çatlatma iğnesi ?

esra2811

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
161
77
44
arkadaşlar ben ilk defa klomen kullanıyorum dr adetin 14. günü gel iğneni yapalım dedi burada okuduklarımdan sonra beni biraz geç çağırdığını düşünüyorum . bu kadar hormon alıyoruz boşa geçmesin 1 ay diye endişelendim.
tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. kafamçokkarıştı

meraba canım bende klomen kullandım kullandıktan 11 gün sonra gel dedi iğneyi yapalım dedi normalde 9 gün saymıştı ama hafta sonuna denk geldiği için pazartesi ye kalmıştıı ama malesef sonuç negatifffffffffffff

arkadaşlar ben ilk defa klomen kullanıyorum dr adetin 14. günü gel iğneni yapalım dedi burada okuduklarımdan sonra beni biraz geç çağırdığını düşünüyorum . bu kadar hormon alıyoruz boşa geçmesin 1 ay diye endişelendim.
tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. kafamçokkarıştı

Aynı dertten muzdaribiz. Bana da adetin 13. günü gel dedi. Ama gelince iğne yaparız falan demedi, sadece yumurta gelişimine bakacağım dedi. Bende stres oldum herkes 9. günü bile çağırılmış bilmiyorumkismile. Doktoru aradım sizin yumurtlama tarihinize göre çağırıyoruz, kontrolden sonra iğne için ve aşılama için gün ayarlayacağız dedi, rahatladım sayılır . Bakalım hafta sonu gidince daha da rahatlarım umarım. Sen 14. günü gidince neler oldu merak ettim, umarım iyiye gidiyordur tedavin.

X