Granit tezgah

mehtapguzeli

Duygusal Peri
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
159
1
36
mrh kızlar evlenicem 3 ay sonra mutfagımıza granit tezgah yaptırmak istiyorum. 2 metre boyunda tezgah nekadar tutar acaba çok mu pahalı, kayınpedeim değiştirrmek istemiyo tezgahı beyaz mermer bi tezgah ama 13 yıllık falan eskimiş ama o istemiyo deiştirmek zamanında çok para vermiştim falan diyo nişanlımda evlendikten sonra değiştiriz diyo şimdi dolapları değiştirelim diyo tamamda dolap yapılcak ama ilerde problem olmaz mı tezgah değiştirmek, şimdi bu tezgah alçak makine sığmaz alta dolapta tezgaha göre ayarlancak ilerde problem olur ya tezhahı yükseltmek dolapları yükseltmak daha masraflı çeşme ayarlancak falan of bi fikir verin bana kızlar napim gramiti şimdi yaptırmam daha iyi olucak ama çok mu tutar ya Çok üzgünüm çoook

evlendıkten sonra hıcbırı olmuyor ...granit dedıklerı gıbı cok tutuyor...sanırım düğün telaşında masraftan kacıyorlardır...senınde içine sınmıyor....benım mutfağım laminant tezgah koçtaş ta metresi 69,90 tl cok da memnunum...en uygunu bu sanırım....

arama yaptırırsan ınternette bır cok rengını görebılırsın..

bende granit tezgah yaptırdım güzel duruyo.laminant tezgaha sıcak bişey koyamıyosun kabarma olur demişti usta.fiyatını metretül olarak hesaplıyolar
iki kez tadilatla uğraşmaktansa tek seferde halledin bence sonradan daha zor olur.bende mutfağımın fayansını değiştirmemiştim çok para gider diye ama şimdi pişman oldum yeniden tadilatla uğraşıcam.borç nasıl olsa ödeniyo.sonra diye diye erteleniyo.

Tezgahta çimstone'dan şaşmayın derim ben. Evet biraz pahallı ama unutmayın ki bir tezgah mutfağı harika da yapabilir, batırabilir de...

bende zaten granit tezgah istiyorum ama bakalım nasıl yapatırcam masraf olcak die istemiyolar ama sonrada dediğiniz gibi ertelenir olmaz.

ben star galaxy yaptırdım 5 ay öce metresi 150 tl idi
150 sana çok gelebilir ama bu en pahalı olan granit çok daha ucuzlarıda var canım
ben siyah sevdiğim için paraya kıyıp yaptırdım
ama pişmanım çok şık duruyor ama kullanımı çok zor
sürekli kuru tutmak lazım
kesinlikle tavsiye etmiyorum
ama granitin diğer tonlarını kullananlar çok memnun baya da hesaplı
2 metre tezgahı muhtemelen 200tl hatta daha da ucuza maledebilirsin

ya 400 falan tutsa yine yaparlar, ama çok pahalı falan diyolae 600 den fazla bir milyarı bulur yaptıramayız diyolar. ben siyah zaten isteniyorum. normal herkesin kullandiğı ya grili beyazlı yada vişne çürüğü gbi olandan istiyorum çoğu insanın evinde olan bildiğimiz granitten.

ben star galaxy yaptırdım 5 ay öce metresi 150 tl idi
150 sana çok gelebilir ama bu en pahalı olan granit çok daha ucuzlarıda var canım
ben siyah sevdiğim için paraya kıyıp yaptırdım
ama pişmanım çok şık duruyor ama kullanımı çok zor
sürekli kuru tutmak lazım
kesinlikle tavsiye etmiyorum
ama granitin diğer tonlarını kullananlar çok memnun baya da hesaplı
2 metre tezgahı muhtemelen 200tl hatta daha da ucuza maledebilirsin

canım neden kuru tutmak gerekio biraz acıklarmısın?Çünkü bizde aynı modeli sectik siyah olanını baya da pahalı hatta üzüldüm şimdi yapıldı cünkü.bilmiyorumkismile

canım dolaplar değişecekse yaptır mutlakaa benim mutfak geçen sene baştan sona yenilendi evden kum kamyonu geçti sanarsın bende granit yaptırdım benim 3.5 m 600 falan tuttu sonra dolar artınca çok daha pahalı demişlerdi
eğ-er şimdi yaptırmassan tezgahı nasıl kırsamda yenilense diye düşünürsün-tatlicadiarzu-
bu arada mutluluklara.s.

