Saç Uzatma Yöntemleri Entele otu

evet denedim... ve saçlarımı yaktı koparttı attı.
boyadan yıpranmış ve uzaması biraz yavaşlamış saçlarıma hem biraz bakım yapayım istedim hem de sağlıklı bir şekilde uzasınlar istedim. internette dolaşırken de bu otu buldum. memnun olanlar vardı ve ben de denemek istedim. birkaç sefer denememden sonra bir baktım ki saçlarım uçlarından bırak kopmayı akıyor resmen. uzun olmasını istediğim saçlarım bir baktım ki daha da kısalmışlar. ama suç yine bende. o kadar zehirlidir, eline eldiven giymeden sürme, kaynattığın kabı at deniyor. e sen de düşünsene eline bile zarar veren şey kafana, saçına vermeyecek mi??
söylemem o ki ben yaptım siz yapmayın...
hc nin saç uzaması için yağı var bak onu kullanabilirsin. ben denedim öyle söylendiği gibi mucizeler yaratmıyor evet ama en azından bakım yapıyor. herhangi bir zararını da görmedim. yumuşacık yaptı ve uzaması normale döndü.
kullandığın ilaç güneş görmüş fazlasıyla. güneş gören ilaç saçınız zayıfsa sertleştirir ve kırar

Nereden buldunuz ki entele otunu? Aktarlarda satılmasını Sağlık Bakanlığı zehirli olduğundan yasaklamıştı.:KK53:
evet , zehirli bir ottur. aktarların satması yasak. satanların % 90 kadarı sahte olduğu için denetimden korkmuyor. ben hindistandan getirtiyorum gidip gelen arkadaşa. 20 gr bana 6 ay yetiyor. oda 3 ayda bi geliyor gelirken getiriyor.

X