Lazer Epilasyon İstanbul Şirinevler'de lazer merkezi

wishnu

eneee!
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
23
0
34
arkadaşlar istanbul şirinevler'de iki tane lazer merkezi önerdiler,burada isim vermem mümkün mü bilmiyorum ama o semtte lazer epilasyon yaptırıp memnun kalanlar yardımcı olabilir mi acaba epilasyon merkezi hakkında? yer önerecek olan var mı?

ilginiz için teşekkür ederim..seansla mı yoksa paket programla mı gittiniz? fiyatları nedir acaba? bir de kullandıkları makineyi biliyor musunuz

Bence güvenilir bir yerde yaptır .Ben sahibi cilt doktoru olan bi yerde yaptırmıştım çok memnun kalmıştım ...Adresi yazıyorum aşağıya biraz pahalı ama sağlık bu doktor hanım kendisi yapıyor lazeri buda önemli bir nokta bence .

Son düzenleyen: Moderatör:
evet ya öyle ben estetisyenim yok dışardan eğitimimi aldım yapa yapa öğrendim diyen insanlara yaptırmak istemiyorum zaten..en iyisi işinin uzmanına yaptırmak..teşekkür ederim:)

Bence güvenilir bir yerde yaptır .Ben sahibi cilt doktoru olan bi yerde yaptırmıştım çok memnun kalmıştım ...Adresi yazıyorum aşağıya biraz pahalı ama sağlık bu doktor hanım kendisi yapıyor lazeri buda önemli bir nokta bence .

merhaba ben dediğin yerde 1 hafta önce ilk seansımı yaptırdım tavsiye üzerine gitmiştim zaten ama yinede merak ediyorum ben yüz bölgesi için sen nereni yaptırdın ne kadar sürede bitti vee memnun kaldınmı yani bi problem yaşadınmı gerçi şimdilik memnunun bu konuda dertli olduğum için çok rahatsız ettim kendilerini ama hiç bi sorum yanıtsız kalmadı doktorun kendisinin yapmış olmasıda çok çok rahatlatıyo beni ama orda memnun kalmış birilerinde bilgi almakda + bi rahatlık biraz bilgilendirebilirsen çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Özlem iğneli epilasyon diye biryer var duydunuz mu hiç? 21 yıldır sadece iğneli epilasyon üzerine çalışıyormuş. Fiyatı da pahalı gibime geldi. kol bacak gibi büyük alanlarda saati 90 tl

X