adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı?

aynı durumdayız ama ısrarla yapmıyorum o hayal kırıklığını yaşamaktan bıktım:kahve:

3 gün önce dayanamayıp yaptım silik çıktı.Sonra adet günümde de yaptım çift çizgi çıktı.Benim belirtilerim çoookkk erken başlamıştı zaten.Adetimi 1 hafta falan geçti işte. :dance:

slm kızlar:)benım adetıme 5 var ama 3gundur belım ve sırtım bırde yumurtalıklarımda arada bı kasılma oluyor ve dunden berıde mıdemde yanma ne yesemde gecmıyor gögüslerımın uclarında hafıf sızı oluyor elledıgımde acaba hamılemıyım test alsam yapsam cıkarmı?:)

slm kızlar:)benım adetıme 5 var ama 3gundur belım ve sırtımda agrı bırde yumurtalıklarımda arada bı kasılma ve sızı oluo oluyor ve dunden berıde mıdemde yanma ne yesemde gecmıyor gögüslerımın uclarında hafıf sızı oluyor elledıgımde acaba hamılemıyım test alsam yapsam cıkarmı?:)

slm kızlar:)benım adetıme 5 var ama 3gundur belım ve sırtımda agrı bırde yumurtalıklarımda arada bı kasılma ve sızı oluo oluyor ve dunden berıde mıdemde yanma ne yesemde gecmıyor gögüslerımın uclarında hafıf sızı oluyor elledıgımde acaba hamılemıyım test alsam yapsam cıkarmı?:)

benimde 1 hafta var ama ara ara belim ağrıyor eğilince birde kasıklarım ve bacaklarıma sızı giriyor, seninle hemen hemen aynı durumdayız, napsakki ? üşütme falan olabilirmi acaba?

hiç bilmiyorum ya midem falanda yanıyor benım ayagıda kalknca anıden yumurtalıklarım agrıyor süpe edıyorum

benimde aynen ayağa kalkınca ağrıyor, arada sızlıyor, bacaklarım uyuşuyor, bugün ağzıma su geldi bide arada midem bulandı, yanma acıkınca oluyor

ben 3 ay kontol hapı kullandım doktorun önerıyle yuzumde yara vardı rahımde kucuk onu dondurdu o arada hormonlarda duzene gırsın dıye ılacla kullandım bu ay olmaas dıger aya kesın dedı bende dedım bu ay tuttumu ondan bu kadar meraklıyım hıc böle olmamıstı meme uclarında sızı oluo elleyınc sertık falan var dıgerlerıde olunca hepsımı usutme dedım

X