Cyclo-Progynova kullanan var mı?

violetto

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
1.213
846
polıkıstık over hastasıyım vucudum dıane35 gıbı guclu bır hapa tepkı vermedı malesef regl olmadım.
sımdı doktorum cyclo-progynova verdı bu ılacı kullanan var mı?
yan etkılerı dıane35 gıbı fazla mı?
polıkıstık overlı olup bu ılacı kullanarak adetlerı duzene gıren var mı?

polıkıstık over hastasıyım vucudum dıane35 gıbı guclu bır hapa tepkı vermedı malesef regl olmadım.
sımdı doktorum cyclo-progynova verdı bu ılacı kullanan var mı?
yan etkılerı dıane35 gıbı fazla mı?
polıkıstık overlı olup bu ılacı kullanarak adetlerı duzene gıren var mı?

evet ben ilk pkos teşhisi konulduğu andan itibaren bu hapı kullandım ve çok memnun kaldım hatta 2 yıl kadar bi süre hapı kullanmadan bile adet oldum.kullanmanı tavsiye ederim herhangi bir yan etkisi yok ve doğum kontrol haplarına göre daha sağlıklı.

ben pko.yum.
3 ay bu hapı kullandım. ilacı kullanırken nerdeyse saati saatine düzenliydi adetim. ilaç bittikten sonra yine tıkk yok. bu ilaç tedavi edici değil sanırım pko için. geçici düzensizlikler için etkili olabilir ama benim gibi 3 ayda bir adet olan birine fayda etmedi.
bir de ilacın kahverengi olanları çok ağır gelmişti bana. mide bulantısı falan, çok kötüydü.

tesekkur ederım.
pazartesıden berı kullanıyorum su an ıcın ılacla regl olsam yeter bana.cunku ona gore ya bu ılacla devam edecegız ya da yıne ılac degıstırecegız malesef.

selam ben 1 ay oldu bu ilaca başlayalı bitmesinden 1 hafta geçti hala adet görmedim ya sizinki bitirdikten kaç gün sonra oluyodu ?

Bu ilaci bana da dr. adet duzensizligi ve kist için verdi, ilk kutu bitti ,4 gun oldu. Adetten ses yok. Kac gün sonra adet oldunuz bu ilactan sonra?:KK43: olamasam da 7. Gun diger kutuya basla dedi, ne yapmali?

Bu ilaci bana da dr. adet duzensizligi ve kist için verdi, ilk kutu bitti ,4 gun oldu. Adetten ses yok. Kac gün sonra adet oldunuz bu ilactan sonra?:KK43: olamasam da 7. Gun diger kutuya basla dedi, ne yapmali?
7 gun ıcınde olmazsan bi görün yenı kutuya baslamadan

X