tesekkür ederim yasemncim bende istiyorum bakim bir an önce aklına girip yaptırmak 2. 2.5 ntre kadar bi tezgah 400 500 falan tutarsa yaptırmak istiyorum vişne çürüğü ranginde falan

canım neden kuru tutmak gerekio biraz acıklarmısın?Çünkü bizde aynı modeli sectik siyah olanını baya da pahalı hatta üzüldüm şimdi yapıldı cünkü.bilmiyorumkismile

bende yeni star galaxy yaptırdım henüz kullanmadım.arkadaş ıslak kaldığında kireç lekesi kalacağından dolayı kuru tutmak gerekiyo diyor sanırım.çünkü renk siyah olduğu için suyunuzda kireçliyse muhakkak leke kalacaktır.bizim bi tanıdık çimstone yaptırdı siyah renkte.görüntü gerçekten süper ama hiç kullanışlı değil bence.çünkü çok hassas bi malzeme.üzerine kesinlikle sıcak bişey koyamıyorsunuz.ama granit hem sağlık açıısndan hemde kullanım açısından daha rahat.biz tezgah alnınıda seramik yerine granit yaptırdık aynı üründen.bakalım kullanıncada inşallah memnun kalırız.

bende yeni star galaxy yaptırdım henüz kullanmadım.arkadaş ıslak kaldığında kireç lekesi kalacağından dolayı kuru tutmak gerekiyo diyor sanırım.çünkü renk siyah olduğu için suyunuzda kireçliyse muhakkak leke kalacaktır.bizim bi tanıdık çimstone yaptırdı siyah renkte.görüntü gerçekten süper ama hiç kullanışlı değil bence.çünkü çok hassas bi malzeme.üzerine kesinlikle sıcak bişey koyamıyorsunuz.ama granit hem sağlık açıısndan hemde kullanım açısından daha rahat.biz tezgah alnınıda seramik yerine granit yaptırdık aynı üründen.bakalım kullanıncada inşallah memnun kalırız.

saol cvbın için bizde seramik yerine granit yaptırdıkkaydirigubbakcemile3 inş memnun kalırız cimstone yaptırmayı düşündük gercekten görüntü cok güzel ama cokta pahalı iyi ki granit olmus ozman

canım granit metretül hesabı yapılıyor evet metretül fiyatı malzemeye göre çok uçuk rakamlara çıkıyor biz bir sene önce ev aldık ve içinde full bir tadilat yaptırdık (duvarlar dışında nerdeyse) gerçekten işin içine girince fiyatlardan insanın nevri dönüyor ....ben kiraz ağırlıklı kırçıllı bir granit beğendim yanılmıyorsan 450-500 gibi bir rakama mal oldu ....

suzi cim öncelikle allah tamamına erdirsin. benim annem yaklaşık 1 sene önce yaptırdı 2 metre bile değil 550 tuttu annemde adapazarında fiyatlar değişmiştir ama aşağı yukarı yardımcı olur diye düşündüm kolay gelsin canım

canım dolaplar değişecekse yaptır mutlakaa benim mutfak geçen sene baştan sona yenilendi evden kum kamyonu geçti sanarsın bende granit yaptırdım benim 3.5 m 600 falan tuttu sonra dolar artınca çok daha pahalı demişlerdi
eğ-er şimdi yaptırmassan tezgahı nasıl kırsamda yenilense diye düşünürsün-tatlicadiarzu-
bu arada mutluluklara.s.

dolaplarıyla birlikte mi yoksa sadece tezgah mı 600 tuttu.?.
ben de bu sene yaptıracamda evin komple boyası mutfak derken baya masraflı olacak heralde...
güle güle sağlıcakla kullanın...a.s.

X