hayroş :))Makyajımda cok beğenildi nişanımda onu da belirteyim :KK66:

Kesinlikle Hayrullah abiyi tavsiye ederim. 10 yıldır giderim hic kötü bir saç görmedim. Kendi nişan yada düğününüzde bizzat ona yaptırın ama onun haricinde harun , mahmut güvenilir ellerdir. !6 subatta nişanlandım mükemmel iş cıkardı hayroş :))Makyajımda cok beğenildi nişanımda onu da belirteyim :KK66:

canım hayrullah'ın saç kesimi ve fiyatı hakkında bilgin var mı

Kizlar haziranda dugunum var koket kuaforle anlastim o zaman cok emindim ama simdi cok tereddutteyim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kayserideyim kızlar ve daha kuaför hiç bilmiyorum :KK43: nişanımda kendi hep gittiğim kuaföre gitttim makyajım iğrenç ötesiydi yüzüm hortlak gibiydi aynı sorunu yaşamak istemiyorum iyi bir kuaför istiyorum o yüzden ama vahit mi başka bir yer mi kararsızım hala

Ben sudeyi düşünüyorum bilgisi olan var mı ? prova yapıyorlarmış bu yüzden Bana cazip geldi açıkcası

Ben sudeyi düşünüyorum bilgisi olan var mı ? prova yapıyorlarmış bu yüzden Bana cazip geldi açıkcası

Kayserinin 1 numaralı kuaförü Sude Saç ve Türban tasarımı dır. Kesinlikle memnun kalacağınız lüks ve kaliteli bir mekan. provasında kaliteyi anlıyorsunuz zaten. gelin başı,tesettür gelin başı ve porselen makyajı nda kullanılan kalite malzemeler ve verilen profosyenel hizmet ile şu anda en kaliteli mekan sudekuafördür.Her yerde de reklamları var...Facebook taki sayfasındaki yaptığı gelin saçları paylaşımları da zaten 1 numara olduğunu gösteriyor.Ben gelin başı mı burda yaptırdım.Herkese gönül rahatlığı ile öneririm.

Bende kayserideyim kızlar ve daha kuaför hiç bilmiyorum :KK43: nişanımda kendi hep gittiğim kuaföre gitttim makyajım iğrenç ötesiydi yüzüm hortlak gibiydi aynı sorunu yaşamak istemiyorum iyi bir kuaför istiyorum o yüzden ama vahit mi başka bir yer mi kararsızım hala

Kayserinin 1 numaralı kuaförü Sude Saç ve Türban tasarımı dır. Kesinlikle memnun kalacağınız lüks ve kaliteli bir mekan. provasında kaliteyi anlıyorsunuz zaten. gelin başı,tesettür gelin başı ve porselen makyajı nda kullanılan kalite malzemeler ve verilen profosyenel hizmet ile şu anda en kaliteli mekan sudekuafördür.Her yerde de reklamları var...Facebook taki sayfasındaki yaptığı gelin saçları paylaşımları da zaten 1 numara olduğunu gösteriyor.Ben gelin başı mı burda yaptırdım.Herkese gönül rahatlığı ile öneririm.

X