KANDA en az gebelik değeri kaç omalı arkadaşlar

pperfinya

Berfin kardeş istiyor
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
403
86
kızlarr kan testinde gebeyim diyebilmek için beta hcg değerinizin en az kaç olması lazım elinizdeki testlerde ne yazıyorrr alt değer

cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler . Dualarım sizin üstünüze olsun

mrb canım 5den yukları olması gerekiyor benim 12inci gün 436dı 16ıncı gün 2214 çoğul gebelikti insallah hayırlı sonuclar alırsın kacıncı günündesin

çok güzel normalinde üstü....13gün dr. 50 üstü bizim için iyi diyor senin 8 gün 100 süper.tebrikelr.benim 12gün 181 14 gün 471 çıkmıştı......

hayırlı olsun canım. değerlerin çok güzel Allah tamamını erdirsin...

perfinyacım cok sevindim katlanmasına inş bende pozitif sonucu alırım pazartesi gunu sizlerle burda sevincimi paylaşırım bende test yaptırmak istiyom ama eşim kızıyo bekle dio ama cok meraktayım

sahracığım evet yarın kalp atışı ve kese için gidicem ilk muayene biraz heyecan var..umarım bir aksilik çıkmaz......

pperfinya sana blast mı transfer edilmişti? sanrım bu konu ile ilgili topik açıştın. lkendinide topiğine eklersin inşallah.

ay saolun kızlar inş bu değer düşmez de yükselir 2 embrio transfer edilmişti ikizde olabilir mi yaniiii

ben küçücükken ikiz doğurcam diyormuşum :)))

tebrikler güzel bir değer benimde 205 di 12.gün değerim ve tek gebelik canım...rabbim gönlüne göre versin inşş....

X